Головна Спрощенний режим Опис
Авторизація
Прізвище
Пароль
 

Бази даних


Картотека аналітичного опису періодичних видань- результати пошуку

Вид пошуку

Зона пошуку
Формат представлення знайдених документів:
повнийінформаційнийкороткий
Відсортувати знайдені документи за:
авторомназвоюроком виданнятипом документа
Пошуковий запит: <.>K=обмінний курс<.>
Загальна кількість знайдених документів : 10
Показані документи с 1 за 10
1.


    Руденко, З. М.
    Оцінка фактичних цілей Національного банку України у формуванні та реалізації грошово-кредитної політики [Текст] / З. М. Руденко // Регіональна економіка. - 2008. - № 4. - С. 115-119. - Бібліогр.: 3 назв.
Рубрики: Фінансово-кредитна система--Валютні операції
   Банківська справа--Оцінка діяльності--Україна

Кл.слова (ненормовані):
Процентна ставка -- Овернайт -- Обмінний курс
Анотація: На основі аналізу процентної ставки за кредитами овернайт на міжбанківському ринку проведено емпіричну перевірку проміжних цілей грошово-кредитної політики України. Як альтернативні цільові змінні розглядаються: темпи зміни номінального курсу національної валюти до долара США; логарифм реального ефективного курсу національної валюти, логарифми грошової маси (М0, М3) та грошової бази. Отриманий результат вказує на стійкий зв'язок значень процентної ставки на ринку з рівнем грошової пропозиції, що пояснюється залежністю значень процентної ставки від рівня грошової пропозиції на ринку.


Знайти схожі

2.


    Матвєєв, П.
    Умови договору валютного дилінгу: валютний ризик, обмінний курс, маржинальна торгівля [Текст] / П. Матвєєв // Юридична Україна. - 2008. - № 11. - С. 62-68. - Бібліогр. в кінці ст.
Рубрики: Фінансове право--Договори--Управління ризиком
Кл.слова (ненормовані):
ВАЛЮТНИЙ ДИЛІНГ -- МАРЖИНАЛЬНА ТОРГІВЛЯ -- ОБМІННИЙ КУРС
Анотація: Науково обгрунтовується поняття, зміст та тлумачення умов договорів валютного дилінгу та юридичне поняття і зміст валютного ризику та маржинальної торгівлі як умов договорів валютного дилінгу.

Є примірники у відділах: всього 1 : ЕП (1)
Вільні: ЕП (1)

Знайти схожі

3.


    Гнатів, О. А.
    Таргетування інфляції як оптимальний режим монетарної політики в Україні [Текст] / О. А. Гнатів // Регіональна економіка. - 2009. - № 2. - С. 119-125. - Бібліогр.: с. 125 (5 назв).
Рубрики: Фінансовий сектор економіки--Україна
   Інфляційні процеси--Регулювання

Кл.слова (ненормовані):
Заощадження -- Цінова стабільність -- Банки -- Обмінний курс
Анотація: Проаналізовано проблеми поточного режиму монетарного устрою в Україні. Визначено оптимальний режим монетарної політики на сучасному етапі розвитку економіки країни. Подано порівняльний аналіз макроекономічного розвитку України та інших країн, які перейшли до таргетування інфляції.


Знайти схожі

4.


    Кораблін, С.
    Валютний курс гривні: деякі ефекти та обмеження [Текст] / С. Кораблін // Економіка України. - 2010. - № 4. - С. 76-87
Рубрики: Валютний курс--Україна
Кл.слова (ненормовані):
інфляція -- обмінний курс -- дефляція
Анотація: Розглянуто динаміку курсових коливань гривні протягом 1998-2009 рр. Визначено причини та рівень інфляції протягом цих років, її залежність від ситуації у фінансовому секторі. Пропонується досвід Китаю щодо регулювання курсу національної валюти.

Є примірники у відділах: всього 1 : ЕП (1)
Вільні: ЕП (1)

Знайти схожі

5.


    Ніколайчук, Сергій.
    Моделювання впливу макроекономічних чинників на торговий баланс України [Текст] / Сергій Ніколайчук, Валерія Малюкова // Банківська справа. - 2013. - № 3. - С. 77-94 : табл. - Бібліогр.: 24 назв.
Рубрики: Торгівля в Україні--Торговий баланс--Макроекономічні чинники
   Макроекономіка України--Торговий баланс

Кл.слова (ненормовані):
експорт товарів -- імпорт товарів -- обмінний курс -- умова Маршалла-Лернера
Анотація: Представлено емпіричний аналіз торгового балансу України щодо оцінки впливу макроекономічних чинників . Оцінювання було здійснено на основі моделі коригування похибки для реальних показників експорту й імпорту товарів та послугукраїни. Дослідження продемонструвало знапчну залежність цих показників і торгового балансу від змін реального обмінногго курсу гривні.


Дод.точки доступу:
Малюкова, Валерія
Є примірники у відділах:
(21.12.2007р. - Б.ц.) (вільний)

Знайти схожі

6.


    Мороз, Павло.
    Координація бюджетної та грошово-кредитної політики України з метою стимулювання економічного зростання [Текст] / Павло Мороз // Банківська справа. - 2013. - № 9-10. - С. 86-96 : граф. - Бібліогр. в кінці ст.
Рубрики: Грошово-кредитна політика в Україні
Кл.слова (ненормовані):
бюджетний дефіцит -- фінансовий ринок -- державний борг -- обмінний курс -- економічне зростання
Анотація: Проаналізовано бюджетну та грошово-кредитну політики України та їх вплив на розвиток вітчизняної економіки в посткризових умовах розвитку. На основі виявлених суперечностей та дисбалансів надано рекомендації з оптимізації напрямів координації дій УрядуУкраїни та Національного банку України з метою стимулювання економічного зростання.

Є примірники у відділах:
(21.12.2007р. - Б.ц.) (вільний)

Знайти схожі

7.


    Лук’янов, Володимир.
    Регуляторні імперативи у грошово-кредитній сфері [Текст] / Володимир Лук’янов // Банківська справа. - 2014. - № 7-8. - С. 28-35. - Бiблiогр. в пiдрядк. прим.
Рубрики: Грошово-кредитна система в Україні--Регуляторні імперативи
Кл.слова (ненормовані):
монетарна політика -- обмінний курс -- грошово-кредитний ринок
Анотація: У статті проаналізовано сутність регуляторних імперативів як макроекономічної категорії та їх вплив на грошово-кредитний ринок. Досліджено організаційно-управлінські компоненти сучасних регуляторних імперативів.

Є примірники у відділах:
(21.12.2007р. - Б.ц.) (вільний)

Знайти схожі

8.


    Ануфрієва, Катерина.
    Попит на гроші: погляд через призму процесів у макроекономіці та банківській системі України [Текст] / Катерина Ануфрієва // Економіст. - 2014. - № 8. - С. 12-16. - Бібліогр. в кінці ст.
Рубрики: Грошовий ринок--Попит--Україна
Кл.слова (ненормовані):
платіжний баланс -- обмінний курс -- банківський ринок -- вартість ресурсів
Анотація: У статті аналізуються складові та фактори попиту на гроші в реаліях українського фінансового та, зокрема, банківського ринку; виокремлюється такий різновид попиту на гроші, як попит на стійкі валюти в умовах високої «доларизації» економіки. Звертається увага на необхідність застосування комплексного інструментарію регулювання динаміки попиту на гроші з урахуванням макроекономічних індикаторів та індикаторів фінансового ринку.

Немає відомостей про примірники (Джерело у БД не знайдене)

Знайти схожі

9.


    Вербицька, Галина Любомирівна.
    Мінімізація валютних ризиків підприємства в умовах міжнародних економічних відносин [Текст] / Галина Любомирівна Вербицька // Економіка. Фінанси. Право. - 2019. - № 4. - С. 26-30. - Бібліогр. наприкінці ст.
Рубрики: Міжнародні економічні відносини--Валютні операції
Кл.слова (ненормовані):
валютний ризик -- міжнародні економічні відносини -- обмінний курс -- мінімізація обмінних ризиків
Анотація: У статті досліджено вплив валютних ризиків на діяльність підприємств в умовах міжнародних економічних відносин.Уточнено сутність валютного ризику, визначено його джерело та головні чинники виникнення, на підставі чого удосконалено класифікацію валютних ризиків та обгрунтовано особливості їх прояву на підприємствах в умовах міжнародних економічних відносин.


Знайти схожі

10.


   
    Головні економічні показники України за 2020 рік [Текст] : (за даними НБУ та Мінфіну) // Економіст. - 2021. - № 2. - С. 6-7 : табл.
Рубрики: Національна економіка--Економічні показники--Україна, 2021 р.
Кл.слова (ненормовані):
статті видатків -- статті доходів -- ВВП -- темпи приросту споживчих цін -- заробітна плата -- експорт -- імпорт -- обмінний курс

Немає відомостей про примірники (Джерело у БД не знайдене)

Знайти схожі

 
© Міжнародна Асоціація користувачів і розробників електронних бібліотек і нових інформаційних технологій
(Асоціація ЕБНІТ)