Головна Спрощенний режим Опис
Авторизація
Прізвище
Пароль
 

Бази даних


Картотека аналітичного опису періодичних видань- результати пошуку

Вид пошуку

Зона пошуку
Формат представлення знайдених документів:
повнийінформаційнийкороткий
Відсортувати знайдені документи за:
авторомназвоюроком виданнятипом документа
Пошуковий запит: <.>K=жорстка економія<.>
Загальна кількість знайдених документів : 2
Показані документи с 1 за 2
1.


    Кудряшов, В. П.
    Політика державних видатків у ЄС у післякризовий період [Текст] / В. П. Кудряшов // Економіка України. - 2017. - № 10. - С. 74-90. - Бібліогр. в кінці ст.
Рубрики: Бюджетне регулювання--Державні видатки--Європейський Союз
Кл.слова (ненормовані):
фіскальна політика -- фіскальна консолідація -- політика доходів -- фіскальне коригування -- жорстка економія
Анотація: Доведено, що політика публічних видатків у ЄС у післякризовий період спрямовується як на здійснення фіскального коригування, так і на підтримання економічного зростання та фінансової стабільності. Визначено категорії видатків, які рекомендуються для посилення позитивних впливів на показники економічної динаміки. Розглянуто реалізацію таких підходів у ЄС. Наголошено на необхідності врахування європейського досвіду при проведенні фіскального коригування в Україні.

Немає відомостей про примірники (Джерело у БД не знайдене)

Знайти схожі

2.


    Москаленко, О. М.
    Економія та демократія у фіскальній політиці [Текст] / О. М. Москаленко // Економічна теорія. - 2018. - № 4. - С. 57-78. - Бібліогр. наприкінці ст.
Рубрики: Макроекономіка--Дослідження
Кл.слова (ненормовані):
фіскальна демократія -- жорстка економія -- економічне зростання -- державний борг
Анотація: Проаналізовано причини імплементації політики жорсткої економії, яка виникла як реакція на боргову кризу в глобальній економіці та, за неоліберальною логікою, передбачає доцільність скорочення бюджетних видатків країн з метою стримування зростання державного та гарантованого державою боргу (зовнішнього і внутрішнього), збалансування державного бюджету і, що найголовніше, відновлення довіри до інститутів влади з боку населення, інвесторів та інших стейкхолдерів. Доведено, що причиною збільшення боргового тягаря країн є не зростання фінансування соціальної сфери, а підтримка урядами зруйнованої банківської системи в умовах перманентної кризи. Показано, що в розвинених країнах індекс фіскальної демократії прямує до нуля, що є результатом залежності економіки країни від зовнішніх і внутрішніх боргів: обов’язкові видатки, враховуючи і "м’які інвестиції", фінансуються за рахунок боргів.


Знайти схожі

 
© Міжнародна Асоціація користувачів і розробників електронних бібліотек і нових інформаційних технологій
(Асоціація ЕБНІТ)