Головна Спрощенний режим Опис
Авторизація
Прізвище
Пароль
 

Бази даних


Картотека аналітичного опису періодичних видань- результати пошуку

Вид пошуку

Зона пошуку
у знайденому
Формат представлення знайдених документів:
повнийінформаційнийкороткий
Відсортувати знайдені документи за:
авторомназвоюроком виданнятипом документа
Пошуковий запит: <.>K=міжнародний договір<.>
Загальна кількість знайдених документів : 12
Показані документи с 1 за 10
 1-10    11-12 
1.


    Цірат, Геннадій Артурович.
    Роль національного закону та міжнародного договору в забезпеченні взаємності при визнанні та виконанні іноземних судових рішень [Текст] / Г. А. Цірат // Держава і право. - 2012. - Вип. 57. - С. 457-462. - Бібліогр. наприкінці ст.
Рубрики: Судові рішення--Іноземні суди--Міжнародне приватне право
Кл.слова (ненормовані):
іноземне судове рішення -- визнання та виконання судових рішень -- міжнародний договір -- закон
Анотація: Розглянуто різні підходи до регулювання взаємності при визнанні та приведенні до виконання іноземних судових рішень.


Знайти схожі

2.


    Ярошко, Олеся Зіновіївна.
    Особливості двосторонніх актів про встановлення дипломатичних відносин України з ознаками міжнародного договору як первинних джерел їх вивчення [Текст] / О. З. Ярошко // Держава і право. - 2013. - Вип. 60. - С. 499-508. - Бібліогр. наприкінці ст.
Рубрики: Зовнішня політика--Дипломатичні відносини
   Міжнародні договори--Україна

Кл.слова (ненормовані):
дипломатичні відносини -- угода -- спільна декларація -- протокол -- міжнародний договір
Анотація: Визначаються особливості двосторонніх актів про встановлення дипломатичних відносин між Україної та іншими країнами світу з ознаками міжнародного договору - угоди, спільної декларації, протоколу та спільного комюніке.


Знайти схожі

3.


    Задорожній, О. В.
    Міжнародно-правове становище Української Соціалістичної Радянської Республіки (1919-1923 рр.) [Текст] / О. В. Задорожній // Держава і право : збірник наук. праць. - 2014. - Вип. 64. - С. 94-101. - Бібліогр. в кінці ст.
Рубрики: Держава і право--Історія--Україна, 1919-1923
Кл.слова (ненормовані):
міжнародно-правові відносини -- міжнародний договір -- дипломатична місія
Анотація: Стаття присвячена міжнародно-правовому статусу Української СРР у період до створення Радянського Союзу. Розглядаються особливості міжнародного становища Радянської України, характерні риси розвитку міжнародно-правових відносин УСРР з Російською СФРР, Грузією, Польщею, Румунією, Словаччиною, Німеччиною, Італією та іншими державами.

Немає відомостей про примірники (Джерело у БД не знайдене)

Знайти схожі

4.


    Павко, Яна Анатоліївна.
    Договірний механізм міжнародно-правового регулювання співробітництва держав в арктичному регіоні [Текст] / Яна Анатоліївна Павко // Вісник Національної академії правових наук України. - 2017. - № 2. - С. 166-176. - Бібліогр. в кінці ст.
Рубрики: Міжнародне співробітництво--Правове регулювання--Арктика
Кл.слова (ненормовані):
арктика -- міжнародний договір -- арктичне право
Анотація: Проаналізовано зміст універсальних і регіональних міжнародних договорів, які регулюють діяльність держав в арктичному регіоні, на основі сучасних праць вітчизняних і зарубіжних юристів-міжнародників та юридичних документів.

Є примірники у відділах:
(28.09.2017р. - Б.ц.) (вільний)

Знайти схожі

5.


    Попович, Наталія Василівна.
    Поняття "законодавство": традиційні підходи і новації [Текст] / Наталія Василівна Попович // Вісник Національної академії правових наук України. - 2017. - № 2. - С. 177-187. - Бібліогр. в кінці ст.
Рубрики: Законодавство--Поняття
Кл.слова (ненормовані):
закон -- міжнародний договір -- система законодавства
Анотація: Проаналізовано підходи до визначення поняття "законодавство". Досліджено співвідношення понять "закон" -"законодавчий акт; роль і значення підзаконних нормативно-правових актів як структурних елементів законодавства. Висвітлено питання про місце в системі національного законодавства міжнародних договорів, а також нормативно-правових актів , які були прийняті до проголошення незалежності України.

Є примірники у відділах:
(28.09.2017р. - Б.ц.) (вільний)

Знайти схожі

6.


    Наставний, Ілля.
    Нормативно-правове регулювання відносин у сфері професійного спорту в Україні [Текст] / Ілля Наставний // Підприємництво, господарство і право. - 2018. - № 6. - С. 46-51. - Бібліогр. в кінці ст.
Рубрики: Спорт--Нормативно-правове регулювання--Україна
Кл.слова (ненормовані):
міжнародний договір -- спортивне законодавство -- цивільно-правові договори
Анотація: Стаття присвячена дослідженню питань, пов’язаних із законодавчим регулюванням професійних спортивних відносин. Акцентується увага на співвідношенні положень міжнародного договору із положеннями ЦК України та спеціальними законодавчими актами, що регулюють відносини у сфері професійного спорту. Обґрунтовано важливе значення норм цивільного права, положення яких застосовуються як до договірних, так і деліктних правовідносин у зазначеній сфері спортивних відносин. Встановлено декларативний характер законодавчого положення, присвяченого регулюванню професійних спортивних відносин, оскільки зазначене положення не містить конкретних правових механізмів регулювання відносин у сфері професійного спорту. Доведено недоцільність прийняття окремого кодифікованого акту в сфері спорту.

Немає відомостей про примірники (Джерело у БД не знайдене)

Знайти схожі

7.


    Калашнікова, Олена.
    Міжнародні договори України в системі нормативно-правового регулювання використання інформаційних технологій та інформаційних ресурсів у митній справі [Текст] / Олена Калашнікова // Підприємництво, господарство і право : науково-практичний господарсько-правовий журнал. - 2018. - № 7. - С. 196-200. - Бібліогр. в кінці ст.
Рубрики: Митна справа--Інформаційні ресурси--Міжнародні договори--Нормативно-правове регулювання
Кл.слова (ненормовані):
договір -- міжнародний договір -- система -- інформаційні технології -- інформаційні ресурси -- митна справа
Анотація: У статті розглянуто основні міжнародні договори України в системі нормативно-правового регулювання використання інформаційних технологій та інформаційних ресурсів у митній справі. Наголошено, що міжнародні договори України слід розглядати як один із провідних структурних елементів системи нормативно-правового регулювання використання інформаційних технологій та інформаційних ресурсів у митній справі.

Немає відомостей про примірники (Джерело у БД не знайдене)

Знайти схожі

8.


    Борисов, Євген.
    Розвиток міжнародних механізмів відступу держав від власних договірних гуманітарних зобов’язань (ХVІІІ-ХХ ст.) [Текст] / Євген Борисов // Підприємництво, господарство і право. - 2018. - № 8. - С. 168-172. - Бібліогр. в кінці ст.
Рубрики: Міжнародне право--Історія, 18-20 ст.
Кл.слова (ненормовані):
відступ від зобов’язання -- міжнародне право -- міжнародний договір -- гуманітарне зобов’язання
Анотація: У статті здійснено аналіз еволюції норм права міжнародних договорів стосовно гуманітарних зобов’язань держав, виконання зобов’язань та відступу від такого виконання у ХVІІІ-ХХ ст. Досліджено специфіку двосторонніх мирних договорів щодо відступу від зобов’язань з обміну військовополоненими. Проаналізовано специфіку відступу від зобов’язань за двосторонніми міжнародними договорами про торгівлю та рибальство. Доведено, що з 1815 р. відступ держав від гуманітарних зобов’язань з’являється в колективних міжнародних актах з питань протидії рабству та работоргівлі. Доведено, що у Генеральному акті Берлінської конференції 1885 р. такий відступ уперше ув’язується з позицією та діяльністю міжнародної структури, а у Конвенції про перегляд 1919 р. такий відступ уперше формально ув’язується з потребами підтримання публічної безпеки та порядку.

Немає відомостей про примірники (Джерело у БД не знайдене)

Знайти схожі

9.


    Іваницький, Андрій.
    Значення практики Європейського суду з прав людини для вдосконалення національного цивільного законодавства України [Текст] / Андрій Іваницький // Підприємництво, господарство і право. - 2020. - № 6. - С. 24-28. - Бібліогр. в кінці ст.
Рубрики: Європейський суд з прав людини--Судова практика
   Цивільне законодавство--Шляхи вдосконалення--Україна

Кл.слова (ненормовані):
прецедент -- джерело права -- міжнародний договір
Анотація: Досліджується та встановлюється значення практики Європейського суду з прав людини та її місце у національному цивільному законодавстві. З’ясовано, що норми Конвенції про захист прав людини та основоположних свобод сформульовані надзвичайно широко з текстової точки зору та всеохоплююче – зі змістової. Їх значення в усій різноманітності змістовних проявів розкривається саме в практиці Європейського суду з прав людини.

Немає відомостей про примірники (Джерело у БД не знайдене)

Знайти схожі

10.


    Шелудченкова, Аліна.
    Міжнародне спостереження за виборами як міжнародний виборчий стандарт: досвід США [Текст] / Аліна Шелудченкова // Підприємництво, господарство і право. - 2020. - № 10. - С. 189-193. - Бібліогр. в кінці ст.
Рубрики: Виборче законодавство--Міжнародні стандарти--США--Україна
Кл.слова (ненормовані):
міжнародний договір -- універсальні міжнародні угоди -- регіональні міжнародні угоди
Анотація: У статті проаналізовано виборчі стандарти, закріплені в міжнародних універсальних та регіональних договорах. Визначено, що виборче законодавство України неповною мірою узгоджено з міжнародними виборчими стандартами, у зв’язку з чим виникають проблемні питання, пов’язані з практикою застосування виборчого законодавства України. Зроблено висновок, що одним із найважливіших показників демократизації й відкритості держави є проведення вільних та демократичних виборів.


Знайти схожі

 1-10    11-12 
 
© Міжнародна Асоціація користувачів і розробників електронних бібліотек і нових інформаційних технологій
(Асоціація ЕБНІТ)