Головна Спрощенний режим Опис
Авторизація
Прізвище
Пароль
 

Бази даних


Картотека аналітичного опису періодичних видань- результати пошуку

Вид пошуку

Зона пошуку
Формат представлення знайдених документів:
повнийінформаційнийкороткий
Відсортувати знайдені документи за:
авторомназвоюроком виданнятипом документа
Пошуковий запит: <.>K=корупційне правопорушення<.>
Загальна кількість знайдених документів : 3
Показані документи с 1 за 3
1.


    Узунова, О.
    Аналіз статті 368 Кримінального кодексу України на відповідність вимогам юридичної техніки, гуманності й верховенства права [Текст] / О. Узунова, Є. О. Артьомов // Вісник Національної академії правових наук України. - 2015. - № 1. - С. 141-159. - Бібліогр. в кінці ст.
Рубрики: Кримінальний кодекс України--Верховенство права
Кл.слова (ненормовані):
антикорупційне законодавство -- блага -- вигода -- європейські стандарти -- корупція -- корупційне правопорушення -- неправомірна вигода -- службова особа
Анотація: Розглянуто та проаналізовано диспозицію ст.368 КК України на відповідність вимогам юридичної техніки, гуманності й верховенства права. З’ясовано, що недоліки нормотворчої техніки створили в досліджуваній нормі серйозний дефект, який унеможливлює застосування застосування зазначеної норми відповідно до її мети і фактично перетворює ст.368 КК України на "мертве право".


Дод.точки доступу:
Артьомов, Є. О.
Є примірники у відділах:
(05.06.2015р. - Б.ц.) (вільний)

Знайти схожі

2.


    Мирко, Б. М.
    Сучасні детермінанти провокації підкупу [Текст] / Б. М. Мирко // Часопис Київського університету права. - 2020. - № 2. - С. 409-412. - Бібліогр. в кінці ст.
Рубрики: Корупція--Детермінанти
   Економічна злочинність--Корупція

Кл.слова (ненормовані):
корупційне правопорушення -- службова особа -- службова діяльність -- соціальна свідомість
Анотація: У статті здійснено дослідження детермінаційного комплексу такого корупційного правопорушення, як провокація підкупу на сучасному етапі. Виділено групи безпосередніх причин та умов вчинення пропозиції підкупу: політико-правові; економіко-правові; юридично-правові; організаційно-управлінські; соціально-психологічні. Проаналізовано класифікації детермінант злочинів, що поділяють на причини та умови злочинності за такими критеріями: за механізмом дії (характером детермінації), за рівнем функціонування, змістом, природою, сутністю та іншими ознаками. Встановлено, що однією з найголовніших детермінант виникнення корупційних практик є деформація ціннісної складової свідомості людини.

Є примірники у відділах:
(05.02.2021р. - Б.ц.) (вільний)

Знайти схожі

3.


    Стрижевська, А. А.
    Підстави, умови та особливості звільнення від кримінальної відповідальності, передбаченого частиною п'ятою статті 354 КК України [Текст] / А. А. Стрижевська // Юридична Україна. - 2020. - № 7. - С. 13-19. - Бібліогр. в кінці ст.
Рубрики: Кримінальна відповідальність --Підстави звільнення--Законодавство--Україна
Кл.слова (ненормовані):
кримінальна відповідальність -- корупційне правопорушення
Анотація: Стаття присвячена аналізу звільнення від кримінальної відповідальності з підстав, визначених ч. 5 ст. 354 КК України. Проаналізовано напрями сучасних досліджень цієї проблематики. Визначено поняття звільнення від кримінальної відповідальності з підстав, визначених ч. 5 ст. 354 КК, умови та кримінально-правові наслідки. Застосування загальних видів звільнення від кримінальної відповідальності осіб, які вчинили корупційні правопорушення, обмежене законодавцем, а здійснення такого з них, як звільнення у зв’язку із закінченням строків давності, не викликає труднощів на практиці, у статті приділена увага лише окремим проблемним питанням звільнення від кримінальної відповідальності, передбаченого ч. 5 ст. 354 КК.

Немає відомостей про примірники (Джерело у БД не знайдене)

Знайти схожі

 
© Міжнародна Асоціація користувачів і розробників електронних бібліотек і нових інформаційних технологій
(Асоціація ЕБНІТ)