Головна Спрощенний режим Опис
Авторизація
Прізвище
Пароль
 

Бази даних


Картотека аналітичного опису періодичних видань- результати пошуку

Вид пошуку

Зона пошуку
Формат представлення знайдених документів:
повнийінформаційнийкороткий
Відсортувати знайдені документи за:
авторомназвоюроком виданнятипом документа
Пошуковий запит: <.>K=захист прав споживачів<.>
Загальна кількість знайдених документів : 6
Показані документи с 1 за 6
1.


    Богачов, С.
    Правова освіта на Львівщині [Текст] : (за матеріалами виїзного засідання Всеукраїнської міжнародної координаційно-методичної ради з правової освіти населення) / С. Богачов // Право України. - 2005. - № 8. - С. 140-143
Рубрики: Правова освіта в Україні--Населення--Львів
Кл.слова (ненормовані):
Захист прав споживачів
Анотація: Досвід Львівської області у правовій освіті різних верств населення. Надання безоплатної кваліфікованої правової допомоги малозабезпеченим верстам населення та розроблення і удосконалення нових правил захисту прав споживачів у області.


Знайти схожі

2.


    Олійник, Олег.
    Реформування фінансової галузі Китаю у процесі ринкової трансформації економіки: уроки для України [Текст] / Олег Олійник // Банківська справа. - 2014. - № 11-12. - С. 13-26. - Бібліогр.:9 назв.
Рубрики: Фінансова система зарубіжних країн--Китай
   Фінансові установи--Пруденційний нагляд

Кл.слова (ненормовані):
пруденційний нагляд -- фінансовий ринок -- фінансові установи -- інфраструктура фінансового ринку -- захист прав споживачів
Анотація: Представлено стан фінансової галузі Китаю та досліджено основні напрями та результати її реформування і розвитку. Розкривається роль фінансової галузі у подоланні світової фінансової кризи і підкреслюється, що основним завданням фінансових установ є обслуговування реального сектору економіки та захист прав інвесторів. Доведено важливість пруденційного нагляду за фінансовими установами для забезпечення стабільності фінансової галузі та визначені основні інструменти такого нагляду. Особливу увагу приділено формулюванню уроків з китайськог досвіду для розвитку та зміцнення фінансової галузі України.

Є примірники у відділах:
(21.12.2007р. - Б.ц.) (вільний)

Знайти схожі

3.


    Прядко, Анастасія.
    Генезис становлення системи безпеки харчових продуктів у Європейському Союзі [Текст] / Анастасія Прядко // Підприємництво, господарство і право. - 2016. - № 5. - С. 112-118. - Бібліогр. в кінці ст.
Рубрики: Харчові продукти--Безпека--Правове регулювання--Європейський Союз
Кл.слова (ненормовані):
система продовольчого контролю -- гармонізація законодавства -- загальний продовольчий закон -- захист прав споживачів -- Європейський орган з безпеки -- надзвичайні ситуації -- процедури реагування
Анотація: Стаття присвячена структурному аналізу становлення, розвитку та функціонування європейської системи безпеки харчових продуктів. За результатами дослідження визначено чотири етапи формування продовольчого законодавства Європейського Союзу, на основі цього висунуті припущення щодо майбутнього розвитку харчової безпеки Євросоюзу.

Немає відомостей про примірники (Джерело у БД не знайдене)

Знайти схожі

4.


    Вінник, Оксана.
    Особливості врегулювання конфліктів/спорів у сфері цифрової економіки та електронного бізнесу [Текст] / Оксана Вінник // Підприємництво, господарство і право. - 2019. - № 6. - С. 73-82. - Бібліогр. в кінці ст.
Рубрики: Електронна комерція--Судові спори--Врегулювання
Кл.слова (ненормовані):
інформаційно-комунікаційні технології -- електронна торгівля -- конфлікти/спори -- захист прав споживачів
Анотація: Стаття присвячена проблемам врегулювання конфліктів/спорів у сфері цифрової економіки, функціонування якої забезпечується інформаційно-комунікаційними технологіями, які надають широкі можливості її учасникам щодо задоволення своїх господарських чи споживчих потреб, проте можуть використовуватися з неправомірною метою. На підставі аналізу чинного законодавства України, теоретичних праць та матеріалів практики виявляються особливості відносин у сфері цифрової економіки з точки зору їх складу, нормативно-правового регулювання, механізмів виявлення порушень та застосування до порушників відповідних санкцій, виявляються проблеми правового регулювання, включно з неефективною імплементацією положень Директиви ЄС «Про електронну комерцію» щодо захисту прав споживачів, а також пропонується закріпити основні механізми захисту прав споживачів у сфері цифрової економіки та електронного бізнесу в одному кодифікованому акті, яким може бути Кодекс цифрової економіки.

Немає відомостей про примірники (Джерело у БД не знайдене)

Знайти схожі

5.


    Пожоджук, Роман.
    Місце споживчих відносин у системі цивільного права [Текст] / Роман Пожоджук // Підприємництво, господарство і право. - 2021. - № 4. - С. 59-65. - Бібліогр. в кінці ст.
Рубрики: Цивільні правовідносини--Споживчі відносини
Кл.слова (ненормовані):
захист прав споживачів -- приватноправові відносини -- публічно-правові відносини
Анотація: Статтю присвячено аналізу споживчих відносин та встановленню їх місця в системі цивільного права. Досліджено сутність приватноправових відносин за участю фізичних осіб-споживачів шляхом аналізу положень чинного законодавства України та наукових позиції щодо наведених відносин. Автор робить спробу визначити місце споживчих відносин у системі цивільного права та доходить висновку, що споживчі відносини слід розглядати як цивільно-правові відносини за участю фізичних осіб-споживачів. Також запропоновано авторську схему, якою зображується місце споживчих відносин у системі цивільного права.


Знайти схожі

6.


    Шкляр, Сергій.
    Удосконалення адміністративно-правового регулювання контролю за додержанням законодавства про захист економічної конкуренції: досвід зарубіжних країн [Текст] / Сергій Шкляр // Підприємництво, господарство і право. - 2021. - № 7. - С. 56-61. - Бібліогр. в кінці ст.
Рубрики: Конкуренція (екон.)--Захист--Додержання законів --Зарубіжний досвід
Кл.слова (ненормовані):
недобросовісна конкуренція -- захист прав споживачів -- монополія -- боротьба за корупцію
Анотація: Проблема визначення особливостей, методів і засобів, а також меж державного регулювання економічних процесів не може бути віднесена виключно до проблем національної економіки й системи публічного адміністрування України. Зазначене питання має глобальний, загальносвітовий характер та, як наслідок, підлягає вирішенню в кожній країні по-різному. Попри існування різних підходів і розбіжностей у розумінні ролі держави в адміністративно-правовому регулюванні відносин економічної конкуренції, у світі є окремі спільні тенденції в побудові системи захисту економічної конкуренції, зокрема й системи контролю за дотриманням законодавства про захист економічної конкуренції.

Немає відомостей про примірники (Джерело у БД не знайдене)

Знайти схожі

 
© Міжнародна Асоціація користувачів і розробників електронних бібліотек і нових інформаційних технологій
(Асоціація ЕБНІТ)