Головна Спрощенний режим Опис
Авторизація
Прізвище
Пароль
 

Бази даних


Картотека аналітичного опису періодичних видань- результати пошуку

Вид пошуку

Зона пошуку
Формат представлення знайдених документів:
повнийінформаційнийкороткий
Відсортувати знайдені документи за:
авторомназвоюроком виданнятипом документа
Пошуковий запит: <.>K=віртуальний музей<.>
Загальна кількість знайдених документів : 3
Показані документи с 1 за 3
1.


    Подобєд, Олена.
    Віртуальні навчальні екскурсії історичними просторами України та зарубіжних країн / О. Подобєд // Історія в сучасній школі : наук.-метод. журн. - 2012. - № 6. - С. 27-29. - Бібліогр. в кінці ст.
Рубрики: Історична освіта в школі--Методика викладання
Кл.слова (ненормовані):
віртуальні екскурсії -- музей -- віртуальний музей -- навчальна екскурсія -- веб-сайт
Анотація: У статті проаналізовано основніетапи розвитку навчальної екскурсійної діяльності в Україні. Зосереджено увагу на тому, що в умовах відкритого інформаційного суспільства набуває актуальності використання віртуальних навчальних екскурсій. Сформульовано визначення поняття "віртуальна екскурсія". Подано адреси ключових історико-культурологічних веб-сайтів музеїв - як вітчизняних, так і зарубіжних. Розроблено пам’ятку "Щоденник віртуальних навчальних екскурсій".

Немає відомостей про примірники (Джерело у БД не знайдене)

Знайти схожі

2.


    Дубова, Н.
    Віртуальний "Музей доброти" : захід / Н. Дубова // Відкритий урок: розробки, технології, досвід. - 2015. - № 2. - С. 59-60
Рубрики: Виховні заходи--Морально-етичне виховання
Кл.слова (ненормовані):
творча майстерня -- віртуальний музей -- моральні категорії -- сердечність -- душевність
Анотація: Захід розроблений з метою розвивати особистісну, полікультурну, комунікатвину, соціальну та творчу компетентності семикласників, уміння узагальнювати, робити висновки, пов’язувати вивчене з життя; сприяти процесу формування гуманістичного світогляду через стврення умов для самовираження; виховувати ціннісні орієнтири, активну життєву позицію.

Немає відомостей про примірники (Джерело у БД не знайдене)

Знайти схожі

3.


    Церклевич, Вікторія.
    Модерні можливості візуального методу та віртуальний музейний простір як платформа для студентських дослідницьких практик / Вікторія // Вища школа : наук.-практ. вид. - 2019. - № 8. - С. 20-41 . - ISSN 1682-2366
Рубрики: Вища освіта--Науково-дослідницька діяльність
   Вища освіта--Мистецька

Кл.слова (ненормовані):
візуальний метод -- віртуальний музей -- віртуальна екскурсія
Анотація: У статті представлено результати теоретичного обгрунтування і практичної апробації сучасних можливостей використання візуального (музейно-екскурсійного) методу на прикладі викладання дисципліни "Історія економіки і економічної думки". Обґрунтовано еволюцію поглядів на коло джерел з дослідження історичних процесів. Представлене сучасне розуміння "візуального повороту" в історичних дослідженнях. Розглянуто віртуальний музей як інформаційний ресурс, мультимедійний феномен, економічно ефективну модель музейного простору. Вивчено освітній досвід країн ЄС, пов’язаний із сучасними методиками роботи з музейними експозиціями для формування економічного мислення. Обґрунтовано необхідність зміни традиційної парадигми музею як осередку збереження історичних цінностей на майданчик навчальної інтерактивної взаємодії студента-екскурсанта з предметами музейної колекції.

Немає відомостей про примірники (Джерело у БД не знайдене)

Знайти схожі

 
© Міжнародна Асоціація користувачів і розробників електронних бібліотек і нових інформаційних технологій
(Асоціація ЕБНІТ)