Головна Спрощенний режим Опис
Авторизація
Прізвище
Пароль
 

Бази даних


Картотека аналітичного опису періодичних видань- результати пошуку

Вид пошуку

Зона пошуку
Формат представлення знайдених документів:
повнийінформаційнийкороткий
Відсортувати знайдені документи за:
авторомназвоюроком виданнятипом документа
Пошуковий запит: <.>K=економічна стратегія<.>
Загальна кількість знайдених документів : 4
Показані документи с 1 за 4
1.


    Омельченко, Андрій.
    Адміністративно-правові проблеми законодавчого закріплення засад зовнішньоекономічної політики України / Андрій Омельченко // Юридична Україна. - 2013. - № 6. - С. 87-90. - Бібліогр. в примітках
Рубрики: Зовнішньоекономічна політика--Законодавче забезпечення--Україна
Кл.слова (ненормовані):
економічна стратегія -- економічна тактика -- законодавство
Анотація: Досліджуються адміністративно-правові проблеми законодавчого закріплення засад зовнішньоекономічної політики України.

Немає відомостей про примірники (Джерело у БД не знайдене)

Знайти схожі

2.


    Колодко, Гжегож.
    Новий Прагматизм, або економіка помірності [Текст] / Гжегож В. Колодко // Економіка України. - 2013. - № 11. - С. 13-28. - Бібліогр. в кінці ст.
Рубрики: Економічна теорія--Економічні стратегії
Кл.слова (ненормовані):
зростання -- розвиток -- світ -- глобалізація -- майбутнє -- економічна стратегія
Анотація: Показано, що економічна теорія є не тільки засобом інтерпретації минулого і аналізу сьогодення, але й інструментом пізнання та формування майбутнього. Вона повинна висвітлити розвиток неминучих у майбутньому соціально-економічних процесів у їх зв'язку з культурою і технологіями, політикою і навколишнім середовищем. Майбутнє - за заснованими на знаннях політикою і стратегією сталого економічного, соціального і екологічного розвитку. Новим поколінням потрібна економіка помірності замість економіки або дефіциту, або надлишку. Обгрунтовано необхідність нового стратегічного підходу до майбутнього, який автор називає "Новим Прагматизмом".

Немає відомостей про примірники (Джерело у БД не знайдене)

Знайти схожі

3.


    Полумієнко, Сергій Костянтинович.
    Гібридна війна, її окремі передумови, стратегії та наслідки [Текст] / Сергій Костянтинович Полумієнко // Вісник Національної академії наук України. - 2017. - № 8. - С. 72-82 : табл. - Бібліогр. в кінці ст.
Рубрики: Війни 21 століття--Україна, 2014
   Міжнародні відносини--Українсько-російські

Кл.слова (ненормовані):
гібридна війна -- економічна стратегія -- соціальна стратегія -- технологічні ресурси -- наслідки гібридної війни
Анотація: У статті розглянуто основні економічні, соціальні та технологічні передумови гібридної війни в Україні. Проведено порівняльний аналіз ресурсного потенціалу окремих країн, що найбільшою мірою впливають на ситуацію в Україні. Обговорено стратегії гібридної війни та їх можливі наслідки. Проаналізовано поточну ситуацію в Україні і зроблено спробу знайти передумови формування національної стратегії припинення війни та виходу з кризи.


Знайти схожі

4.


    Глушко, Тетяна.
    Філософські засади випереджальної економічної освіти [Текст] / Тетяна Глушко // Вища освіта України. - 2019. - № 1. - С. 22-28. - Бібліогр.: 9 назв.
РУБ CUKK-VDPU
Рубрики: Економіка--Економічна освіта--Методика у ЗВО
Кл.слова (ненормовані):
економічна освіта -- філософія економіки -- критичне мислення -- креативне мислення -- аналітика -- економічна стратегія -- криза класичних освітніх програм -- якісна освіта -- філософія бізнесу -- філософія фінансів
Анотація: Стаття присвячена дослідженню альтернативних стратегій розвитку сучасної економічної освіти на рівні національних ВНЗ. Відстоюється позиція, згідно з якою головними орієнтирами такої освіти мають бути розвиток критичного та креативного мислення у нового покоління економістів. Стверджується ідея непродуктивності наслідування вже існуючих економічних стратегій та акцентується авторська позиція щодо вдосконалення змісту навчальних програм з економіки, зокрема пропонуються відповідні міждисциплінарні навчальні курси та надається їх короткий опис.

Замовлені прим-ки для відділів: ЧЗПЕРІОД

Знайти схожі

 
© Міжнародна Асоціація користувачів і розробників електронних бібліотек і нових інформаційних технологій
(Асоціація ЕБНІТ)