Головна Спрощенний режим Опис
Авторизація
Прізвище
Пароль
 

Бази даних


Картотека аналітичного опису періодичних видань- результати пошуку

Вид пошуку

Зона пошуку
у знайденому
 Знайдено у інших БД:Генеральний каталог ЧОУНБ (2)
Формат представлення знайдених документів:
повнийінформаційнийкороткий
Відсортувати знайдені документи за:
авторомназвоюроком виданнятипом документа
Пошуковий запит: <.>K=геоекономіка<.>
Загальна кількість знайдених документів : 15
Показані документи с 1 за 10
 1-10    11-15 
1.


    Вірван, Л.
    Проблеми і перспективи розвитку геоекономіки [Текст] / Л. Вірван // Фінанси України. - 2002. - № 9. - С. 109-112
Рубрики: Геоекономіка


Знайти схожі

2.


    Рєзнікова, Н.
    Тенденції та перспективи розвитку світової економіки: регіональний аспект [Текст] / Рєзнікова Н. // Персонал. - 2006. - № 9. - С. 17- 23. - Бібліогр.: с. 23 ( 7назв )
Рубрики: Світова економіка--Геоекономіка, ХХІ ст.
Анотація: У статті окреслюються трансформаційні прцеси у світовому економічному просторі та аналізуються ризики стабільності світової валютно- фінансової системи в умовах геоекономічних змін.


Знайти схожі

3.
CUKK-VDPU
Т12


    Табачинська, Юлія.
    Театральна фантазія"Вся економіка - за один вечір" [Текст] / Ю. Табачинська // географія та основи економіки в школі. - 2007. - № 5. - С. 29-33.
РУБ CUKK-VDPU
Рубрики: геоекономіка--методика
Кл.слова (ненормовані):
робочі місця -- товари та послуги
Анотація: На прикладі цього сценарію ми бачим простоту і доступність викладання для школярів матеріалу з економіки на уроках географії.

Замовлені прим-ки для відділів: ЧЗПЕРІОД

Знайти схожі

4.


    Одягайло, Борис.
    Системне зростання ознак глобалізації у фінансово-банківській сфері [Текст] / Борис Одягайло // Банківська справа. - 2006. - № 5-6. - С. 15-22
Рубрики: Геоекономіка--Фінансово-банківська сфера--Глобалізація
Анотація: Автор визначає, що сучасна геоекономіка перебуває у стадії системного становища, але ця системність нестійка і проявляється лише як тенденція. Аналізується роль міжнародної фінансово-банківської сфери у формуванні геоекономіки.


Знайти схожі

5.


    Будкін, В.
    Україна: інновації, геоекономіка, геополітика [Текст] / В. Будкін // Політика і час. - 2007. - № 5. - С. 24-27 : кол.іл
Рубрики: Економіка України--Інноваційна модель
Анотація: Інноваційна модель економіки України.


Знайти схожі

6.


    Бабій, Л. В.
    Теоретико-методологічні засади і причини творення державної геоекономічної політики України [Текст] / Л. В. Бабій // Держава та регіони. Серія: Державне управління. - 2010. - № 4. - С. 5-8. - Библиогр.: с. 8 (6 назв)
Рубрики: Геоекономіка


Знайти схожі

7.


    Руденко, Л. Г.
    Сучасні просторові дослідження: виклики та відповіді [Текст] / Л. Г. Руденко, Є. О. Маруняк // Український географічний журнал. - 2011. - № 3. - С. 38-41. - Бібліогр. в кінці ст.
Рубрики: Суспільна географія--Геоекономіка - Простір--Види простору
Анотація: В статті розглянуто сутність поняття простору, зміни, які відбуваються в його свідомості в співвідношенні з сучасними тенденціями суспільного розвитку.


Дод.точки доступу:
Маруняк, Є. О.
Немає відомостей про примірники (Джерело у БД не знайдене)

Знайти схожі

8.


    Сапир, Елена.
    Сетевая бизнес-модель как фактор инновационного развития [Текст] / Елена Сапир // Актуальні проблеми економіки. - 2013. - № 8. - С. 373-379 : рис., табл. - Бібліогр.: 16 табл.
Рубрики: Геоекономіка -- Глобальна економіка--Інновації -- Локальні інноваційні системи--Мережева бізнес-модель
Анотація: У статті розкрито нову глобальну модель економічного розвитку, в якій геоекономіка виступає в якості центрального вектора. Це вимагає перегляду теоретичних підходів у ключових областях. В області методології – зміна парадигми світового розвитку з геополітичної на геоекономічну, в галузі організаційної культури – перехід до інноваційної культури, заснованої на пріоритетах і цінностях інтелекту, в області структурних заходів – створення і прогрес гнучких мережевих моделей і структур національної економіки.

Немає відомостей про примірники (Джерело у БД не знайдене)

Знайти схожі

9.


    Супіханов, Б. К.
    Теоретичні засади геоекономіки [Текст] / Б. К. Супіханов // Економіка АПК. - 2017. - № 1. - С. 81-86 : табл. - Бібліогр. в кінці ст.
Рубрики: Економічна теорія--Геоекономіка
Кл.слова (ненормовані):
геоекономіка -- глобалізація
Анотація: Мета статті - оцінити формування і розвиток нової науки - геоекономіки. Як результат - проведено критично-історичний аналіз поглядів учених різних країн. Викладено аналітичність матеріалу про генезис геоекономіки від її виникнення до сучасності. Аналіз поглядів учених різних країн дав змогу сформувати основні критерії концептуального підходу до розвитку аграрної сфери як складової геоекономіки світу.


Знайти схожі

10.


    Кіктенко, Віктор Олексійович.
    Геоекономічне зростання Китаю у сучасному світі [Текст] : стенограма наукової доповіді на засіданні Президії НАН України 22 лютого 2017 р. / Віктор Олексійович Кіктенко // Вісник Національної академії наук України. - 2017. - № 4. - С. 42-60 : рис. - Бібліогр. в кінці ст. - Зміст: Виступ завідувача відділу інформаційної безпеки та розвитку інформаційного суспільства Національного суспільства Національного інституту стратегічних досліджень, доктора політичних наук Д.В. Дубова ; Виступ доцента кафедри міжнародних відносин і зовнішньої політики Інституту міжнародних відносин КНУ імені Тараса Шевченка доктора політичних наук О.А. Борділовської ; Виступ першого секретаря Посольства України в КНР (1994-1997), члена правління Української асоціації китаєзнавців А.З. Гончарука
Рубрики: Міжнародні відносини--Економічні інтереси --Україна--Китай
   Геоекономіка--Торгівельні партнери--Китай

Анотація: Доповідь присвячено особливостям геополітичного зростання та сучасного економічного розвитку Китаю. Показано, що сучасні геоекономічні дії Китаю (торгівля, інвестиції, санкції, надання допомоги, грошово-кредитна політика та інфраструктурні проекти) спрямовані на те, щоб стати глобальним центром широкої економічної та геополітичної системи. На конкретних прикладах досліджено особливості застосування Китаєм геоекономічних інструментів щодо США, ЄС, Євразії, Південно-Східної та Південної Азії, Близького Сходу, Африки, Латинської Америки та Карибського басейну. Особливу увагу в доповіді приділено стану та перспективам українсько-китайських відносин.


Знайти схожі

 1-10    11-15 
 
© Міжнародна Асоціація користувачів і розробників електронних бібліотек і нових інформаційних технологій
(Асоціація ЕБНІТ)