Головна Спрощенний режим Опис
Авторизація
Прізвище
Пароль
 

Бази даних


Картотека аналітичного опису періодичних видань- результати пошуку

Вид пошуку

Зона пошуку
 Знайдено у інших БД:Буковина (1)
Формат представлення знайдених документів:
повнийінформаційнийкороткий
Відсортувати знайдені документи за:
авторомназвоюроком виданнятипом документа
Пошуковий запит: <.>K=електронне урядування<.>
Загальна кількість знайдених документів : 9
Показані документи с 1 за 9
1.


    Пальчук, Валентина.
    Роль публічних бібліотек у розвитку електронного урядування [Текст] / В. Пальчук // Бібліотечний вісник : науково-теоретичний та практичний журнал. - 2015. - N 6. - С. 22-27. - Біблиогр. в кінці ст. . - ISSN 1029-7200
Рубрики: Електронні ресурси
Кл.слова (ненормовані):
електронне урядування -- проект "Публічні бібліотеки - мости до електронного урядування" -- мережа "Пункт доступу громадян до офіційної інформації" -- елекронна інформаційна взаємодія
Анотація: Висвітлюються науково-прикладні підходи до розвитку бібліотечно-інформаційної діяльності, спрямованої на інформаційне забезпечення сфери державного управління на принципах електронного урядування, особлива увага приділяється участі сучасних публічних бібліотек у цьому процесі.

Немає відомостей про примірники (Джерело у БД не знайдене)

Знайти схожі

2.


    Михайлюк, Яна.
    Надання адміністративних послуг в електронній формі у країнах Європейського Союзу та Україні: порівняльно-правовий аспект [Текст] / Яна Михайлюк // Юридична Україна. - 2016. - № 1/2. - С. 10-16. - Бібліогр. в примітках: с. 15-16
Рубрики: Адміністративні послуги--Електронна форма--Правове регулювання--Україна--Європейський Союз
Кл.слова (ненормовані):
електронне урядування -- адміністративна процедура -- транскордонні адміністративні послуги
Анотація: У статті проведено дослідження правового регулювання надання адміністративних послуг населенню в електронній формі у країнах Європейського Союзу та здійснено його порівняння з українським законодавством, а також запропоновано способи врахування європейського досвіду з метою удосконалення вітчизняного правового регулювання у зазначеній сфері.

Немає відомостей про примірники (Джерело у БД не знайдене)

Знайти схожі

3.


    Берназюк, Олександр.
    Роль та місце цифрових технологій у сфері публічного управління [Текст] / Олександр Берназюк // Підприємництво, господарство і право. - 2017. - № 10. - С. 166-170. - Бібліогр. в кінці ст.
Рубрики: Публічне управління--Інформаційні технології
Кл.слова (ненормовані):
цифрові технології -- призначення -- електронне урядування -- публічне управління
Анотація: Стаття присвячена дослідженню ролі та значення цифрових технологій у сфері публічного управління. На підставі аналізу наукових підходів, положень національного законодавства, міжнародних договорів та програмних документів з’ясоване значення цифрових технологій у публічному управлінні; виявлені основні проблеми, що можуть виникати у процесі застосування цифрових технологій у публічному управлінні; визначені умови, за наявності яких цифрові технології виконуватимуть завдання щодо підвищення ефективності публічного управління.

Немає відомостей про примірники (Джерело у БД не знайдене)

Знайти схожі

4.


    Політанський, В’ячеслав Станіславович.
    Новаційно-правові погляди стосовно стадій розвитку електронного урядування [Текст] / В’ячеслав Станіславович Політанський // Вісник Національної академії правових наук України. - 2018. - № 1. - С. 162-176. - Бібліогр. в кінці ст.
Рубрики: Електронне урядування--Електронні звернення--Правовий аспект
Кл.слова (ненормовані):
електронне урядування -- стадії -- інформація -- держава -- інформаційно-комунікаційні технології -- Інтернет
Анотація: На основі дослідження та узагальнення масиву даних від провідних закордонних та вітчизняних науковців у статті розглядаються стадії розвитку електронного урядування в Україні та світі, здійснюється їхній загальнотеоретичний аналіз і пропонується авторський новаційно-правовий підхід з опрацювання даного питання. Встановлено, що електронне урядування (як і інші складні соціальні системи) характеризується складним процесом створення, впровадження та розвитку, який передбачає наявність певної послідовності стадій. Для реалізації кожної з цих стадій характерні: специфічна мета, сукупність критеріїв її досягнення, завдання, часові рамки та ресурси, що були задіяні; для усіх цих факторів спільними є кінцева мета системи та збереження її цілісності. Можна зробити висновок, що навіть поверховий огляд стадій розвитку електронного урядування говорить про те, що цьому питанню приділяється особлива увага – як в Україні, так і в інших країнах, – а тому перш за все необхідно усвідомлювати, що мова йде про інформатизацію органів державної влади: усіх її рівнів та усіх управлінських процесів.


Знайти схожі

5.


    Берназюк, Олександр.
    Адміністративні електронні послуги: поняття та умови впровадження в Україні [Текст] / Олександр Берназюк // Підприємництво, господарство і право. - 2019. - № 5. - С. 196-199. - Бібліогр. в кінці ст.
Рубрики: Публічне адміністрування--Електронні послуги--Запровадження--Україна
Кл.слова (ненормовані):
адміністративні послуги -- електронне урядування
Анотація: Статтю присвячено висвітленню проблеми запровадження електронних послуг в Україні, визначенню поняття та особливостей адміністративних електронних послуг. Автором охарактеризовано правову природу надання адміністративних послуг через онлайн-сервіси, виявлено основні переваги електронних послуг. Досліджено сучасний стан та визначено умови впровадження електронних послуг в Україні.

Немає відомостей про примірники (Джерело у БД не знайдене)

Знайти схожі

6.


    Політанський, В’ячеслав Станіславович.
    Електронна освіта як фундамент демократичного та правового майбутнього [Текст] / В’ячеслав Станіславович Політанський // Вісник Національної академії правових наук України. - 2019. - № 3. - С. 108-126. - Бібліогр. в кінці ст.
Рубрики: Освіта--Електронні освітні ресурси
   Освіта в Україні--Інформаційно-комунікаційні технології

Кл.слова (ненормовані):
електронне урядування -- інформаційно-комунікаційні технології -- електронна бібліотека -- дистанційна освіта -- інтернет
Анотація: Стаття присвячена дослідженню особливостей виникнення, впровадження та функціонування електронної освіти як фундаменту демократичного та правового майбутнього України та світу, що здійснюється, за допомогою вивчення та узагальнення існуючого масиву напрацювань провідних, вітчизняних та закордонних науковців й вчених. Проаналізовано різноманіття понять електронної освіти, на основі чого було надано авторське визначення цього поняття, що ґрунтується на власному розумінні даного терміну, з позиції теоретико-правового аналізу та сучасних викликів розвитку суспільства.

Є примірники у відділах:
(01.08.2020р. - Б.ц.) (вільний)

Знайти схожі

7.


    Плахтій, Альона
    Бібліотечні сервіси електронного урядування: зарубіжний досвід [Текст] / Альона Плахтій // Бібліотечний вісник : науково-теоретичний та практичний журнал. - 2019. - N 4. - С. 3-11. - Біблиогр. в кінці ст. . - ISSN 1029-7200
Рубрики: Інформаційні технології в бібліотеках
Кл.слова (ненормовані):
Електронне урядування -- Зарубіжний досвід -- Державні послуги
Анотація: Статтю присвячено дослідженню зарубіжного досвіду бібліотек у сприянні розвитку електронного урядування. Висвітлюються теоретичні та організаційно-функціональні питання впровадження електронного урядування публічними бібліотеками таких країн, як Казахстан, Білорусь, Латвія, Росія, Естонія, США.

Немає відомостей про примірники (Джерело у БД не знайдене)

Знайти схожі

8.


    Пацурія, Ніно.
    Окремі питання цифровізації відносин щодо захисту прав та законних інтересів споживачів небанківських фінансових послуг [Текст] / Ніно Пацурія // Підприємництво, господарство і право. - 2020. - № 8. - С. 196-204. - Бібліогр. в кінці ст.
Рубрики: Фінансові послуги--Захист прав споживачів--Цифрові технології--Україна
Кл.слова (ненормовані):
цифрова економіка -- електронне урядування -- інформаційне суспільство
Анотація: Сучасна економіка, перебуваючи в процесі модернізації, знаходиться на тій стадії розвитку, коли новітні ІТ-технології проникають в усі сфери життєдіяльності її суб’єктів. Зважаючи на динаміку розвитку, стрімкість змін (як фактичних, так і законодавчих), складність та диференційованість ринку небанківських фінансових послуг, множинність та специфіку суб’єктів їх надання, об’єктивна дійсність вимагає належного ставлення до центральної фігури таких відносин – споживача, передусім у царині належного і всебічного захисту прав та законних інтересів.


Знайти схожі

9.


    Смітюх, Ю. П.
    Удосконалення організаційної культури в системі державного управління: інструментарій онлайн-комунікацій [Текст] / Ю. П. Смітюх // Вісник Національної академії державного управління при Президентові України : науковий журнал. - 2020. - N 2. - С. 14-20. - Бібліогр. в кінці ст.
Рубрики: Діджиталізація--Електронне урядування--Інформаційні технології
Кл.слова (ненормовані):
Діджиталізація -- Електронне урядування -- Інформаційнв технології
Анотація: Стаття присвячена теоретично-методологічному обгрунтуванню модернізації інститутів системи державного управління в контексті впровадження інформаційних технологій.

Немає відомостей про примірники (Джерело у БД не знайдене)

Знайти схожі

 
© Міжнародна Асоціація користувачів і розробників електронних бібліотек і нових інформаційних технологій
(Асоціація ЕБНІТ)