Головна Спрощенний режим Опис
Авторизація
Прізвище
Пароль
 

Бази даних


Картотека аналітичного опису періодичних видань- результати пошуку

Вид пошуку

Зона пошуку
Формат представлення знайдених документів:
повнийінформаційнийкороткий
Відсортувати знайдені документи за:
авторомназвоюроком виданнятипом документа
Пошуковий запит: <.>K=непрямі податки<.>
Загальна кількість знайдених документів : 5
Показані документи с 1 за 5
1.


    Янова, В. М.
    Урок-лекція з економіки на тему "Види податків" [Текст] / В. М. Янова // Географія та економіка в рідній школі. - 2017. - № 1. - С. 25-26.
РУБ CUKK-VDPU
Рубрики: Економіка--Урок
Кл.слова (ненормовані):
податки -- об'єкт оподаткування -- суб'єкт оподаткування -- прямі податки -- непрямі податки -- види оподаткування

Замовлені прим-ки для відділів: ЧЗПЕРІОД

Знайти схожі

2.


    Поліщук, Яна.
    Ставка як елемент правового механізму акцизного податку (на прикладі України і Австралії) / Яна Поліщук // Підприємництво, господарство і право. - 2017. - № 12. - С. 207-211. - Бібліогр. в кінці ст.
Рубрики: Акцизні податки--Ставки--Характеристика--Законодавчі аспекти--Україна--Австралія, 21 ст.
Кл.слова (ненормовані):
непрямі податки -- елементи акцизного податку -- підакцизні товари -- функції акцизного податку
Анотація: Метою статті є характеристика ставки як елемента правового механізму акцизного податку за законодавством України і Австралії. Природа акцизного податку в обох країнах є приблизно однаковою. Це пов’язано з тим, що податок має єдину мету та єдину природу. Водночас наявні відмінності, що виявляються у переліку підакцизних товарів; різних підходах до темпоральних змін ставок; розмірі податкових нарахувань; процедурі сплати податку за певними підакцизними товарами. Констатовано, що кардинально змінювати підходи як до встановлення ставок акцизу, так і в цілому правового механізму цього податку в Україні сьогодні навряд чи доцільно. Нині Україна йде правильним шляхом, використовує найпоширеніший у світі податок, тому вносити принципові зміни, суттєво змінювати його правовий механізми навряд чи доречно.

Немає відомостей про примірники (Джерело у БД не знайдене)

Знайти схожі

3.


    Мандибура, Віктор Омелянович.
    Шляхи забезпечення соціально-економічної справедливості оподаткування доходів населення [Текст] / В. О. Мандибура, Н. В. Томчук-Пономаренко // Економічна теорія. - 2018. - № 3. - С. 59-82. - Бібліогр. наприкінці ст.
Рубрики: Макроекономіка
   Оподаткування--Податки на прибутки--Соціально-економічна справедливість--Україна

Кл.слова (ненормовані):
принципи оподаткування -- податок на доходи фізичних осіб -- інфляційна нейтральність податкової системи -- прямі податки -- непрямі податки -- неоподатковуваний мінімум -- нормативно-базова величина
Анотація: Доведено, що забезпечення соціально-економічної справедливості системи справляння податків на доходи населення неможливо без реалізації принципу інфляційної нейтральності податкової системи. Розкриті причини порушення соціально-економічної справедливості діючої системи оподаткування доходів населення в Україні, зокрема фактичної ліквідації неоподатковуваного мінімуму та руйнування прогресивної шкали оподаткування доходів фізичних осіб. Запропонована авторська методика визначення вартісного рівня нульової ставки податку на доходи фізичних осіб із використанням нової нормативно-базової величини, а також запропонована оптимально-справедлива шкала справляння цього виду податку в залежності від рівня доходів населення.


Дод.точки доступу:
Томчук-Пономаренко, Наталія Володимирівна

Знайти схожі

4.


    Кривенко, Микола.
    Внесок бджолосім'ї у бюджет України [Текст] / Микола Кривенко // Пасіка. - 2020. - № 3. - С. 18-19
Рубрики: Пасічництво--Бджільництво--Доходи--Бюджет України
Кл.слова (ненормовані):
непрямі податки -- готова продукція -- економічний внесок -- бджолозапилення
Анотація: Автор статті отримав інформацію про те, що у Польщі одна бджолосім'я приносить державі доходу 1050 євро. З'явилося бажання порахувати внесок однієї бджолосім'ї у бюджет України. За основу розрахунків взяв податок ПДВ 20%, який відраховується при реалізації готової продукції.

Немає відомостей про примірники (Джерело у БД не знайдене)

Знайти схожі

5.


    Ніколаєнко, Юрій.
    Урахування податку на додану вартість у публічних закупівлях / Юрій Ніколаєнко // Підприємництво, господарство і право. - 2021. - № 2. - С. 55-62. - Бібліогр. в кінці ст.
Рубрики: Публічні закупівлі--Податок на додану вартість
Кл.слова (ненормовані):
оцінка тендерних пропозицій -- тендерна документація -- ціна -- непрямі податки
Анотація: У статті розглядається специфіка правового регулювання включення сум податку на додану вартість до очікуваної вартості предмета закупівлі в частині проведення оцінювання поданих тендерних пропозицій з огляду на наявність чи відсутність статусу платника такого податку у замовника чи учасників процедури закупівлі. Наголошується на затвердженні замовниками тендерної документації, деякі положення якої не відповідають нормам-принципам Закону України «Про публічні закупівлі» та актуальній практиці постійно діючої адміністративної колегії Антимонопольного комітету України з розгляду скарг про порушення законодавства у сфері публічних закупівель.


Знайти схожі

 
© Міжнародна Асоціація користувачів і розробників електронних бібліотек і нових інформаційних технологій
(Асоціація ЕБНІТ)