Головна Спрощенний режим Опис
Авторизація
Прізвище
Пароль
 

Бази даних


Картотека аналітичного опису періодичних видань- результати пошуку

Вид пошуку

Зона пошуку
Формат представлення знайдених документів:
повнийінформаційнийкороткий
Відсортувати знайдені документи за:
авторомназвоюроком виданнятипом документа
Пошуковий запит: <.>K=корпоративні спори<.>
Загальна кількість знайдених документів : 2
Показані документи с 1 за 2
1.


    Доценко, Олег.
    Визнання недійсним правочину, вчиненого виконавчим органом господарського товариства з перевищенням своїх повноважень, як спосіб захисту корпоративних прав [Текст] / Олег Доценко // Підприємництво, господарство і право. - 2020. - № 3. - С. 69-76. - Бібліогр. в кінці ст.
Рубрики: Господарські товариства--Корпоративні права--Судовий захист
Кл.слова (ненормовані):
спосіб захисту -- похідний позов -- корпоративні спори -- охоронюваний законом інтерес
Анотація: Стаття розвиває позицію Великої Палати Верховного Суду, яка була викладена в постанові від 08.10.2019 р. у справі № 916/2084/17 та яка продовжує втілюватись у практиці Касаційного господарського суду у складі Верховного Суду. Відповідно до останньої вчинення правочину від імені господарського товариства його виконавчим органом без згоди вищого органу управління, у разі коли така згода є необхідною, не може порушувати корпоративні права учасників господарського товариства.


Знайти схожі

2.


    Прокопюк, Анастасія.
    Поняття та ознаки корпоративної відповідальності [Текст] / Анастасія Прокопюк // Підприємництво, господарство і право. - 2020. - № 9. - С. 75-81. - Бібліогр. в кінці ст.
Рубрики: Корпоративне право--Юридична відповідальність
Кл.слова (ненормовані):
корпоративні відносини -- корпоративні спори
Анотація: Розвиток інституту корпоративної відповідальності зумовлений розвитком корпоративних організаційно-правових форм, удосконаленням корпоративного законодавства та законодавства про неплатоспроможність, впровадженням інституту похідного позову, становленням судової практики притягнення до відповідальності акціонерів та посадових осіб за різного роду зловживання в процесі реалізації корпоративних прав та управління акціонерними товариствами, впровадженням доктрини «проникнення за корпоративну вуаль». Відповідальність у корпоративному праві є різновидом юридичної відповідальності, що має власні інституційні ознаки й особливості.


Знайти схожі

 
© Міжнародна Асоціація користувачів і розробників електронних бібліотек і нових інформаційних технологій
(Асоціація ЕБНІТ)