Головна Спрощенний режим Опис
Авторизація
Прізвище
Пароль
 

Бази даних


Картотека аналітичного опису періодичних видань- результати пошуку

Вид пошуку

Зона пошуку
Формат представлення знайдених документів:
повнийінформаційнийкороткий
Відсортувати знайдені документи за:
авторомназвоюроком виданнятипом документа
Пошуковий запит: <.>K=електронний цифровий підпис<.>
Загальна кількість знайдених документів : 6
Показані документи с 1 за 6
1.


    Верес, Ірина.
    Правове регулювання електронних підписів [Текст] / Ірина Верес // Підприємництво, господарство і право. - 2017. - № 3. - С. 11-15. - Бібліогр. в кінці ст.
Рубрики: Електронний документообіг--Електронні підписи--Правове регулювання
Кл.слова (ненормовані):
електронна форма правочину -- електронний цифровий підпис
Анотація: Стаття присвячена аналізу правового регулювання використання електронних підписів під час укладення договорів в електронній формі. Досліджено поняття й функції електронного підпису, проаналізовано види електронних підписів, зокрема електронний цифровий підпис, електронний підпис одноразовим ідентифікатором, аналог власноручного підпису. Визначено правові наслідки відсутності або фальсифікації електронного підпису.

Немає відомостей про примірники (Джерело у БД не знайдене)

Знайти схожі

2.


    Голіна, Олена.
    До питання про поняття довірчих електронних послуг та їх договірного забезпечення [Текст] / Олена Голіна // Підприємництво, господарство і право. - 2018. - № 5. - С. 73-76. - Бібліогр. в кінці ст.
Рубрики: Електронні довірчі послуги--Правове регулювання
Кл.слова (ненормовані):
електронний цифровий підпис -- електронна комерція -- довіра -- довірчий список -- електронні операції
Анотація: Стаття присвячена аналізу правових та організаційних засад довірчих електронних послуг, прав та обов’язків надавачів даного виду послуг, а також договорів, що опосередковують їх надання.

Немає відомостей про примірники (Джерело у БД не знайдене)

Знайти схожі

3.


    Мелащенко, Андрій Олегович.
    Розробка спеціалізованих комп'ютерних технологій електронних довірчих послуг [Текст] : за матеріалами наукового повідомлення на засіданні Президії НАН України 5 липня 2017 року / Андрій Олегович Мелащенко // Вісник Національної академії наук України. - 2017. - № 9. - С. 53-59 : рис. - Бібліогр. в кінці ст.
Рубрики: Електронний документообіг--Електронні підписи--Правове регулювання
   Електронний документообіг--Електронні сховища даних

Кл.слова (ненормовані):
QPKI -- електронний цифровий підпис -- електронний документообіг -- стандартизація
Анотація: Побудова інформаційного суспільства спирається насамперед на довіру. Століття паперового діловодства створили інфраструктуру довіри, яка грунтується на підписах і печатках. Завдання XXI ст. - побудувати досконалішу інфраструктуру в інформаційному суспільстві, тобто у віртуальному світі. Інформаційне суспільство - суспільство, де всі процеси з технологічної та організаційної точок зору, крім матеріального виробництва, виконуються в електронному (віртуальному) вигляді. Така організація праці має безліч переваг, від економічних до екологічних. Основою довіри в сучасній концепції інформаційного суспільства є інфраструктура відкритих ключів (PKI) та її юридичне вдосконалення у ЄС - кваліфікована інфраструктура відкритих ключів (QPKI). У доповіді розкрито різні аспекти організації QPKI та проаналізовано першочергові дії, необхідні для зведення Національної системи електронних цифрових підписів до Європейської еталонної моделі QPKI.


Знайти схожі

4.


    Левенець, Аліна.
    Тактика пред’явлення для впізнання особи в режимі відеоконференції [Текст] / Аліна Левенець // Підприємництво, господарство і право. - 2019. - № 10. - С. 190-193. - Бібліогр. в кінці ст.
Рубрики: Кримінальний процес--Слідчої дії--Відеотехнології--Тактика застосування
Кл.слова (ненормовані):
електронний цифровий підпис -- електронний документ -- дистанційне досудове розслідування -- фіксування
Анотація: Розглядається низка питань, які стосуються тактики проведення такої процесуальної слідчої дії в кримінальному провадженні, як пред’явлення для впізнання особи в режимі відеоконференції. Вказується, які тактичні прийоми слід використовувати слідчому під час цієї слідчої дії. Значну увагу зосереджено на процедурі фіксування технічними засобами даної слідчої дії, її якості, а також висвітлено найбільш чітко виражені колізії, специфіка та проблеми, з якими на практиці стикається слідчий, проводячи пред’явлення для впізнання осіб. Проаналізовано повною мірою сучасне законодавство України та іноземних держав за даною темою, визначено основні напрями дослідження та запропоновано певні підходи та варіанти вирішення вищезазначеного питання.


Знайти схожі

5.


    Татулич, І. Ю.
    Електронні докази як засіб доказування в цивільному судочинстві [Текст] / І. Ю. Татулич // Часопис Київського університету права. - 2020. - № 1. - С. 215-219. - Бібліогр. в кінці ст.
Рубрики: Цивільне судочинство--Докази (юрид.)--Україна
   Цивільний процес--Доказування

Кл.слова (ненормовані):
засоби доказування -- електронний документ -- електронний цифровий підпис -- копії та оригінали документів
Анотація: У статті автор висвітлює питання щодо поняття, сутності та видів електронних доказів, розкриває думки вчених стосовно ознак та значення електронних доказів для цивільного судочинства. Крім того, акцентується увага на проблемних питаннях, які законодавцю слід врегулювати для забезпечення учасниками справи можливості подання електронних доказів до суду та реалізації конституційного права на судовий захист. Для цього автором проаналізовано погляди та позиції вчених, які досліджували даний вид засобів доказування. Також у статті автор аналізує судову практику стосовно пред’явлення учасниками справи до суду електронних доказів як засобу доказування. За наслідками проведеного теоретичного дослідження внесено пропозиції щодо вдосконалення цивільного процесуального законодавства України.

Є примірники у відділах:
(01.08.2020р. - Б.ц.) (вільний)

Знайти схожі

6.


    Гурова, Анна.
    Правові засади застосування блокчейну в космічній діяльності: особливості регулювання технології на національному, регіональному та міжнародному рівнях [Текст] / Анна Гурова, Марія Кірпачова // Підприємництво, господарство і право. - 2021. - № 1. - С. 265-275. - Бібліогр. в кінці ст.
Рубрики: Космічна галузь--Інформаційно-комунікаційні технології--Блокчейн--Правові засади застосування
Кл.слова (ненормовані):
технології розподілених реєстрів -- валютні відносини -- електронна та цифрова валюта -- електронний цифровий підпис -- хмарні послуги -- регіональні технічні стандарти
Анотація: Досліджуються законодавчі новації щодо регулювання використання У ході дослідження відбулося ретельне й багатовекторне вивчення нормативно-правової бази, якою регламентується функціонування технологій розподілених реєстрів як у космічному праві, так й інших галузях права США, країн Європи, Азії, Близького Сходу, а також міжнародних технічних стандартів Блокчейн, актуальних способів застосування технології у світі й тенденцій у напрямі регулювання Блокчейн на законодавчому рівні в Україні включно з проектами законів, які внесені до Верховної Ради України й перебувають на розгляді, а також тих, що відкликані.


Дод.точки доступу:
Кірпачова, Марія

Знайти схожі

 
© Міжнародна Асоціація користувачів і розробників електронних бібліотек і нових інформаційних технологій
(Асоціація ЕБНІТ)