Головна Спрощенний режим Опис
Авторизація
Прізвище
Пароль
 

Бази даних


Картотека аналітичного опису періодичних видань- результати пошуку

Вид пошуку

Зона пошуку
 Знайдено у інших БД:Буковина (1)
Формат представлення знайдених документів:
повнийінформаційнийкороткий
Відсортувати знайдені документи за:
авторомназвоюроком виданнятипом документа
Пошуковий запит: <.>K=неправомірна вигода<.>
Загальна кількість знайдених документів : 10
Показані документи с 1 за 10
1.


    Калитаєв, Володимир Владиславович.
    Кримінально-правова характеристика прийняття пропозиції, обіцянки або одержання неправомірної вигоди службовою особою [Текст] / В. В. Калитаєв // Держава і право. - 2013. - Вип. 60. - С. 375-380. - Бібліогр. наприкінці ст.
Рубрики: Службовці--Службові злочини--Кримінальне право
Кл.слова (ненормовані):
неправомірна вигода -- службова особа -- кримінально-правова характеристика
Анотація: Розглядається кримінально-правова характеристика прийняття пропозиції, обіцянки або додержання неправомірної вигоди службовою особою.


Знайти схожі

2.


    Бабіков, Олександр.
    Застосування кримінального законодавства у сфері протидії корупції [Текст] : про деякі проблемні питання / Олександр Бабіков // Вісник прокуратури. - 2015. - № 1. - С. 53-59. - Бібліогр. в кінці ст.
Рубрики: Корупція--Протидія--Кримінальне законодавство
   Кримінальне право--Протидія корупції

Кл.слова (ненормовані):
корупція -- неправомірна вигода -- використання службового становища -- звільнення від відповідальності -- підкуп
Анотація: Проаналізовано проблеми у застосуванні чинного кримінального законодавства України, спрямованого на протидію корупції і внесено пропозиції щодо їх подолання.

Немає відомостей про примірники (Джерело у БД не знайдене)

Знайти схожі

3.


    Узунова, О.
    Аналіз статті 368 Кримінального кодексу України на відповідність вимогам юридичної техніки, гуманності й верховенства права [Текст] / О. Узунова, Є. О. Артьомов // Вісник Національної академії правових наук України. - 2015. - № 1. - С. 141-159. - Бібліогр. в кінці ст.
Рубрики: Кримінальний кодекс України--Верховенство права
Кл.слова (ненормовані):
антикорупційне законодавство -- блага -- вигода -- європейські стандарти -- корупція -- корупційне правопорушення -- неправомірна вигода -- службова особа
Анотація: Розглянуто та проаналізовано диспозицію ст.368 КК України на відповідність вимогам юридичної техніки, гуманності й верховенства права. З’ясовано, що недоліки нормотворчої техніки створили в досліджуваній нормі серйозний дефект, який унеможливлює застосування застосування зазначеної норми відповідно до її мети і фактично перетворює ст.368 КК України на "мертве право".


Дод.точки доступу:
Артьомов, Є. О.
Є примірники у відділах:
(05.06.2015р. - Б.ц.) (вільний)

Знайти схожі

4.


    Бобіта, Андрій.
    Корупційні злочини за кримінальним законодавством України та Республіки Казахстан [Текст] / Андрій Бобіта // Вісник прокуратури. - 2015. - № 6. - С. 96-104. - Бібліогр. 13 назв
Рубрики: Кримінальне право--Корупційні злочини--Порівняльна характеристика--Україна--Республіка Казахстан
Кл.слова (ненормовані):
неправомірна вигода -- хабар -- підкуп -- зловживання владою -- зловживання службовим становищем
Анотація: Здійснено порівняльно-правове дослідження кримінальної відповідальності за корупційні злочини відповідно до кримінального законодавства України та Республіки Казахстан. Запропоновано зміни у КК України, спрямовані на покращення відповідних правових норм.

Немає відомостей про примірники (Джерело у БД не знайдене)

Знайти схожі

5.


    Олійник, Сергій.
    Особливості використання поліграфа для запобігання та протидії отриманню неправомірної вигоди службовою особою [Текст] / Сергій Олійник // Підприємництво, господарство і право. - 2016. - № 2. - С. 148-152. - Бібліогр. в кінці ст.
Рубрики: Службові злочини--Засоби розслідування
Кл.слова (ненормовані):
неправомірна вигода -- опитування -- інтерв’ю -- психофізіологічна експертиза
Анотація: У статті проведено аналіз сучасного стану використання поліграфа для запобігання й протидії отриманню неправомірної вигоди службовою особою. Наведено визначення поліграфа, викладено концептуальні положення, що лежать у його основі, чим з’ясовано його значення для виявлення та розслідування таких злочинів. Зосереджено увагу на проблемі правового врегулювання такого дослідження, можливостях його практичного використання в процесі виявлення та розслідування злочинів корупційної спрямованості. Наведено умови й принципи проведення опитування.

Немає відомостей про примірники (Джерело у БД не знайдене)

Знайти схожі

6.


    Базір, Станіслав.
    Становлення та розвиток законодавства щодо протидії хабарництву, корупції та одержанню неправомірної вигоди суддями [Текст] / Станіслав Базір // Підприємництво, господарство і право. - 2017. - № 1. - С. 223-228. - Бібліогр. в кінці ст.
Рубрики: Судді--Корупція--Протидія--Законодавство--Україна
Кл.слова (ненормовані):
корупція -- хабарництво -- неправомірна вигода -- генезис -- розвиток
Анотація: У статті здійснено періодизацію історико-правового становлення розвитку законодавства щодо протидії хабарництву, корупції та одержанню неправомірної вигоди суддями.

Немає відомостей про примірники (Джерело у БД не знайдене)

Знайти схожі

7.


    Семенюк, Олександр.
    Протиправний вплив на результати офіційних спортивних змагань шляхом підкупу [Текст] / Олександр Семенюк, Фелікс Неміч // Підприємництво, господарство і право. - 2017. - № 5. - С. 214-217. - Бібліогр. в кінці ст.
Рубрики: Спортивні ігри і змагання--Офіційні результати--Протиправні дії
Кл.слова (ненормовані):
предмет злочину -- змагання -- неправомірна вигода
Анотація: У статті досліджується поняття «підкуп» e контексті диспозиції ст. 369-3 КК України. Визначається специфіка ознак складу відповідного діяння. Проведене дослідження дає підстави для перегляду диспозиції ст. 369-3 КК України в контексті удосконалення кримінальної відповідальності за підкуп.


Дод.точки доступу:
Неміч, Фелікс
Немає відомостей про примірники (Джерело у БД не знайдене)

Знайти схожі

8.


    Бабіков, Олександр.
    Антикорупційні норми козацького права [Текст] / Олександр Бабіков // Підприємництво, господарство і право. - 2018. - № 5. - С. 219-222. - Бібліогр. в кінці ст.
Рубрики: Історія держави і права--Правові норми--Україна, 16-18 ст.
   Запорозька Січ--Норми права

Кл.слова (ненормовані):
неправомірна вигода -- хабар -- підкуп службової особи -- антикорупційне законодавство
Анотація: Стаття присвячена науковому аналізу норм антикорупційного законодавства періоду Запорозької Січі (друга половина XVI – кінець XVIII ст.). Розглядаються етапи прийняття відповідних нормативних актів та їх значення у регулюванні суспільних відносин. Здійснюється порівняння з чинним антикорупційним законодавством України та визначаються історичні умови, що можуть бути враховані у його тлумаченні.

Немає відомостей про примірники (Джерело у БД не знайдене)

Знайти схожі

9.


    Третьяков, Дмитро.
    Кримінально-правова протидія злочину, передбаченого ст. 369 КК України [Текст] / Дмитро Третьяков // Підприємництво, господарство і право. - 2019. - № 5. - С. 255-258. - Бібліогр. в кінці ст.
Рубрики: Корупція--Кримінально-правова протидія
Кл.слова (ненормовані):
запобігання корупції -- неправомірна вигода -- кримінальне право
Анотація: У статті проаналізовано деякі кримінально-правові аспекти протидії злочинам, пов’язаним із корупцією. Зазначено, що ця проблема розглядалася й у минулому, але форми боротьби із цим негативним явищем стосувалися переважно злочину одержання неправомірної вигоди. Наведено статистичні дані щодо таких злочинів, як надання та одержання неправомірної вигоди, зазначено, що вони мають значну тенденцію до зростання, набувають дедалі більшого розмаху і призводять до дезорганізації суспільного життя. Одним із основних чинників, що не дає змоги вести ефективну боротьбу з корупційними злочинами, є неготовність політичних сил суспільства і правоохоронних органів до безкомпромісної боротьби з ними.

Немає відомостей про примірники (Джерело у БД не знайдене)

Знайти схожі

10.


    Юрків, Роксолана.
    Зміст, завдання і типові слідчі ситуації наступного та завершального етапів розслідування підкупу медичних працівників [Текст] / Роксолана Юрків // Підприємництво, господарство і право. - 2021. - № 4. - С. 267-275. - Бібліогр. в кінці ст.
Рубрики: Медичні працівники--Правопорушення--Слідство
Кл.слова (ненормовані):
неправомірна вигода -- слідчі (розшукові) ді -- систематизація та оформлення матеріалів -- кримінальне провадження
Анотація: Досліджено завдання, зміст, типові слідчі ситуації наступного та завершального етапів розслідування підкупу медичних працівників. Констатовано, що у наступному етапі розслідування підкупу медичних працівників продовжується процес доказування – здійснюються наступні збирання, перевірка та оцінка доказів. Обґрунтовано, що зміст наступного етапу розслідування підкупу медичних працівників пов’язаний із достовірністю та достатністю наявних у матеріалах кримінального провадження доказів. У наступному етапі слідчий уже володіє достатньою сукупністю доказів, яка дає йому можливість зробити висновок про подію підкупу медичного працівника та про винуватість у цьому конкретної особи.


Знайти схожі

 
© Міжнародна Асоціація користувачів і розробників електронних бібліотек і нових інформаційних технологій
(Асоціація ЕБНІТ)