Головна Спрощенний режим Опис
Авторизація
Прізвище
Пароль
 

Бази даних


Картотека аналітичного опису періодичних видань- результати пошуку

Вид пошуку

Зона пошуку
у знайденому
Формат представлення знайдених документів:
повнийінформаційнийкороткий
Відсортувати знайдені документи за:
авторомназвоюроком виданнятипом документа
Пошуковий запит: <.>K=капітальні інвестиції<.>
Загальна кількість знайдених документів : 23
Показані документи с 1 за 10
 1-10    11-20   21-23 
1.


    Крисанов, Дмитро.
    Трансформації в молокопродуктовому підкомплексі АПК України та проблеми й напрями реінжинірингу бізнес-процесів / Д. Крисанов, Т. Божидарнік // Економіст. - 2011. - № 7. - С. 19-24
Рубрики: Агропромислові комплекси--Молокопродуктовий підкомплекс--ТрансформаціЇ
Кл.слова (ненормовані):
капітальні інвестиції -- холдинги -- молочні комбінати


Дод.точки доступу:
Божидарнік, Тарас
Є примірники у відділах:
ЕП (вільний)

Знайти схожі

2.


    Спаський, Г. В.
    Інвестування розвитку фермерських господарств Закарпатської області [Текст] / Г. В. Спаський // Економіка АПК. - 2013. - № 5. - С. 71-74 : табл. - Бібліогр. в кінці ст.
Рубрики: Аграрний сектор--Фермерство
   Аграрні підприємства України--Інноваційно-інвестиційний потенціал

   Регіональна економіка--Закарпатська область

Кл.слова (ненормовані):
капітальні інвестиції -- фермерська кооперація -- інвестиційна привабливість
Анотація: Висвітлено аналіз основних тенденцій, які характеризують інвестиційну складову інтенсивного розвитку фермерських господарств Закарпаття, існуючих проблем та визначення основних шляхів їх ефективного розв'язання.


Знайти схожі

3.


    Козаченко, Лілія Анатоліївна.
    Залучення інвестицій в регіони України: стан та перспективи розвитку [Текст] / Лілія Анатоліївна Козаченко, Ірина Сергіївна Крамаренко // Економіка. Фінанси. Право. - 2014. - № 3. - С. 25-28 : табл.
Рубрики: Регіональна економіка--Інвестиції--Україна
Кл.слова (ненормовані):
інвестиційна діяльність -- прямі іноземні інвестиції -- капітальні інвестиції
Анотація: Досліджено інвестиційну активність України. Проаналізовано сучасний стан залучення інвестицій в регіони країни. Надані рекомендації щодо підвищення інвестиційної привабливості регіонів.


Дод.точки доступу:
Крамаренко, Ірина Сергіївна
Є примірники у відділах:
(21.12.2007р. - Б.ц.) (вільний)

Знайти схожі

4.


    Хвесик, Юлія.
    Фінансове забезпечення відтворення та охорони природних ресурсів: проблеми диверсифікації джерел, форм та інструментів [Текст] / Юлія Хвесик // Економіст. - 2014. - № 12. - С. 62-64
Рубрики: Природні ресурси--Охорона--Фінансове забезпечення--Диверсифікація
Кл.слова (ненормовані):
капітальні інвестиції -- державні цільові фонди -- місцеві бюджети -- портфельне інвестування
Анотація: У статті обґрунтовується доцільність диверсифікації джерел, форм та інструментів фінансового забезпечення відтворення й охорони природних ресурсів. Проаналізовано основні тенденції фінансування капітальних інвестицій за рахунок державного та місцевих фондів охорони навколишнього природного середовища і власних коштів підприємств, організацій та установ. Виявлено зрушення в структурі природоохоронних капітальних інвестицій у розрізі джерел фінансування. Запропоновано додаткові форми та джерела нарощення інвестиційного забезпечення реалізації природоохоронних проектів.

Немає відомостей про примірники (Джерело у БД не знайдене)

Знайти схожі

5.


    Голян, Василь.
    Інвестиційна діяльність суб'єктів лісогосподарського підприємництва: основні проблеми, передумови та пріоритетні напрями вдосконалення [Текст] / В. Голян, Тетяна Мельник, Максим Шестак // Економіст. - 2014. - № 6. - С. 22-28. - Бібліогр. в кінці ст.
Рубрики: Лісове господарство--Інвестиційна діяльність--Проблеми і перспективи розвитку--Україна
Кл.слова (ненормовані):
капітальні інвестиції -- коннкурентні переваги -- лісова сировина -- інвестиційна привабливість
Анотація: Встановлено, що економічна криза, яка мала місце у 90-х роках та у 2008 році, негативним чином відобразилася на динаміці фінансування потреб лісового господарства, що не дає можливості повною мірою використовувати резерви розширеного відтворення лісо-ресурсного потенціалу та комплексного використання відходів лісосічного виробництва. Встановлено, що за період із 2001 по 2012 рік у динаміці капітальних інвестицій у лісове господарство та пов'язані з ним послуги кардинальних зрушень у бік позитивних змін не відбулося, що свідчить про необхідність розширення спектра форм, методів і джерел інвестиційного забезпечення реалізації лісогосподарських та лісоохоронних проектів. Пріоритетні напрями інвестиційної діяльності лісогосподарських підприємств у сучасних умовах включають насамперед: придбання сучасного високотехнологічного обладнання лісозаготівлі та первинної і поглибленої переробки деревини; формування матеріально-технічної бази та інформаційного забезпечення маркетингових каналів просування готової продукції на цільові ринки та сервісного обслуговування; формування науково-дослідної та виробничої бази плантаційного лісівництва; розбудова техніко-технологічної бази заготівлі недеревної сировини та другорядних лісових матеріалів; нарощення інфраструктурного й природно-ресурсного потенціалу рекреаційного лісокористування та мисливського господарства.


Дод.точки доступу:
Мельник, Тетяна; Шестак, Максим
Немає відомостей про примірники (Джерело у БД не знайдене)

Знайти схожі

6.


    Гордійчук, Антоніна.
    Фінансування природоохоронної діяльності на регіональному рівні: основні тенденції та перспективи покращення [Текст] / Антоніна Гордійчук // Економіст. - 2014. - № 7. - С. 51-52. - Бібліогр. в кінці ст.
Рубрики: Охорона природи--Фінансове забезпечення--Регіональний рівень--Волинська область (Україна)
Кл.слова (ненормовані):
капітальні інвестиції -- поточні витрати -- місцеві бюджети -- податки -- інституційні умови
Анотація: Розкриваються сучасні проблеми фінансування природоохоронної діяльності на регіональному рівні. Проаналізовано основні тенденції освоєння номінальної величини капітальних інвестицій та поточних витрат і капітальних інвестицій та поточних витрат у порівняних цінах 2000 року у Волинській області. Досліджено структуру природоохоронних витрат та структуру загального фонду місцевих бюджетів Волинської області за період з 2000 по 2012 рік. Запропоновано пріоритетні напрями посилення інвестиційної спрямованості фінансування природоохоронної діяльності на регіональному рівні.

Немає відомостей про примірники (Джерело у БД не знайдене)

Знайти схожі

7.


    Саліхова, Олена.
    Вплив технологічних ресурсів ТНК на інноваційно-інвестиційні процеси промисловості України [Текст] / Олена Саліхова, Галина Бак // Економіст. - 2014. - № 10. - С. 35-38. - Бібліогр. в кінці ст.
Рубрики: Транснаціональні корпорації--Технологічні ресурси--Інноваційно-інвестиційні процеси--Україна
Кл.слова (ненормовані):
промисловий розвиток -- капітальні інвестиції -- модернізація промисловості -- створення доданої вартості -- іноземні технології
Анотація: На базі авторського методичного підходу здійснено оцінку впливу технологічних ресурсів ТНК на інноваційно-інвестиційні процеси у промисловості України, в основу якого покладені методи еконаміко-математичного моделювання та авторська система параметрів, у числі яких прямі іноземні інвестиції, сплачені роялті нерезидентам країни, імпорт капітальних і проміжних товарів. Встановлено ключові детермінанти інноваційної та інвестиційної динаміки розвитку промисловості України, за допомогою яких виявлено найбільш дієві канали залучення іноземних технологій та сформовано науково обґрунтовані рекомендації з метою отримання найвищої віддачі для національної економіки від використання іноземних технологій. На базі авторського методичного підходу здійснено оцінку впливу технологічних ресурсів ТНК на інноваційно-інвестиційні процеси у промисловості України, в основу якого покладені методи еконаміко-математичного моделювання та авторська система параметрів, у числі яких прямі іноземні інвестиції, сплачені роялті нерезидентам країни, імпорт капітальних і проміжних товарів. Встановлено ключові детермінанти інноваційної та інвестиційної динаміки розвитку промисловості України, за допомогою яких виявлено найбільш дієві канали залучення іноземних технологій та сформовано науково обґрунтовані рекомендації з метою отримання найвищої віддачі для національної економіки від використання іноземних технологій.


Дод.точки доступу:
Бак, Галина
Немає відомостей про примірники (Джерело у БД не знайдене)

Знайти схожі

8.


    Буснюк, Світлана.
    Фінансово-економічні передумови формування та функціонування кластерів на Волині [Текст] / Світлана Буснюк // Економіст. - 2014. - № 10. - С. 42-45. - Бібліогр. в кінці ст.
Рубрики: Кластери (екон.)--Фінансове забезпечення--Волинська область (Україна)
Кл.слова (ненормовані):
бізнес-середовище -- економічна активність -- малі та середні підприємства -- наукові організації -- торгово-промислові палати -- підприємницькі асоціації -- капітальні інвестиції
Анотація: У статті визначено та обґрунтовано основні фінансово-економічні передумови для результативного формування та функціонування кластерів на території Волинської області. На основі статичних даних соціально-економічного розвитку Волині у 2012 році здійснено їх комплексний аналіз із метою встановлення рівня готовності регіону до процесу впровадження кластерів.

Немає відомостей про примірники (Джерело у БД не знайдене)

Знайти схожі

9.


    Понедільчук, Тетяна Василівна.
    Роль інвестицій у формуванні економічного зростання в умовах сучасного розвитку економіки України [Текст] / Тетяна Василівна Понедільчук // Економіка. Фінанси. Право. - 2014. - № 4. - С. 11-15 : табл. - Бібліогр.: 11 назв.
Рубрики: Економіка України--Інвестиції
Кл.слова (ненормовані):
капітальні інвестиції -- інвестиції в основний капітал -- інвестиційна привабливість -- валовий внутрішній продукт -- коефіцієнт кореляції -- коефіцієнт детермінації
Анотація: Стаття присвячена визначенню ролі інвестицій в економічному зростанні в умовах розвитку економіки України. У статті проведений кореляційно-регресивний аналіз даного зв’язку та встановлено наявність значної прямої залежнгості між інвестиціями та динамікою валового внутрішнього продукту.

Є примірники у відділах:
(21.12.2007р. - Б.ц.) (вільний)

Знайти схожі

10.


    Линник, О. О.
    Формування зовнішнього державного боргу України у 2010-2014 рр.: причини та наслідки [Текст] / О. О. Линник // Регіональна економіка. - 2015. - № 1. - С. 104-114 : рис. - Бібліогр. в кінці ст.
Рубрики: Державні фінанси--Державний борг України
   Державний бюджет--Видатки

Кл.слова (ненормовані):
стабілізаційна політика -- капітальні інвестиції -- ефективність -- МВФ
Анотація: Визначено основні причини накопичення зовнішнього державного боргу в Україні протягом 2010-2014 рр. Основний акцент зроблено на аналізи невідпрацьованих уроків залучення позикових коштів і неврахуванні зарубіжних країн у подібних та аналогічних ситуаціях, а також здійснено аналітичний огляд видатків Держбюджету та капітальні інвестиції в розрізі регіонів.


Знайти схожі

 1-10    11-20   21-23 
 
© Міжнародна Асоціація користувачів і розробників електронних бібліотек і нових інформаційних технологій
(Асоціація ЕБНІТ)