Головна Спрощенний режим Опис
Авторизація
Прізвище
Пароль
 

Бази даних


Картотека аналітичного опису періодичних видань- результати пошуку

Вид пошуку

Зона пошуку
Формат представлення знайдених документів:
повнийінформаційнийкороткий
Відсортувати знайдені документи за:
авторомназвоюроком виданнятипом документа
Пошуковий запит: <.>K=антикорупційна стратегія<.>
Загальна кількість знайдених документів : 4
Показані документи с 1 за 4
1.


    Волошенко, Антоніна.
    Антикорупційний дирижизм в Україні: проблеми ефективного застосування [Текст] / Антоніна Волошенко // Банківська справа. - 2015. - № 6. - С. 81-89. - Бібліогр. в кінці ст.
Рубрики: Антикорупційна політика --Державні засади
   Національна економіка --Антикорупційний дирижизм

Кл.слова (ненормовані):
антикорупційна стратегія -- ринок трудових ресурсів -- міграційні тенденції -- візова лібералізація
Анотація: Уперше в науковій літературі проаналізовано та уведено в науковий обіг поняття "антикорупційний дирижизм". Розглянуто державні засади антикорупційної політики та проблеми ефективного застосування антикорупційного дирижизму в національній економіці й зокрема на ринку трудових ресурсів.

Є примірники у відділах:
(22.02.2016р. - Б.ц.) (вільний)

Знайти схожі

2.


    Головкін, Олександр.
    Аналіз законодавства України у сфері боротьби з корупцією [Текст] / Олександр Головкін, Петро Панталієнко // Вісник прокуратури. - 2016. - № 3. - С. 7-16. - Бібліогр. 12 назв
Рубрики: Законодавство--Антикорупційне законодавство--Аналіз--Україна
Кл.слова (ненормовані):
антикорупційна стратегія -- конфлікт інтересів -- очищення влади
Анотація: Проаналізовано основні положення антикорупційного законодавства України на сучасному етапі. Досліджено динаміку розвитку нормативної бази у сфері боротьби з корупцією в контексті реалізації Антикорупційної стратегії на 2014–2017 рр. Висвітлено проблеми практичного застосування Закону України "Про запобігання корупції" згідно з останніми законодавчими змінами. Охарактеризовано статус Національного агентства з питань виявлення, розшуку і управління активами, отриманими від корупційних та інших злочинів. Проведено порівняльний аналіз чинних і раніше діючих нормативних актів у сфері боротьби з корупцією і сучасного правового регулювання.


Дод.точки доступу:
Панталієнко, Петро
Немає відомостей про примірники (Джерело у БД не знайдене)

Знайти схожі

3.


    Буряк, Катерина.
    Особливості антикорупційного законодавства в країнах Європейського Союзу [Текст] / Катерина Буряк // Підприємництво, господарство і право. - 2020. - № 2. - С. 356-360. - Бібліогр. в кінці ст.
Рубрики: Антикорупційне законодавство--Європейськиї Союз
Кл.слова (ненормовані):
корупційні фактори -- правова політика -- механізми протидії корупції -- антикорупційна стратегія -- моделі антикорупційних інституцій
Анотація: Проаналізовано позитивний досвід антикорупційної діяльності Данії, Фінляндії, Франції, Естонії, Норвегії, Болгарії, Хорватії, Словаччини, Румунії. Обґрунтовано, що корупція у країнах ЄС сприймається як серйозна проблема національної безпеки і розглядається як внутрішня та зовнішня загроза. Успіх боротьби з корупцією у країнах ЄС залежить не стільки від наявності чи відсутності в державі антикорупційної інфраструктури, скільки від економічних, історичних, культурних та багатьох інших факторів, що лежать зазвичай за межами правового поля.


Знайти схожі

4.


    Чубань, Вікторія Сергіївна.
    Проблеми та напрямки удосконалення функціонування спеціалізованих антикорупційних органів [Текст] / Вікторія Сергіївна Чубань, Кирило Миколайович Пасинчук, Ольга Юхимівна Крічкер // Економіка. Фінанси. Право. - 2020. - № 9. - С. 37-40. - Бібліогр. наприкінці ст.
Рубрики: Антикорупційне законодавство--Корупція
Кл.слова (ненормовані):
антикорупційна стратегія -- корупція -- спеціалізована антикорупційна прокуратура -- спеціалізовані антикорупційні органи
Анотація: У статті порушено проблему інституційного забезпечення протидії корупції. Визначено, що важливою складовою проблеми інституційного забезпечення протидії корупції є розпорошеність функції запобігання корупції між правоохоронними органами. Також у статті проаналізовано діяльність деяких спеціалізованих антикорупційних органів. Виокремлено пріоритетні напрями вдосконалення діяльності спеціалізованої антикорупційної прокуратури та Національного антикорупційного бюро України.


Дод.точки доступу:
Пасинчук, Кирило Миколайович; Крічкер, Ольга Юхимівна

Знайти схожі

 
© Міжнародна Асоціація користувачів і розробників електронних бібліотек і нових інформаційних технологій
(Асоціація ЕБНІТ)