Головна Спрощенний режим Опис
Авторизація
Прізвище
Пароль
 

Бази даних


Картотека аналітичного опису періодичних видань- результати пошуку

Вид пошуку

Зона пошуку
Формат представлення знайдених документів:
повнийінформаційнийкороткий
Відсортувати знайдені документи за:
авторомназвоюроком виданнятипом документа
Пошуковий запит: <.>K=законодаство<.>
Загальна кількість знайдених документів : 5
Показані документи с 1 за 5
1.


    Нелін, Олександр.
    Історико-правовий аналіз спадкового права України та країн континентальної Європи, Великої Британії і США [Текст] / Олександр Нелін // Юридична Україна. - 2013. - № 3. - С. 4-8. - Бібліогр. в примітках: с. 8
Рубрики: Спадкове право--Історико-правовий аналіз--Україна--Європа--США
Кл.слова (ненормовані):
спадкодавці -- спадкоємці -- спадкування за звичаєм -- законодаство -- заповіт
Анотація: Розглядається еволюція норм спадкового права України, яке розвивалося залежно від економічних, політичних та інших умов життя суспільства. Проведено порівняльний аналіз спадкового права України і за кордоном.

Немає відомостей про примірники (Джерело у БД не знайдене)

Знайти схожі

2.


    Когут, Наталя.
    Прогалини та аномалії в правовому регулюванні спадкових відносин [Текст] / Наталя Когут // Юридична Україна. - 2016. - № 1/2. - С. 17-27. - Бібліогр. в примітках: с. 25-27
Рубрики: Спадкове право--Законодаство--Шляхи вдосконалення--Україна
Кл.слова (ненормовані):
прийняття спадщини -- нотаріат -- спадкування неповнолітніми -- спадкування зброї -- спадкування частки в статутному капіталі
Анотація: Стаття присвячена розкриттю основних законодавчих прогалин та нелогічних чи колізійних норм у сфері правового регулювання спадкових відносин, а також шляхам вирішення цих проблем. Основна увага приділяється процедурі прийняття спадщини; прийняттю спадщини неповнолітніми; спадкуванню окремих видів майна: зброї, частки в статутному капіталі господарських товариств, права на приватизацію житлового та земельного фонду тощо.

Немає відомостей про примірники (Джерело у БД не знайдене)

Знайти схожі

3.


    Легенький, Микола.
    Проблеми і перспективи законотворчого забезпечення реформування освітянської галузі [Текст] / Микола Легенький // Підприємництво, господарство і право. - 2016. - № 11. - С. 131-134. - Бібліогр. в кінці ст.
Рубрики: Освіта--Реформування--Законодаство--Україна
Кл.слова (ненормовані):
проект закону -- громадський контроль -- новації
Анотація: У статті проаналізовано проект Закону України «Про освіту». Обґрунтовано актуальність та значимість зазначеного законопроекту, а отже, і необхідність його прийняття та запровадження. Визначені проблемні аспекти та суперечності, виявлені у законопроекті. Внесені відповідні пропозиції щодо вдосконалення формулювання проблемних норм.

Немає відомостей про примірники (Джерело у БД не знайдене)

Знайти схожі

4.


    Карвацький, А. М.
    Початок досудового розслідування: проблемні аспекти, пов'язані із реєстрацією у єдиному реєстрі досудових розслідувань [Текст] / А. М. Карвацький // Юридична Україна. - 2020. - № 5. - С. 33-35. - Бібліогр. в кінці ст.
Рубрики: Досудове слідство--Реєстрація відомостей--Кримінальн-процесуальне законодаство
Кл.слова (ненормовані):
Єдиний реєстр досудових розслідувань
Анотація: За чинним кримінальним процесуальним законом, досудове розслідування починається з моменту внесення відомостей про кримінальне правопорушення до Єдиного реєстру досудових розслідувань. Розглядаються практичні проблеми допустимості зібраних доказів на проміжку часу між внесенням відомостей про кримінальне правопорушення до ЄРДР та його підтвердженням.

Немає відомостей про примірники (Джерело у БД не знайдене)

Знайти схожі

5.


    Лисаченко, Є. І.
    Щодо фіксації результатів застосування тимчасового доступу до речей і документів як засобу кримінального процесуального доказування [Текст] / Є. І. Лисаченко // Юридична Україна. - 2020. - № 5. - С. 36-37. - Бібліогр. в кінці ст.
Рубрики: Кримінальний процес--Доказування--Законодаство--Україна
Анотація: У Кримінально-процесуальному кодексі України відсутня детальна регламентація фіксації сторонами кримінального провадження результатів застосування тимчасового доступу до речей і документів як засобу отримання доказів, що негативно позначається на ефективності кримінального процесуального доказування.

Немає відомостей про примірники (Джерело у БД не знайдене)

Знайти схожі

 
© Міжнародна Асоціація користувачів і розробників електронних бібліотек і нових інформаційних технологій
(Асоціація ЕБНІТ)