Головна Спрощенний режим Опис
Авторизація
Прізвище
Пароль
 

Бази даних


Картотека аналітичного опису періодичних видань- результати пошуку

Вид пошуку

Зона пошуку
Формат представлення знайдених документів:
повнийінформаційнийкороткий
Відсортувати знайдені документи за:
авторомназвоюроком виданнятипом документа
Пошуковий запит: <.>K=конституційна модернізація<.>
Загальна кількість знайдених документів : 4
Показані документи с 1 за 4
1.


    Крусян, А.
    Конституційна законність: правова доктрина та практика забезпечення і захисту в Україні [Текст] / А. Крусян // Митна справа. - 2012. - № 1. - С. 3-10. - Библиогр.: с. 9 (18 назв.)
Рубрики: Конституційне право
   Конституція--Базис конституційної законності

   Процес європейської інтеграції--Принцип верховенства права--Формування демократичного суспільства

   Публічні структури--Законодавчий орган--Конституційно-виконавчі органи--Контрольно-наглядові органи

   Україна
Кл.слова (ненормовані):
Митна справа -- Нормативно-правові акти -- Конституційна модернізація
Анотація: Конституційна законність як реально існуюча та діюча система конституціоналізму, яка передбачає наявність конституції, що має демократично-правовий характер та володіє верховенством у ієрархічній системі нормативно-правових актів, забезпечується системою засобів, спрямованих на створення гарантованих умов для позитивної реалізації конституційно-правових норм усіма суб'єктами конституційного права та їх ефективної охорони.


Знайти схожі

2.


    Скрипинюк, Валентина.
    Діяльність політичних партій в контексті правового забезпечення принципу поділу влади [Текст] / Валентина Скрипинюк // Юридична Україна. - 2013. - № 12. - С. 16-21. - Бібліогр. в примітках: с. 20-21
Рубрики: Політичні партії--Діяльність--Правове регулювання--Україна
Кл.слова (ненормовані):
конституційна модернізація -- демократія -- правова держава -- громадянське суспільство -- форма правління
Анотація: У статті досліджується роль інституту політичних партій у формуванні та функціонуванні сучасної демократичної держави. Особлива увага приділяється аналізу діяльності політичних партій у контексті теорії поділу влади. Автор визначає перспективи розвитку партійної системи в Україні з погляду процесів конституційної модернізації.

Немає відомостей про примірники (Джерело у БД не знайдене)

Знайти схожі

3.


    Хаустова, М.
    Глобалізація і її вплив на сутність та соціальне призначення держави [Текст] / М. Хаустова // Вісник Національної академії правових наук України. - 2013. - № 4. - С. 30-41. - Бібліогр.:24 назв.
Рубрики: Держава--Глобалізація
   Правова система держави--Глобалізація

Кл.слова (ненормовані):
національна правова система -- суверенітет -- функції держави -- національна безпека -- конституційна модернізація
Анотація: Стаття присвячена аналізу глобалізаційних процесів, факторів глобального характеру, які отримали могутній імпульс у другій половині XX ст. Визначено,що досягнутий рівеньглобалізації здійснює суттєвий вплив на хід політичних та правових процесів у країні, у тому числі і на розвиток держави, механізм держави та її форму, тип держави , її внутрішні та зовнішні функції, суверенітет. Проаналізовано, що глобалізаційні та кризові виклики особливо гостро постали перед Україною і збіглися у часі з переломним моментом у становленні національної державності та її основних політичних інститутів.

Є примірники у відділах:
(21.12.2007р. - Б.ц.) (вільний)

Знайти схожі

4.


    Скрипнюк, Валентина.
    Система організації державних органів у контесті забезпечення принципу поділу влади (органи прокуратури) [Текст] / Валентина Скрипнюк // Юридична Україна. - 2014. - № 4. - С. 9-14. - Бібліогр. в примітках: с. 13-14
Рубрики: Органи державної влади--Прокуратура--Україна
Кл.слова (ненормовані):
демократична держава -- конституційна модернізація -- конституційне право -- органи прокуратури -- поділ влади -- гілки державної влади
Анотація: У статті досліджується проблема системи організації органів держави в контексті практичної реалізації конституційного принципу поділу влади. Автор аргументує роль і значення принципу поділу влади для становлення України як демократичної і правової держави. Вказано на об'єктивні складнощі, які виникають у процесі визначення належності конкретних органів державної влади до тієї чи іншої гілки державної влади. Доводиться роль конституційного права та процесу модернізації Конституції України як засобу нормативного забезпечення принципу поділу влади, який включає у себе ефективну взаємодію різних гілок державної влади між собою.

Немає відомостей про примірники (Джерело у БД не знайдене)

Знайти схожі

 
© Міжнародна Асоціація користувачів і розробників електронних бібліотек і нових інформаційних технологій
(Асоціація ЕБНІТ)