Головна Спрощенний режим Опис
Авторизація
Прізвище
Пароль
 

Бази даних


Картотека аналітичного опису періодичних видань- результати пошуку

Вид пошуку

Зона пошуку
Формат представлення знайдених документів:
повнийінформаційнийкороткий
Відсортувати знайдені документи за:
авторомназвоюроком виданнятипом документа
Пошуковий запит: <.>K=збирання доказів<.>
Загальна кількість знайдених документів : 3
Показані документи с 1 за 3
1.


    Капліна, Оксана.
    Проведення ревізій та перевірок у кримінальному провадженні: дисонанс законодавства та правозастосовної практики [Текст] / Оксана Капліна, Наталія Маринів // Підприємництво, господарство і право. - 2018. - № 2. - С. 197-206. - Бібліогр. в кінці ст.
Рубрики: Кримінальний процес--Призначення ревізій та перевірок--Законодавство--Україна
Кл.слова (ненормовані):
повноваження слідчого та прокурора -- збирання доказів -- колізії
Анотація: Стаття присвячена аналізу чинного кримінального процесуального та фінансового законодавства в аспекті можливості призначення та проведення ревізій та перевірок у кримінальному провадженні. Констатується наявність колізійності та неузгодженості між кримінальним процесуальним та податковим законодавством. Підкреслюється, що у кримінальному процесі найчастіше призначаються саме податкові перевірки. Наголошується, що, незважаючи на позбавлення слідчих та прокурорів повноважень призначати ревізії та перевірки, останні продовжують звертатися до слідчих суддів із відповідними клопотаннями, які найчастіше задовольняються. Зазначений дисонанс чинного законодавства та правозастосовної практики породжує низку проблем не лише для органів, що ведуть кримінальне провадження, але й для суб’єктів господарювання, а також органів, що проводять ревізії та перевірки. Проблеми, що порушуються, розглядаються крізь призму правозастосовної практиці.


Дод.точки доступу:
Маринів, Наталія
Немає відомостей про примірники (Джерело у БД не знайдене)

Знайти схожі

2.


    Павлишина, Альона.
    Правовове регулювання порядку застосування та класифікація техніко-криміналістичних засобів, що використовуються для збирання доказів про злочини у сфері наркобізнесу [Текст] / Альона Павлишина // Підприємництво, господарство і право. - 2017. - № 6. - С. 188-191. - Бібліогр. в кінці ст.
Рубрики: Наркобізнес--Розслідування злочинів--Техніко-криміналістичні засоби--Правове регулювання
Кл.слова (ненормовані):
кримінальне провадження -- збирання доказів
Анотація: Стаття присвячена розгляду питань техніко-криміналістичного забезпечення досудового розслідування, його окремій проблемі – правовому регулюванню порядку застосування техніко-криміналістичних засобів учасниками кримінального провадження та класифікації таких засобів, що можуть бути використані під час досудового розслідування злочинів у сфері протидії наркобізнесу.

Немає відомостей про примірники (Джерело у БД не знайдене)

Знайти схожі

3.


    Рибалка, Олександр.
    Теоретичні засади доказування в кримінальному процесі [Текст] / Олександр Рибалка // Підприємництво, господарство і право. - 2020. - № 8. - С. 281-284. - Бібліогр. в кінці ст.
Рубрики: Кримінальний процес--Доказування--Теоретико-методологічні аспекти
Кл.слова (ненормовані):
кримінальне судочинство -- суб’єкти доказування -- збирання доказів -- оцінка -- перевірка
Анотація: Доказування як процедура отримання доказів і їх застосування, що має на меті відтворення картини події, яка досліджується, є засобом здобутку цілей кримінального судочинства, що має на меті захист прав і законних інтересів учасників кримінального судочинства, розкриття злочинів і недопустимість покарання невинуватих. Вирішення судом правових конфліктів за межами доказової діяльності унеможливлює реалізацію судової влади.


Знайти схожі

 
© Міжнародна Асоціація користувачів і розробників електронних бібліотек і нових інформаційних технологій
(Асоціація ЕБНІТ)