Головна Спрощенний режим Опис
Авторизація
Прізвище
Пароль
 

Бази даних


Картотека аналітичного опису періодичних видань- результати пошуку

Вид пошуку

Зона пошуку
Формат представлення знайдених документів:
повнийінформаційнийкороткий
Відсортувати знайдені документи за:
авторомназвоюроком виданнятипом документа
Пошуковий запит: <.>K=критична інфраструктура<.>
Загальна кількість знайдених документів : 4
Показані документи с 1 за 4
1.


    Хофрейтер, Л
    Критична інфраструктура та її захист [Текст] / Л Хофрейтер // Безпека життєдіяльності. - 2005. - № 12. - С. 23 - 25. - Бібліогр.: 5назв
Рубрики: Безпека життєдіяльності--Запобіжні заходи--Захист іфраструктури
Кл.слова (ненормовані):
Критична інфраструктура
Анотація: Критична інфраструктура - це основні системи, які можуть мати матеріальну або інформаційну платформу івпливають на функціональість економіки держави. Ці системи включають в себе мережі телекомунікацій, енергосистеми, банківський і фінінсовий сектори, транспортну систему, постачання води й рятувальні служби


Знайти схожі

2.


    Теленик, Сергій.
    Інфраструктурний потенціал держави як правова категорія [Текст] / Сергій Теленик // Підприємництво, господарство і право. - 2020. - № 1. - С. 176-184. - Бібліогр. в кінці ст.
Рубрики: Інфраструктура--Теоретико-правовий аналіз
   Інфраструктурна політика--Адміністративно-правове регулювання--Україна

Кл.слова (ненормовані):
інфраструктурні правовідносини -- критична інфраструктура -- державна система захисту
Анотація: Метою статті є наукове обґрунтування змісту і новелізація правових категорій "інфраструктурний потенціал держави", "інфраструктурна могутність держави" з подальшою екстраполяцією на ефективне адміністративно-правове регулювання державної системи захисту критичної інфраструктури. Здійснено догматико-юридичний, формально-юридичний та логіко-семантичний аналіз чинного законодавства, що регулює суспільні відносини у сфері захисту критичної інфраструктури.


Знайти схожі

3.


    Малишева, Н. Р.
    Правові засади кібербезпеки космічної діяльності в США: досвід для України [Текст] / Н. Р. Малишева // Часопис Київського університету права. - 2020. - № 3. - С. 325-331. - Бібліогр. в кінці ст.
Рубрики: Космічна діяльність--Кібербезпека--США
   Кібербезпека--Правове забезпечення--США

Кл.слова (ненормовані):
кіберризик -- кіберзагроза -- критична інфраструктура
Анотація: У статті досліджується розвиток правових засад та інституційної структури, що лежать в основі кібербезпеки США. Особлива увага приділяється принципам та керівним нормам, які створюють умови для кібербезпеки космічної діяльності, що є взірцевими не лише для американських суб’єктів господарювання, а й становлять кращу практика нормотворення в цій сфері для інших космічних держав, зокрема для України. Проаналізовано також чинне законодавство України у сфері кібербезпеки та проєкт щодо його вдосконалення, виявлено їх переваги й недоліки, а також запропоновано внесення змін до деяких законодавчих актів, що регулюють космічну діяльність, задля підсилення її кібербезпеки.

Є примірники у відділах:
(05.02.2021р. - Б.ц.) (вільний)

Знайти схожі

4.


    Кудряшов, Василь Павлович.
    Бюджетний дефіцит і фінансування критичних послуг [Текст] / Василь Павлович Кудряшов // Економіка України. - 2021. - № 6. - С. 59-77. - Бібліогр. в кінці ст.
Рубрики: Бюджетний дефіцит--Фіскальна політика--Україна
Кл.слова (ненормовані):
державні запозичення -- державні облігації -- критична інфраструктура -- критичні послуги -- фінансування антиепідемічних заходів -- фінансова стійкість -- фіскальні правила
Анотація: Уточнено підходи до застосування механізмів дефіцитного бюджетного фінансування критичних послуг в аспекті використання залученого ресурсу. Зазначено, що умовою проведення таких операцій є недопущення руйнівних впливів зведення бюджету з дефіцитом на динаміку макроекономічних і фінансових показників країни. Зроблено висновки, що в період подолання наслідків пандемії доцільно переглянути чинні фіскальні правила і відновити їх після усунення цих наслідків.

Немає відомостей про примірники (Джерело у БД не знайдене)

Знайти схожі

 
© Міжнародна Асоціація користувачів і розробників електронних бібліотек і нових інформаційних технологій
(Асоціація ЕБНІТ)