Головна Спрощенний режим Опис
Авторизація
Прізвище
Пароль
 

Бази даних


Картотека аналітичного опису періодичних видань- результати пошуку

Вид пошуку

Зона пошуку
Формат представлення знайдених документів:
повнийінформаційнийкороткий
Відсортувати знайдені документи за:
авторомназвоюроком виданнятипом документа
Пошуковий запит: <.>K=наказне провадження<.>
Загальна кількість знайдених документів : 5
Показані документи с 1 за 5
1.


    Татулич, Ірина.
    Співвідношення понять "судове рішення" та "судовий наказ" у цивільному процесі / Ірина Татулич // Юридична Україна. - 2013. - № 6. - С. 76-81. - Бібліогр. в примітках
Рубрики: Цивільний процес--Судове рішення--Судовий наказ--Співвідношення понять
Кл.слова (ненормовані):
судове рішення -- судовий наказ -- процесуальний порядок -- цивільне судочинство -- позовне провадження -- наказне провадження
Анотація: Викладено основні існуючі в теорії цивільного процесуального права погляди науковців на поняття судового рішення та судового наказу. Охарактеризовано особливості судового рішення та судового наказу в цивільному процесі. На основі аналізу цих понять визначено спільні та відмінні риси цих процесуальних документів та сформульовані власні висновки.

Немає відомостей про примірники (Джерело у БД не знайдене)

Знайти схожі

2.


    Грабовська, Оксана.
    Специфіка формування предмета доказування в цивільному процесі [Текст] / Оксана Грабовська // Підприємництво, господарство і право. - 2016. - № 3. - С. 15-20. - Бібліогр. в кінці ст.
Рубрики: Цивільний процес--Доказування
Кл.слова (ненормовані):
позовне провадження -- наказне провадження -- окреме провадження
Анотація: Статтю присвячено дослідженню особливостей формування предмета доказування в цивільних справах, які розглядаються та вирішуються судами в порядках, передбачених цивільним процесуальним законодавством України: позовному, окремому та наказному. Проаналізовано залежність формування предмета доказування від виду цивільного судочинства.

Немає відомостей про примірники (Джерело у БД не знайдене)

Знайти схожі

3.


    Ткачук, Олег.
    Сучасні проблеми і напрямки спрощення судових процедур у цивільному судочинстві України [Текст] / Олег Ткачук // Підприємництво, господарство і право. - 2016. - № 5. - С. 19-24. - Бібліогр. в кінці ст.
Рубрики: Цивільне судочинство--Судові процедури--Спрощення--Україна
Кл.слова (ненормовані):
спрощені процедури -- наказне провадження -- заочне провадження
Анотація: У статті досліджуються сучасні проблеми спрощення судових процедур у цивільному судочинстві та шляхи їх вирішення. Розглядаються основні проблеми, що виникають у судовій практиці застосування спрощених процедур. На підставі аналізу наукових концепцій та досвіду окремих зарубіжних країн розроблено пропозиції щодо напрямів спрощення судових процедур у цивільному судочинстві України.

Немає відомостей про примірники (Джерело у БД не знайдене)

Знайти схожі

4.


    Апопій, Інна.
    Нові аспекти визначення розміру аліментів на дитину та їх стягнення [Текст] / Інна Апопій // Підприємництво, господарство і право. - 2018. - № 9. - С. 5-9. - Бібліогр. в кінці ст.
Рубрики: Аліменти--Стягнення--Правове регулювання--Україна
Кл.слова (ненормовані):
мінімальний розмір аліментів -- спосіб стягнення -- наказне провадження -- примусове стягнення
Анотація: У статті аналізуються новели вітчизняного законодавства щодо правового режиму аліментів, встановлення гарантованого і рекомендованого мінімального розміру, обставин, які враховуються для визначення розміру аліментів, судового розгляду справи про стягнення аліментів і законодавчих гарантій примусового стягнення.

Немає відомостей про примірники (Джерело у БД не знайдене)

Знайти схожі

5.


    Шкорупеєв, Дмитро.
    Особливості формування предмета доказування у справах про стягнення аліментів на утримання дитини [Текст] / Дмитро Шкорупеєв // Підприємництво, господарство і право. - 2020. - № 9. - С. 71-74. - Бібліогр. в кінці ст.
Рубрики: Аліменти--Судові процеси--Предмет доказування
Кл.слова (ненормовані):
позовне провадження -- наказне провадження -- цивільне судочинство
Анотація: Здійснивши аналіз наукових підходів щодо формування предмету доказування у справах про стягнення аліментів на дитину, встановлено, що у юридичній літературі здебільшого це питання розглядається у рамках позовного провадження, що викликає певні зауваження. Зокрема, справи про стягнення аліментів на утримання дитини у судовому порядку розглядаються у позовному або наказному провадженні, які різняться за своєю сутністю. Досліджено основні ознаки позовного та наказного провадження, які суттєво впливають на формування предмету доказування взагалі та у справах про стягнення аліментів зокрема.


Знайти схожі

 
© Міжнародна Асоціація користувачів і розробників електронних бібліотек і нових інформаційних технологій
(Асоціація ЕБНІТ)