Головна Спрощенний режим Опис
Авторизація
Прізвище
Пароль
 

Бази даних


Картотека аналітичного опису періодичних видань- результати пошуку

Вид пошуку

Зона пошуку
Формат представлення знайдених документів:
повнийінформаційнийкороткий
Відсортувати знайдені документи за:
авторомназвоюроком виданнятипом документа
Пошуковий запит: <.>K=культура читання<.>
Загальна кількість знайдених документів : 6
Показані документи с 1 за 6
1.


    Бронзенко, Т.
    Як навчити свідомо сприймати літературу? [Текст] : проблемно-пошукові та дослідницькі завдання в системі ідейно-художнього аналізу твору / Т. Бронзенко // Українська мова й література в середніх школах, гімназіях, ліцеях та колегіумах. - 2007. - № 7. - С. 47-56.
РУБ CUKK-VDPU
Рубрики: Література українська--Аналіз твору
Кл.слова (ненормовані):
Цитати -- дослідницька діяльність -- культура читання
Анотація: Аналіз прозових та драматичних творів.

Є примірники у відділах: всього 1 : ЧЗПЕРІОД (1)
Вільні: ЧЗПЕРІОД (1)

Знайти схожі

2.


    Товкач, Ірина
    Любов до книги плекаємо змалку [Текст] / Ірина Товкач // Дошкільне виховання. - 2012. - № 11. - С. 12-14 . - ISSN 0321-1401
РУБ CUKK-VDPU
Рубрики: Педагогіка--Дошкільна--Навчання читання
Кл.слова (ненормовані):
культура читання -- посібник-книжка -- пізнавальний інтерес -- любов до книги
Анотація: В статті йдеться про те, як сформувати у дититни інтерес до читання, любов до книги, виховати літературний смак.

Немає відомостей про примірники (Джерело у БД не знайдене)

Знайти схожі

3.


    Власов, П.
    Книга друкована і книга електронна: розмова бібліотекаря з книгарем [Текст] / П. Власов, І. Журавльова // Бібліотечний вісник. - 2013. - № 3. - С. 16-22
Рубрики: Культура читання
Кл.слова (ненормовані):
електронні книги -- електронні бібліотеки -- видавництва -- культура читання -- соціальні мережі
Анотація: Йдеться про нові вимоги діяльності бібліотек, до роботи бібліотекаря в умовах електронногот середовища, наголошується на необхідності формування у підостаючого покоління культури читання.


Дод.точки доступу:
Журавльова , І.

Знайти схожі

4.


    Войтко, О.
    Висока культура читання у початковій школі - запорука успішного навчання [Текст] / Оксана Войтко // Початкова школа. - 2015. - № 10. - С. 46-49.
РУБ CUKK-VDPU
Рубрики: Українська мова--Початкове навчання--Культура читання
Кл.слова (ненормовані):
культура читання -- техніка читання -- виразне читання -- грамотність -- читання уголос -- молодші школярі
Анотація: Читання розглянуто як основа для подальшого навчання і невід'ємна складова лінгвістичної компетентності. Автор наголошує на важливості культури читання як одного з аспектів інформаційної грамотності. Надано класифікацію методів навчання грамоти у початковій школі залежно від використання одиниці мови як вихідної при навчанні елементарного читання (літера, звук, склад, слово) та від того, який домінуючий вид діяльності учнів (аналіз, синтез). Виділено етапи у процесі навчання читання. Розкрито особливості читання дитині уголос та труднощі, які виникають у читача-початківця у процесі читання. Підкреслюється важливість розуміти прочитане як запорука успішного опанування грамотою та подальшого навчання. Автор розкриває специфіку читання вголос та відмінності між цим видом і читанням мовчки. У статті наведено методи й основні види задач під час навчання грамоти. Автором названо техніку читання і виразне читання як критерії для вимірювання рівня сформованості навички читати. Доведено, що уміння читати і виразне читання мають високий ступінь кореляції з навчальними досягненнями з інших предметів.

Замовлені прим-ки для відділів: ЧЗПЕРІОД

Знайти схожі

5.


    Соколов, Віктор .
    Валеологічний супровід бібліотечно-інформаційної діяльності в шкільних бібліотеках [Текст] / В. Соколов // Бібліотечний вісник : науково-теоретичний та практичний журнал. - 2017. - N 6. - С. 10-17. - Біблиогр. в кінці ст. . - ISSN 1029-7200
Рубрики: Бібліотечна діяльність
Кл.слова (ненормовані):
шкільні бібліотечно-інформаційні центри -- бібліотечна валеологія -- валеологічний супровід бібліотечно-інформаційної діяльності -- культура здоров'я школярів і працівників шкільних бібліотек -- культура читання
Анотація: Розкрито специфіку культурно-просвітницької роботи шкільних бібліотек, спрямованої на розвиток культури здоров'я суб'єктів бібліотечно-інформаційної діяльності; проаналізовано основні завдання, види, форми і методи валеологічного супроводу бібліотечно-інформаційної діяльності в шкільних бібліотеках в умовах становлення інформаційного суспільства та поширення інформаційно-телекомунікаційних технологій.

Немає відомостей про примірники (Джерело у БД не знайдене)

Знайти схожі

6.


    Семеренко, Ганна.
    Роль української мови в становленні громадянина-патріота в творчій спадщині В. О. Сухомлинського [Текст] / Ганна Семеренко // Українська мова і література в школах України. - 2018. - № 6. - С. 3-8. - Бібліогр.: 11 назв.
РУБ CUKK-VDPU
Рубрики: Освіта--Сухомлинський В. О.
   Українська мова--Сухомлинський В. О.

Кл.слова (ненормовані):
мовна освіта -- рідна мова -- мовна культура -- культура читання -- виховання патріота -- творча спадщина В. О. Сухомлинського
Анотація: У статті розглянуто роль рідного слова у процесі навчання й виховання молодого покоління у творчій спадщині В. О. Сухомлинського.

Замовлені прим-ки для відділів: ЧЗПЕРІОД

Знайти схожі

 
© Міжнародна Асоціація користувачів і розробників електронних бібліотек і нових інформаційних технологій
(Асоціація ЕБНІТ)