Головна Спрощенний режим Опис
Авторизація
Прізвище
Пароль
 

Бази даних


Картотека аналітичного опису періодичних видань- результати пошуку

Вид пошуку

Зона пошуку
Формат представлення знайдених документів:
повнийінформаційнийкороткий
Відсортувати знайдені документи за:
авторомназвоюроком виданнятипом документа
Пошуковий запит: <.>K=нанонауки<.>
Загальна кількість знайдених документів : 4
Показані документи с 1 за 4
1.


    Корсак, Костянтин.
    Виробництво у суспільстві знань - реалізація неймовірного [Текст] / К. Корсак // Науковий світ. - 2007. - № 5. - С. 2 - 4. : мал.
Рубрики: Природна біосфера
   Глобальна екологія

   Екологічна освіта

Кл.слова (ненормовані):
нанотехнологія, нанонауки
Анотація: Становище людини в сучасній біосфері. "Заповіт" Нобелівського лауреата-етолога Конрада Лоренца, який мав значний вплив на більшість науковців і політиків Заходу, стимулюючи певні зміни в політиці соціально-економічного прогресу, розвиток енергозберігальних технологій, а також перетворення екологічної освіти на дуже важливий аспект діяльності середньої та вищої школи.


Знайти схожі

2.


    Голуб, Олександр Андрійович.
    Крізь призму нано [Текст] : [Інтерв'ю з проф. Київ. нац. ун-ту Олександром Голубом/Провела Л.Величко] / О.А. Голуб // Біологія і хімія в школі. - 2008. - №3. - С. 3-5
Рубрики: Нанотехнології--Визначення поняття
Кл.слова (ненормовані):
нанонауки -- наноразмірні частинки
Анотація: Актуальне інтерв'ю з професором Київського національного університета , доктором хімічних наук Олександром Голубом присвячено нанотехнологиям. Розглядуються питання - чому та як використовуваються нанотехнології у хімії.


Знайти схожі

3.


    Величко, Людмила.
    Ознайомлення учнів з досягненнями нанонауки на міжпредметній основі [Текст] / Л. Величко // Біологія і хімія в школі. - 2009. - № 2. - С. 13-15. - Бібліогр.: с. 15.
Рубрики: Методика викладання--Хімія
   Нанотехнології

   Методи навчання--Органічна хімія

Кл.слова (ненормовані):
Нано
Анотація: На думку дослідників, головним полігоном діяльності науки і освіти в ХХІ ст. стане наносфера. Нині йдеться про появу нових галузей - нанонауку, наноінженерію, нанотехнологію, наноелектроніку, нанохімію.


Знайти схожі

4.


    Саліхова, О. Б.
    Державна політика у сфері нанонауки та нанотехнологій в Україні з урахуванням орієнтирів ЄС [Текст] / О. Б. Саліхова // Економіка і прогнозування. - 2014. - № 3. - С. 121-136. - Бібліогр. в кінці ст.
Рубрики: Нанотехнології--Державна політика--Україна
   Нанонаука--Державна політика--ЄС

Анотація: Проаналізовано директивні документи ЄС щодо політики в сфері нанонауки та нанотехнологій. На прикладі Німеччини продемонстровано державну підтримку розвитку національної наноіндустрії та її результати, оцінено коло інституцій, технологічні напрями досліджень і галузі економіки, на інноваційні потреби яких вони орієнтовані. Визначено установи НАН України, чиї нанотехнологічні інноваційні продукти зорієнтовані на національне господарство, виявлено диспропорції у державному замовленні на підготовку спеціалістів, здатних генерувати нові знання, продукувати, адаптувати та використовувати передові технології. Встановлено найбільш затребувані бізнесом сектори нанонауки. Запропоновано авторське бачення ключових орієнтирів державної підтримки розвитку нанонауки та нанотехнологічних інновацій та їхня комерціалізація, дотриманням соціальної відповідальності в процесі розвитку нанотехнологій.


Знайти схожі

 
© Міжнародна Асоціація користувачів і розробників електронних бібліотек і нових інформаційних технологій
(Асоціація ЕБНІТ)