Головна Спрощенний режим Опис
Авторизація
Прізвище
Пароль
 

Бази даних


Картотека аналітичного опису періодичних видань- результати пошуку

Вид пошуку

Зона пошуку
у знайденому
 Знайдено у інших БД:Буковина (2)
Формат представлення знайдених документів:
повнийінформаційнийкороткий
Відсортувати знайдені документи за:
авторомназвоюроком виданнятипом документа
Пошуковий запит: <.>K=омбудсмен<.>
Загальна кількість знайдених документів : 11
Показані документи с 1 за 10
 1-10    11-11 
1.


    Стадник, Г.
    Важливість діяльності Уповноваженого з прав людини за міжнародними та європейськими стандартами захисту прав людини [Текст] / Г. Стадник // Право України. - 2005. - № 3. - С. 28 - 30.
Рубрики: Захист прав і свобод людини--Міжнародні стандарти
   Уповноважений з прав людини--Діяльність--Україна

Кл.слова (ненормовані):
Омбудсмен
Анотація: Новий для української правової системи інститут омбудсмена, що є визначальним соціально-правовим явищем для українського суспільства, для становлення національної системи нагляду за дотриманням прав та свобод людини.


Знайти схожі

2.


    Голяк , Людмила Володимирівна.
    Спеціалізовані омбудсмани у гендерному мейнстрімінгу: досвід скандинавських країн [Текст] / Л. В. Голяк // Держава і право. - 2011. - Вип. 52. . - С. 168-173. - Бібліогр. наприкінці робіт
Рубрики: Жінки--Гендерна рівність--Правовий захист
Кл.слова (ненормовані):
права жінок -- омбудсмен -- гендерна рівність
Анотація: Розглядаються питання розбудови національних механізмів забезпечення і захисту жінок та гендерної рівності на прикладі Скандинавських країн.


Знайти схожі

3.


    Пінчук, А. П.
    Фінансовий омбудсмен як невід'ємна частина системи регулювання ринку фінансових послуг [] / А. П. Пінчук, Н. В. Міокова // Економіка та держава. - 2013. - № 1. - С. 104-107. - Бібліогр. с.107 (10 назв)
Рубрики: Фінансовий ринок--Послуги
Кл.слова (ненормовані):
ОМБУДСМЕН
Анотація: У статті розглянуто перспективи зміцнення фінансової політики України шляхом створення ефективної системи правового та регуляторного захисту прав споживачів фінансових послуг. Аналізуються базові аспекти створення в Україні інституту фінансового омбудсмену.


Дод.точки доступу:
Міокова, Н.В.
Немає відомостей про примірники (Джерело у БД не знайдене)

Знайти схожі

4.


    Закриницька, В.
    Омбудсмен з прав дитини в механізмі державного захисту прав, свобод і законних інтересів дітей: зарубіжний досвід [Текст] / В. Закриницька // Вісник Академії правових наук України. - 2012. - № 4. - С. 346-356. - Бiблiогр. в пiдрядк. прим.
Рубрики: Омбудсмен--Права дитини--Захист--Зарубіжний досвід
Анотація: В статті розглянуті основні підходи до створення і забезпечення діяльності омбудсменів по правам дитини, що існують в зарубіжних країнах.

Є примірники у відділах:
(21.12.2007р. - Б.ц.) (вільний)

Знайти схожі

5.


    Абакуменко, О. В.
    Реалізація концепції інвестиційного омбудсмена у фінансовому секторі України [] / О. В. Абакуменко // Економіка та держава. - 2014. - № 5. - С. 25-29. - Бібліогр. с.29 (6 назв)
Рубрики: Фінансовий ринок--Інвестиції--Україна
Кл.слова (ненормовані):
ОМБУДСМЕН
Анотація: Метою статті є обгрунтування необхідності заснування Служби інвестиційного омбудсмена на фінансовому ринку України з метою захисту прав інвесторів на всіїх його сегментах.

Немає відомостей про примірники (Джерело у БД не знайдене)

Знайти схожі

6.


    Сидорович, Олена.
    Причини, наслідки та інструменти протидії розгортанню конфлікту інтересів у фіскальній практиці [Текст] / Олена Сидорович // Економіст. - 2014. - № 7. - С. 32-35. - Бібліогр. в кінці ст.
Рубрики: Податкові відносини--Судові спори
Кл.слова (ненормовані):
податкові спори -- фіскальна взаємодія -- омбудсмен -- ухилення від податків -- підприємницький клімат -- соціальний конфлікт
Анотація: У статті розкрито сутність конфлікту інтересів між платником податків та фіскальним органом з визначенням методів попередження, напрямів розв’язання та шляхів протидії. Охарактеризовано групування конфліктів у відповідні групи з окресленням формул їх розв’язання. Запропоновано поділ конфлікту інтересів на відкриту та приховану форму зі встановленням механізмів розгортання та шляхів їх вирішення.

Немає відомостей про примірники (Джерело у БД не знайдене)

Знайти схожі

7.


    Котляревський, Я. В.
    Роль інституту банківського омбудсмена у підвищенні довіри клієнтів до банків [Текст] / Я. В. Котляревський, Г. О. Панасенко // Фінанси України. - 2015. - № 11. - С. 88-96. - Бібліогр. в кінці ст.
Рубрики: Омбудсмен--Банківський--Україна
Анотація: Досліджено актуальні питання, пов'язані зі створенням банківського омбудсмена в Україні як ефективного інструменту підвищення довіри клієнтів до банків, зокрема щодо формування нормативно-правової бази започаткування та функціонування цього інституту, відповідних рекомендацій фахівців Світового банку та експертів ООН. Проаналізовано пропозиції щодо інституціонального статусу банківського омбудсмена, виокремлено переваги та недоліки кожної інституціональної моделі.


Дод.точки доступу:
Панасенко, Г. О.

Знайти схожі

8.


    Москалець, Н. В.
    Взаємодія Конституційного Суду України з Уповноваженим Верховної Ради України з прав людини у забезпеченні прав і свободи людини [Текст] / Н.В. Москалець // Вісник Національної академії державного управління при Президентові України. - 2016. - № 4. - С. 78-86. - Бібліогр. в кінці ст.
Рубрики: Омбудсмен--Права і свободи людини--Конституційний Суд України--Україна
Анотація: Стаття присвячена принципово важливій темі - дослідженню взаємодії Конституційного Суду України з Уповноваженим Верховної Ради України з прав людини у забезпеченні прав і свободи людини та напрямів її вдосконалення.


Знайти схожі

9.


    Міщенко, Михайло.
    Виникнення та діяльність інституту омбудсмена в Україні / М. . Міщенко // Історія в рідній школі : наук.-метод. журн. - 2017. - № 5. - С. 24-27
Рубрики: Правознавство в школі--Допомога вчителю
Кл.слова (ненормовані):
омбудсмен
Анотація: Йдеться про історію виникнення інституту омбудсмена в світі і в Україні.

Немає відомостей про примірники (Джерело у БД не знайдене)

Знайти схожі

10.


    Грезіна, Олена.
    Зарубіжний досвід упровадження інституту освітнього омбудсмена: компаративний аналіз [Текст] / Олена Грезіна // Підприємництво, господарство і право. - 2019. - № 8. - С. 134-137. - Бібліогр. в кінці ст.
Рубрики: Освіта--Правові інститути--Зарубіжний досвід--Україна
Кл.слова (ненормовані):
спеціалізований омбудсмен -- право -- стейкхолдери -- освітнього процесу -- захист прав учасників
Анотація: У статті розглянуто зарубіжний і вітчизняний досвід діяльності освітнього омбудсмена. Автор наводить приклади дії освітнього омбудсмена в європейських країнах та акцентує увагу на особливостях практики Сполучених Штатів Америки. Наводиться перелік передумов виникнення в Україні інституту освітнього омбудсмена. Наголошується на необхідності детального вивчення механізму дії освітнього омбудсмена. Надається характеристика обов’язків омбудсмена зі спеціальної освіти у Сполучених Штатах Америки. Омбудсмени з питань освіти в Сполучених Штатах Америки є професіоналами з великим досвідом розв’язання конфліктів, посередництва та залучення сім’ї до освіти. Автор за допомогою компаративного аналізу звертає увагу на зарубіжну практику функціонування інституту освітнього омбудсмена, наявність різноманітних моделей омбудсмена. Нині у багатьох країнах інститут освітнього омбудсмена став невід’ємною частиною механізму державної влади.

Немає відомостей про примірники (Джерело у БД не знайдене)

Знайти схожі

 1-10    11-11 
 
© Міжнародна Асоціація користувачів і розробників електронних бібліотек і нових інформаційних технологій
(Асоціація ЕБНІТ)