Головна Спрощенний режим Опис
Авторизація
Прізвище
Пароль
 

Бази даних


Картотека аналітичного опису періодичних видань- результати пошуку

Вид пошуку

Зона пошуку
Формат представлення знайдених документів:
повнийінформаційнийкороткий
Відсортувати знайдені документи за:
авторомназвоюроком виданнятипом документа
Пошуковий запит: <.>K=наукові відкриття<.>
Загальна кількість знайдених документів : 3
Показані документи с 1 за 3
1.


    Гуйтур, Михайло.
    Алгоритм виявлення відкриттів у результатах наукових досліджень [Текст] / Михайло Гуйтур, Володимир Коноваленко // Вища школа. - 2011. - № 2. - С. 29-39 : табл. - Бібліогр. в кінці ст.
Рубрики: Вища освіта--Наукові відкриття
Кл.слова (ненормовані):
інтелектуальна власність -- охорона відкриттів -- наукові відкриття -- охороноздатність -- охорона прав
Анотація: У статті наводиться алгоритм виявлення в результатах наукових досліджень наукових відкриттів як об'єкта права інтелектуальної власності. На конкретному прикладі автори демонструють дію цього алгоритму.

Утримувачі документа:
КДПУ ім. В. Винниченка : вул. Шевченка, 1

Дод.точки доступу:
Коноваленко, Володимир
Є примірники у відділах: всього 1 : Ч/З№1(Універсальний) (1)
Вільні: Ч/З№1(Універсальний) (1)

Знайти схожі

2.


    Дударенко, Людмила.
    Межі звернення до знань про минуле у передбаченні майбутнього системи освіти [Текст] / Л. Дударенко // Вища школа : наук.-практ. вид. - 2016. - № 10. - С. 45-54 . - ISSN 1682-2366
Рубрики: Вища освіта--Менеджмент вищої освіти
Кл.слова (ненормовані):
майбутнє -- політичні прогнози -- наукові відкриття -- технологічні передбачення -- форсайт -- довгострокове планування
Анотація: Зазначається, що в аналізі майбутнього західні науковці одразу розглядають множину варіантів, а в Україні, за радянською традицією, шукають одне-єдине ідальне рішення. Досліджено межі точності прогнозів у науковій і технологічній сферах. Пояснюється поняття "форсайт", вказано причини його все ширшого застосування і доцільність звернення до новітніх ІКТ. Проаналізовані досягнення і невдачі провідних зарубіжних футурологів, вказано на ігнорування ними відкриттів останніх місяців, політизований і недостатньо науковий характер прогнозів ЦРУ США. Рекомендовано планувати освіту і власне життя на період понад 15-20 років тільки на основі найвпливовіших наукових відкриттів і технологічних досягнень.

Немає відомостей про примірники (Джерело у БД не знайдене)

Знайти схожі

3.


    Дударенко, Людмила.
    Нові підходи до прогнозування майбутнього систем освіти [Текст] / Людмила Дударенко // Вища освіта України. - 2018. - № 2. - С. 63-70. - Бібліогр.: 10 назв.
РУБ CUKK-VDPU
Рубрики: Освіта--Планування
Кл.слова (ненормовані):
політичні прогнози -- наукові відкриття -- технологічні передбачення -- форсайт -- довгострокове планування -- майбутнє -- футорологічні наукові передбачення -- вища освіта -- прогнозування майбутнього освіти -- система освіти
Анотація: У статті відзначено, що при аналізі майбутнього науковці Заходу одразу розглядають множину варіантів, а вітчизняні дослідники, за радянськими традиціями, відшукують один-єдиний ідеальний варіант. Зроблено спробу пояснити причини звернення політиків виключно до вигідних для них історичних даних при очевидному ігноруванні їх об'єктивності; дослідити межі точності прогнозів у науковій і технологічних сферах; проаналізувати досягнення і прорахунки провідних зарубіжних футурологів. Прокоментувати поняття "форсайт", причини його все більш широкого застосування і доцільність звернення до новітніх ІКТ. Аргументовано рекомендації щодо планування освіти і власного життя на період понад 15-20 років тільки на основі найвпливовіших наукових відкриттів і технологічних досягнень.

Замовлені прим-ки для відділів: ЧЗПЕРІОД

Знайти схожі

 
© Міжнародна Асоціація користувачів і розробників електронних бібліотек і нових інформаційних технологій
(Асоціація ЕБНІТ)