Головна Спрощенний режим Опис
Авторизація
Прізвище
Пароль
 

Бази даних


Картотека аналітичного опису періодичних видань- результати пошуку

Вид пошуку

Зона пошуку
 Знайдено у інших БД:Буковина (1)
Формат представлення знайдених документів:
повнийінформаційнийкороткий
Відсортувати знайдені документи за:
авторомназвоюроком виданнятипом документа
Пошуковий запит: <.>K=бальна оцінка<.>
Загальна кількість знайдених документів : 2
Показані документи с 1 за 2
1.


    Копилюк, О. І.
    Комплексний підхід до оцінювання рівня економічної безпеки банків України [Текст] / О. І. Копилюк, Н. Р. Журибіда // Регіональна економіка. - 2020. - № 1. - С. 92-99 : табл. - Бібліогр. в кінці ст.
Рубрики: Банки--Економічна безпека--Україна
Кл.слова (ненормовані):
банки -- економічна безпека -- загрози -- ризики -- небезпеки -- бальна оцінка
Анотація: Розкрито існуючі методичні підходи до оцінювання рівня економічної безпеки банків та обгрунтовано потребу в їх удосконаленні. Запропоновано авторську методику визначення рівня економічної безпеки банків України на мікрорівні, яка грунтується на ресурсоорієнтованому підході та ключових показниках-індикаторах, таких як: ступінь залежності від акціонерів, мультиплікатор капіталу, рівень фондування, рівень стабільності депозитів, рівень кредитної активності, рівень резервування, прибутковість активів, рівень проблемності кредитного портфеля. Розрахункові значення показників економічної безпеки та їх оцінка в балах дозволили здійснити групування установ за рівнем економічної безпеки й визначити позиціювання банків залежно від форм власності. Обгрунтовано, що рівень економічної безпеки банку може бути високим, задовільним, низьким та критичним. Апробація цієї методики здійснена у всіх платоспроможних банках України, які функціонували у 2015 р. та 2019 р. На основі групування установ за рівнем економічної безпеки ідентифіковано загрози та небезпеки, які супроводжували діяльність банків у розрізі державних, іноземних банківських груп та з приватним капіталом. Запропоновано використання цього методичного інструментарію для зміцнення ринкових позицій та підвищення безпеки функціонування банків України.


Дод.точки доступу:
Журибіда, Н. Р.

Знайти схожі

2.


    Дідух, Яків Петрович.
    Екосистемний підхід до оцінки збитків, завданих воєнними діями [Текст] / Яків Петрович Дідух // Вісник Національної академії наук України. - 2022. - № 6. - С. 17-26 : табл. - Бібліогр. в кінці ст.
Рубрики: Довкілля--Вплив діяльності людини--Воєнні дії--Україна, 21 ст.
Кл.слова (ненормовані):
шкода довкіллю -- воєнні дії -- бальна оцінка -- збитки -- урбоекосистеми -- біотопи -- Україна
Анотація: У статті висвітлено екологічні аспекти оцінки збитків, завданих довкіллю внаслідок повномасштабного вторгнення РФ в Україну. Запропоновано оцінювати збитки в балах за трьома критеріями: ступінь пошкодження, стійкість та вразливість на прикладі урбоекосистем. Автор наголошує, що зволікання з вирішенням екологічних проблем у найближчому майбутньому може призвести до значно більших екологічних та економічних наслідків, ніж ми уявляємо на початковому етапі. Ключове завдання для екологів полягає в тому, щоб передбачити «каскадні процеси», оцінити їх можливий негативний вплив на довкілля і запропонувати ефективні заходи протидії. Підкреслено, що заходи з відновлення довкілля потребують розроблення комплексних програм, залучення наукових, людських і технічних ресурсів, пошуку джерел фінансування, зокрема відшкодування збитків за рахунок коштів агресора.


Знайти схожі

 
© Міжнародна Асоціація користувачів і розробників електронних бібліотек і нових інформаційних технологій
(Асоціація ЕБНІТ)