Головна Спрощенний режим Опис
Авторизація
Прізвище
Пароль
 

Бази даних


Картотека аналітичного опису періодичних видань- результати пошуку

Вид пошуку

Зона пошуку
Формат представлення знайдених документів:
повнийінформаційнийкороткий
Відсортувати знайдені документи за:
авторомназвоюроком виданнятипом документа
Пошуковий запит: <.>K=корупційні правопорушення<.>
Загальна кількість знайдених документів : 6
Показані документи с 1 за 6
1.


    Ніжинська, Ірина Сергіївна.
    Проблеми законодавчої регламентації настання цивільно-правової відповідальності за корупційні правопорушення [Текст] / І. С. Ніжинська, С. С. Ніжинський // Держава і право. - 2012. - Вип. 58. - С. 353-359. - Бібліогр. наприкінці ст.
Рубрики: Корупційні злочини--Цивільна відповідальність--Україна
   Організована злочинність--Корупція--Цивільне законодавство--Україна

Кл.слова (ненормовані):
корупційні правопорушення -- протидія корупції -- організована злочинність -- цивільна відповідальність
Анотація: Вивчається діяльність органів виконавчої влади та правоохоронних органів щодо реалізації державної політики з питань захисту прав і свобод громадян.


Дод.точки доступу:
Ніжинський, Сергій Сергійович

Знайти схожі

2.


    Сич, М. А.
    Спеціально уповноважені суб`єкти у сфері протидії корупції [Текст] / М. А. Сич // Митна справа. - 2013. - № 6. - С. 57-65. - Библиогр.: с. 63 (31 назв.)
Рубрики: Антикорупційне законодавство України--Особливе становище прокуратури
   Служба безпеки України--Протидія службовим злочинам

   Міністерство внутрішніх справ--Боротьба з організованою злочинністю--Україна

   Збройні сили України--Військова служба правопорядку

   Міністерство доходів і зборів--Україна

Кл.слова (ненормовані):
Зловживання владою -- Корупційні правопорушення -- Правоохоронні органи
Анотація: Проведено аналіз діяльності спеціально уповноважених суб`єктів у сфері запобігання та протидії корупції. Детально розглядаються питання координації підпорядкування зазначених суб`єктів. Здійснено порівняльний моніторинг результатів діяльності правоохоронних органів у сфері протидії корупції.


Знайти схожі

3.


    Хромова, Катерина.
    Поняття та види завдань органів прокуратури України щодо протидії корупції [Текст] / Катерина Хромова // Підприємництво, господарство і право. - 2016. - № 2. - С. 162-166. - Бібліогр. в кінці ст.
Рубрики: Прокуратура--Антикорупційна діяльність--Завдання--Україна
Кл.слова (ненормовані):
мета діяльності -- завдання -- теоретико-методологічний аналіз -- корупційні правопорушення -- функції -- нагляд -- державне обвинувачення -- представництво інтересів
Анотація: У статті розглянуто наявні у правознавстві погляди на зміст та сутність поняття «завдання», акцентовано увагу на їх перевагах та недоліках, зроблено відповідні висновки. Проаналізовано точки зору щодо співвідношення понять «мета діяльності» та «завдання». З’ясовано, що такі категорії, як «мета» та «завдання» мають дуже тісний взаємозв’язок, обумовлюють одна одну під час практичної діяльності органів прокуратури України у сфері протидії корупції. Мета діяльності органів прокуратури України щодо протидії корупції знаходить свою деталізацію в конкретних завданнях даного державного органу. На підставі проведеного аналізу запропоновано авторське визначення поняття «завдання органів прокуратури України щодо протидії корупції» як визначеного на нормативно-правовому рівні комплексу дій, які реалізують органи прокуратури України задля досягнення кінцевої мети своєї діяльності – протидії корупції в усіх її можливих проявах. Шляхом аналізу чинного національного законодавства України з’ясовано, що в ньому фактично вказані не функції органів прокуратури України щодо протидії корупції, а завдання даного органу. У зв’язку із цим запропоновано внести зміни до чинного Закону України «Про прокуратуру» від 14 жовтня 2014 року. Наведено перелік завдань органів прокуратури України щодо протидії корупції.

Немає відомостей про примірники (Джерело у БД не знайдене)

Знайти схожі

4.


    Суббот, Анатолій.
    Засоби протидії та запобігання корупції в умовах реформування законодавства [Текст] / Анатолій Суббот, Юрій Дем'янчук // Підприємництво, господарство і право. - 2017. - № 6. - С. 113-117. - Бібліогр. в кінці ст.
Рубрики: Корупція--Протидія--Законодавство--Реформування--Україна
Кл.слова (ненормовані):
корупційні правопорушення -- національна проблема -- антикорупційне законодавство
Анотація: У статті піддано аналізу заходи протидії та запобігання корупції в Україні в сучасних умовах реформування. Здійснено спробу визначення причин неефективності впровадження сучасних антикорупційних заходів. Обґрунтовано необхідність та стратегію розроблення вдосконалених заходів протидії та запобігання корупції з урахуванням визначених причин неефективності.


Дод.точки доступу:
Дем'янчук, Юрій
Немає відомостей про примірники (Джерело у БД не знайдене)

Знайти схожі

5.


    Конєва, Світлана.
    Порушення антикорупційних вимог як підстава для звільнення з публічної служби [Текст] / Світлана Конєва // Підприємництво, господарство і право. - 2017. - № 11. - С. 112-115. - Бібліогр. в кінці ст.
Рубрики: Державні службовці--Звільнення--Підстави--Антикорупційне законодавство
Кл.слова (ненормовані):
декларування -- звільнення -- корупційні правопорушення
Анотація: У статті автором аналізуються підстави притягнення до відповідальності за вчинення корупційних правопорушень за законодавством України. Визначено підстави звільнення публічних службовців. Встановлено перелік корупційних правопорушень, які є підставою для звільнення осіб із публічної служби. Автором обґрунтовується доцільність перегляду категорій суб’єктів, зобов’язаних декларувати власні прибутки. Такий висновок автора зумовлений низькою правовою ефективністю норм, які встановлюють обов’язковість декларування прибутків для всіх рівнів публічних службовців. Обґрунтовується необхідність декларування доходів вищих ланок суб’єктів владних повноважень. Зазначено, що лише для таких осіб доцільним є застосування звільнення з посади у разі подання ними недостовірної інформації про прибутки.

Немає відомостей про примірники (Джерело у БД не знайдене)

Знайти схожі

6.


    Ніколенко, Роман.
    Кримінальна відповідальність за ст. 365-2 Кримінального кодексу України: питання диференціації [Текст] / Роман Ніколенко // Підприємництво, господарство і право. - 2018. - № 10. - С. 200-203. - Бібліогр. в кінці ст.
Рубрики: Корупційні злочини--Кримінальна відповідальність--Україна
Кл.слова (ненормовані):
кримінальна політика -- корупційні правопорушення -- склад злочину
Анотація: Зловживання правом під час надання публічних послуг може мати місце як у процесі використання юридичних норм, так і впродовж їх виконання, дотримання та застосування, що має значення для кримінально-правової оцінки діяння. Це дає змогу застосувати діяльнісний підхід для законодавчої конструкції ст. 365-2 Кримінального кодексу України зі спростуванням надмірної диференціації відповідальності.

Немає відомостей про примірники (Джерело у БД не знайдене)

Знайти схожі

 
© Міжнародна Асоціація користувачів і розробників електронних бібліотек і нових інформаційних технологій
(Асоціація ЕБНІТ)