Головна Спрощенний режим Опис
Авторизація
Прізвище
Пароль
 

Бази даних


Картотека аналітичного опису періодичних видань- результати пошуку

Вид пошуку

Зона пошуку
Формат представлення знайдених документів:
повнийінформаційнийкороткий
Відсортувати знайдені документи за:
авторомназвоюроком виданнятипом документа
Пошуковий запит: <.>K=заклади освіти<.>
Загальна кількість знайдених документів : 6
Показані документи с 1 за 6
1.
061
Ч 492


    Боднар, Алла.
    Етнонаціональні особливості розвитку освіти у Подільській губернії наприкінці ХVIII - в першій половині ХІХ ст. [Текст] / Алла Боднар // Науковий вісник Чернівецького університету : зб. наук. пр. - Чернівці : ЧНУ, 2014. - Вип. 684/685: Історія. Політичні науки. Міжнародні відносини. - С. 65-69. - Бібліогр. в кінці ст.
УДК
Рубрики: Історія України--Освіта--Навчальні заклади України, 19 ст.
Кл.слова (ненормовані):
знання -- заклади освіти -- сім'я -- освітньо-побутовий -- Поділля

Є примірники у відділах: всього 1 : 1 (1)
Вільні: 1 (1)

Знайти схожі

2.


    Юровська, Вікторія.
    Диспозитивне адміністративно-правове регулювання запровадження й функціонування стандартів освіти та освітніх програм: поточний стан і перспективи вдосконалення [Текст] / Вікторія Юровська // Підприємництво, господарство і право. - 2018. - № 3. - С. 100-105. - Бібліогр. в кінці ст.
Рубрики: Освіта--Стандарти--Адміністративно-правове регулювання
Кл.слова (ненормовані):
заклади освіти -- державно-громадське управління
Анотація: Розширення сфери застосування диспозитивного інструментарію адміністративно-правового регулювання освітніх відносин під час реформування системи освіти привело до докорінних змін, зокрема, правил запровадження та функціонування стандартів освіти й освітніх програм. Підкреслюючи прогресивність окремих нововведень освітнього законодавства, пов’язаних із диспозитивним методом адміністративного права, вказуємо на шляхи більш повної реалізації його потенціалу у сфері освіти, а також випадки, у яких його використання не є доцільним із позиції підвищення якості освіти та освітньої діяльності.

Немає відомостей про примірники (Джерело у БД не знайдене)

Знайти схожі

3.


    Мігунов, Микола.
    Про недосконалість організації навчання з питань ОП [Текст] / М. Мігунов // Охорона праці. - 2019. - № 9. - С. 8-9
Рубрики: Охорона праці--Безпека праці--Україна
   Навчання--Охорона праці

Кл.слова (ненормовані):
навчання -- заклади освіти -- загальноосвітня школа -- професійно-технічні заклади -- вища освіта -- основи охорони праці
Анотація: Оприлюднений проєкт наказу Мінсоцполітики „Про затвердження змін до Типового положення про порядок проведення навчання і перевірки знань з питань охорони праці потребує доопрацювання. У ньому не враховано численних пропозицій фахівців закладів освіти, навчальних центрів і галузевих навчальних центрів.


Знайти схожі

4.


    Якименко, Зінаїда.
    Заклади освіти: небезпеки неочевидні [Текст] / З. Якименко // Охорона праці. - 2019. - № 11. - С. 14-17
Рубрики: Загальноосвітня школа--Навчальні заклади--Охорона праці--Україна
Кл.слова (ненормовані):
педагоги -- учні -- заклади освіти -- безпека життєдіяльності
Анотація: У закладах освіти безпекові питання розглядають набагато ширше, ніж в інших закладах. Тут поєднують безпеку життєдіяльності, охорону праці, протипожежний та цивільний захист. Про різноманіття такої працеохоронної роботи – у дослідженні автора.


Знайти схожі

5.


    Журавель, Ю. В.
    Механізм державного регулювання конкурентоспроможності закладів освіти [Текст] / Ю. В. Журавель // Регіональна економіка. - 2021. - № 2. - С. 125-139 : рис. - Бібліогр. в кінці ст.
Рубрики: Освіта--Державне регулювання
   Заклади освіти--Конкурентноспроможність--Україна

Кл.слова (ненормовані):
освіта -- механізми -- державне регулювання -- заклади освіти -- конкурентоспроможність
Анотація: Визначено зміст державного регулювання в освітній сфері. Обгрунтовано логіку формулювання предмету дослідження державного регулювання конкурентоспроможності закладів освіти. Запропоновано загальну схему механізму державного регулювання в контексті забезпечення конкурентоспроможності закладів освіти в Україні. Визначено специфіку мети механізму державного регулювання конкурентоспроможності закладів освіти. Обґрунтовано інструментально-цільові домінанти в дії механізму державного регулювання стосовно конкурентоспроможності закладів освіти, їх розвитку, а також сфери освіти загалом. Доведено, що забезпечення конкурентоспроможності закладів освіти має бути спрямованим на їх стимулювання до неперервного покращення якості і доступності освітніх послуг відповідно до перспективних потреб ринку праці та економіки, продукування нових послуг за потреби.


Знайти схожі

6.


    Журавель, Ю. В.
    Адміністративні механізми забезпечення конкурентоспроможності закладів освіти України [Текст] / Ю. В. Журавель, О. А. Коцко, Т. В. Лазоренко // Регіональна економіка. - 2022. - № 1. - С. 43-50. - Бібліогр. в кінці ст.
Рубрики: Заклади освіти--Конкурентноспроможність--Україна
Кл.слова (ненормовані):
адміністративні механізми -- заклади освіти -- сфера освіти -- конкурентоспроможність -- стандарти
Анотація: Розглянуто концептуальні засади формування адміністративних механізмів у сфері освіти, які виникають, ураховуючи нові виклики для системи освіти. Схематично представлено та охарактеризовано антагонізм впливу адміністративних механізмів на заклади освіти в Україні та їх конкурентоспроможність. Визначено різні критерії застосування адміністративних механізмів для забезпечення конкурентоспроможності закладів освіти. Узагальнено сутність державних стандартів у сфері освіти. Обґрунтовано системні заходи із застосування стандартів у різних країнах-членах ЄС. На основі аналізу Закону України «Про стандартизацію» регламентовано зміст стандарту та особливості його застосування. Доведено, що стандарти можна розділяти за критеріями та підходами, що дозволяє їх систематизувати. Визначено специфіку застосування адміністративних механізмів щодо забезпечення конкурентоспроможності закладів освіти в Україні в умовах війни.


Дод.точки доступу:
Коцко, О. А.; Лазоренко, Т. В.

Знайти схожі

 
© Міжнародна Асоціація користувачів і розробників електронних бібліотек і нових інформаційних технологій
(Асоціація ЕБНІТ)