Головна Спрощенний режим Опис
Авторизація
Прізвище
Пароль
 

Бази даних


Картотека аналітичного опису періодичних видань- результати пошуку

Вид пошуку

Зона пошуку
Формат представлення знайдених документів:
повнийінформаційнийкороткий
Відсортувати знайдені документи за:
авторомназвоюроком виданнятипом документа
Пошуковий запит: <.>K=культурологічний контекст<.>
Загальна кількість знайдених документів : 4
Показані документи с 1 за 4
1.
CUKK-VDPU
П48


    Покатілова, О. О.
    Культурологічний контекст вивчення зарубіжної літератури як умова літературного та загальнокультурного розвитку учнів [Текст] : з досвіду роботи східноукраїнського ЦДЛМВНЗ / О. О. Покатілова // Всесвітня література та культура в навчальних закладах України. - 2007. - № 6. - С. 17-20.
РУБ CUKK-VDPU
Рубрики: Зарубіжна література--Плани і програми
Кл.слова (ненормовані):
культурологічний контекст -- розвиток учнів -- програма для 10 класу
Анотація: Висвітлено діяльність Культурологічної лабораторії Східноукраїнського Центру з дослідження літератури та методики її викладання в навчальних закладах.

Є примірники у відділах: всього 1 : ЧЗПЕРІОД (1)
Вільні: ЧЗПЕРІОД (1)

Знайти схожі

2.


    Яценко, Т.
    Етапний характер становлення методичної думки [Текст] / Таміла Яценко // Українська мова і література в школі. - 2013. - № 6. - С. 40-44. - Бібліогр.: 13 назв.
РУБ CUKK-VDPU
Рубрики: Українська література--Методика навчання
Кл.слова (ненормовані):
культура -- культурологічний контекст -- методика навчання літератури -- тенденції розвитку
Анотація: Пропонується варіант періодизації методики навчання літератури як науки, кожен період якої обумовлений суспільно-культурним розвитком країни. Розглядаються тенденції розвитку методики навчання літератури в ЗНЗ другої половини XX - початку XXI ст. Автор статті обґрунтовує думку, що розвиток методичної науки і шкільної практики викладання літератури відбувається у широкому культурологічному контексті, який реалізується під час вивчення художнього твору у взаємозв'язках з іншими видами мистецтв та основами наук, що сприяє здійсненню інтеграційної ролі освіти, забезпечує формування в учнів художньої свідомості та наукового світогляду.

Немає відомостей про примірники (Джерело у БД не знайдене)

Знайти схожі

3.


    Рарицький, О.
    Г. Б. Райбедюк. Вивчення творчості українських поетів-дисидентів [Текст] : [рецензія на книгу: Райбедюк Г. Б. Вивчення творчості українських поетів-дисидентів : навч.-метод. посібник / рец. Т. С. Мейзерська, Д. В. Стус // Г. Райбедюк. - Ізмаїл : РВВ ІДГУ, 2012. - 540 с.] / Олег Рарицький // Українська мова й література у сучасній школі. - 2013. - № 12. - С. 69-71.
РУБ CUKK-VDPU
Рубрики: Українська література--Підручники і навчальні посібники
   Українська література--Поезія, ХХ ст.

Кл.слова (ненормовані):
феномен літературного дисидентства -- презентація поетів -- полеміка -- структура посібника -- українське шістдесятництво -- культурологічний контекст
Анотація: Запропоновано рецензію на навчально-методичний посібник Г. Б. Райбедюк "Вивчення творчості українських поетів-дисидентів". Підкреслено, що авторка підручника, розрахованого на учнів та студентів-філологів, зуміла глибоко та науково виважено подати об'єктивну картину цілісного розвитку дисидентської лірики, досі маловивченого літературного пласту, та надати схему використання цього матеріалу у навчальному процесі.

Замовлені прим-ки для відділів: ЧЗПЕРІОД

Знайти схожі

4.


    Братко, Валентина
    Байка Л. Глібова в школі: традиції та інновації [Текст] / Валентина Братко // Українська мова і література в школі. - 2014. - № 2. - С. 28-34. - Бібліогр.: 12 назв.
РУБ CUKK-VDPU
Рубрики: Українська література--Глібов Л.
Кл.слова (ненормовані):
культурологічний контекст -- жанр -- байка -- мораль -- алегорія -- лаконізм -- езопова мова -- традиції -- інновації
Анотація: У статті йдеться про становлення байкового жанру в історії української літератури, простежується культурологічний та історико-літературний контекст цього процесу. Визначено шляхи формування в учнів поняття про байковий жанр на уроках української літератури в 6 класі загальноосвітніх навчальних закладів, розглянуто традиційні та інноваційні підходи до вивчення літературної байки українського байкаря Л. Глібова.

Немає відомостей про примірники (Джерело у БД не знайдене)

Знайти схожі

 
© Міжнародна Асоціація користувачів і розробників електронних бібліотек і нових інформаційних технологій
(Асоціація ЕБНІТ)