Головна Спрощенний режим Опис
Авторизація
Прізвище
Пароль
 

Бази даних


Картотека аналітичного опису періодичних видань- результати пошуку

Вид пошуку

Зона пошуку
Формат представлення знайдених документів:
повнийінформаційнийкороткий
Відсортувати знайдені документи за:
авторомназвоюроком виданнятипом документа
Пошуковий запит: <.>K=монади<.>
Загальна кількість знайдених документів : 2
Показані документи с 1 за 2
1.


    Голобородько, Ярослав.
    Енергетично стильність глибини (монади Миколи Жулинського) [Текст] / Ярослав Голобородько // Слово і час. - 2010. - № 8. - С. 20-23.
Рубрики: Історія української літератури, 20 cт.
   Літературознавство--Видатні діячі--України, 20-21 ст.

Анотація: Стаття присвячена українському літературознавцю і політику, доктору філологічних наук, професору, академіку НАН України, завідувачу відділу української літератури ХХ ст., директору Інституту літератури, Миколі Жулинському. Він сповідує панорамний принцип сприйняття літератури. Літературний процес, за його концепцією, концентровано виявляє свої тенденції в письменниках, які стали національними і світовими величинами, та звертається переважно до саме такого - лідерного, брендового ряду. Його бентежать не просто семантика художньої концепції чи смислові наголоси письменника. Він висвітлює мисленнєві художні месиджі, вербалізовані сюжетами, зіткненнями, поетикальними засобами, кампозиційними рішеннями.


Дод.точки доступу:
Жулинський, Микола (український літературознавець і політик. Президент Міжнародного громадського об’єднання «Волинське братство», голова Наглядової ради Волинського національного університету імені Лесі Українки ; 1940-)

Знайти схожі

2.


    Скоромний, Данило.
    Система координат нової (глобальної) реальності [Текст] / Данило Скоромний // Підприємництво, господарство і право. - 2020. - № 7. - С. 435-440. - Бібліогр. в кінці ст.
Рубрики: Інформаційне суспільство--Філософсько-правові аспекти
Кл.слова (ненормовані):
семіотичні особистості -- мережеве суспільство -- автентичність -- монади
Анотація: Стаття присвячена дослідженню питань ускладнення конструкції сучасного суспільства з урахуванням технологічних рішень налагодження повсякденної комунікативної взаємодії, впливу глобальної дискурсивної інтеракції на буття окремого індивіда, зокрема на його автентичність в умовах життєвого світу, що набуває нового виміру – глобального. Також у дослідженні описується логічний ланцюжок термінологічних переходів розуміння сучасного суспільства крізь призму інформаційного, мережевого та глобального вимірів актуалізації життєвого світу та його нормативних максим.


Знайти схожі

 
© Міжнародна Асоціація користувачів і розробників електронних бібліотек і нових інформаційних технологій
(Асоціація ЕБНІТ)