Головна Спрощенний режим Опис
Авторизація
Прізвище
Пароль
 

Бази даних


Картотека аналітичного опису періодичних видань- результати пошуку

Вид пошуку

Зона пошуку
Формат представлення знайдених документів:
повнийінформаційнийкороткий
Відсортувати знайдені документи за:
авторомназвоюроком виданнятипом документа
Пошуковий запит: <.>K=навідне запитання<.>
Загальна кількість знайдених документів : 2
Показані документи с 1 за 2
1.


    Негребецький, Владислав.
    Використання закономірностей спілкування під час слідчого експерименту [Текст] / Владислав Негребецький // Підприємництво, господарство і право. - 2020. - № 1. - С. 215-220. - Бібліогр. в кінці ст.
Рубрики: Слідство--Слідчий експеримент--Вербальні аспекти
Кл.слова (ненормовані):
перевірка показань на місці -- навідне запитання -- навідна дія -- паралінгвізми -- персеверація -- відеозапис -- фотозйомка -- вербальна ригідність
Анотація: Стаття присвячена проблемам удосконалення способів та прийомів збирання, дослідження і фіксації доказів під час слідчого експерименту. У роботі розглянуто особливості процесу спілкування між учасниками під час перевірки показань на місці. Акцентується увага на вербальному аспекті розглядуваної слідчої дії. Її призначення визначається отриманням інформації з джерела, в ролі якого виступає жива людина - носій ідеальних слідів. Автор звертає увагу на доцільність використання фото- та відеозйомки під час перевірки показань на місці.


Знайти схожі

2.


    Негребецький, Владислав.
    Слідчий експеримент із метою перевірки показань підозрюваного як особливий спосіб отримання доказів [Текст] / Владислав Негребецький // Підприємництво, господарство і право. - 2021. - № 5. - С. 263-267. - Бібліогр. в кінці ст.
Рубрики: Слідство--Слідчий експеримент
Кл.слова (ненормовані):
метод порівняння -- моделювання -- макетування -- манекен -- навідне запитання
Анотація: Слідчий експеримент передбачає два основні способи перевірки доказів: експериментальний через проведення дослідних дій (власне слідчий експеримент) і перевірку через зіставлення показань із фактичною обстановкою (перевірка показань на місці). У роботі досліджуються особливості процесу пізнання саме перевірки показань на місці. Перевірка показань на місці передбачає використання специфічного методу отримання інформації через зіставлення показань про пов’язані з певним місцем обставини злочину з фактичною обстановкою на цьому місці, показаною слідчому особою, яка дала показання. Проаналізовано особливості застосування методу зіставлення. Процес зіставлення складається з трьох взаємозалежних елементів – розповіді, показу й огляду.


Знайти схожі

 
© Міжнародна Асоціація користувачів і розробників електронних бібліотек і нових інформаційних технологій
(Асоціація ЕБНІТ)