Головна Спрощенний режим Опис
Авторизація
Прізвище
Пароль
 

Бази даних


Картотека аналітичного опису періодичних видань- результати пошуку

Вид пошуку

Зона пошуку
 Знайдено у інших БД:Буковина (6)
Формат представлення знайдених документів:
повнийінформаційнийкороткий
Відсортувати знайдені документи за:
авторомназвоюроком виданнятипом документа
Пошуковий запит: <.>K=Хвойні<.>
Загальна кількість знайдених документів : 10
Показані документи с 1 за 10
1.


    Корнілов , Михайло.
    Дерево з епохи динозавров [Текст] : научно-популярная литература / М. Корнілов // Біологія і хімія в школі. - 2008. - №3. - С. 56.
Рубрики: Рослини--Дослідження
Кл.слова (ненормовані):
деревья -- хвойні -- реліктове
Анотація: У вересні 1994 р. Девід Нобл, співробітник національного парку Австралії Воллемі, відкрил у каньоні завглибшки 200м, нове хвойне дерево, котрому дана була назва воллемії. На думку вчених, ця рослина з'явилася на доісторичному континенті Гондвані, що існувал ще до відокремлення Австралії від Антаркиди (мільйони років тому)


Знайти схожі

2.


    Юськів, Н. Б.
    Виявлення та діагностика соснової деревинної нематоди в зразках деревини хвойних порід [Текст] / Н. Б. Юськів, Н. Д. Наконечна // Карантин і захист рослин. - 2013. - № 4. - С. 23-24
Рубрики: Лісівництво--Хвойні --Соснові--Хвороби
Кл.слова (ненормовані):
рослини-живителі -- соснова деревинна нематода -- далекосхідна популяція -- японські ізоляти -- метод Бермана
Анотація: Хвойні дерева насичують повітря фітонцидами, що згубно діють на хвороботворні мікроорганізми. Тому повітря в лісі таке ж чисте, як в операційній. Ліс - наш найкращий помічник в оздоровленні навколишнього середовища. А фахівці фітосанітарної служби намагаються надійно захищати лісові насадження від хвороб та шкідників.


Дод.точки доступу:
Наконечна, Н.Д.
Є примірники у відділах: всього 1 : ВДПСГ (1)
Вільні: ВДПСГ (1)

Знайти схожі

3.


    Петриченко, В.
    Інтегрований урок з курсу "Я і Україна" у 3 класі [Текст] / Валентина Петриченко // Початкова школа. - 2013. - № 12. - С. 26-28.
РУБ CUKK-VDPU
Рубрики: Природознавство--"Я і Україна"--Урок
Кл.слова (ненормовані):
урок з природознавства -- дерева -- кущі -- трав'янисті дерева -- хвойні дерева -- листяні дерева
Анотація: Надано план-конспект інтегрованого уроку з курсу "Я і Україна" для 3 класу за темою "Дерева, кущі, трав'янисті рослини. Хвойні й листяні, однорічні, дворічні та багаторічні рослини".

Замовлені прим-ки для відділів: ЧЗПЕРІОД

Знайти схожі

4.


    Шевчук, О. А.
    Трахеїди з юрських відкладів України [Текст] / О. А. Шевчук // Доповіді Національної академії наук України. - 2015. - № 7. - С. 105-109. - Бібліогр. в кінці ст.
Рубрики: Палеоботаніка--Юрська флора--Голонасінні
Кл.слова (ненормовані):
Хвойні -- Український щит
Анотація: Вперше в юрських відкладах території України виявлено мікроскопічні фрагменти деревини - трахеїди, що встановлені у відкладах байонського. батського, келовейського та титонського віку з відслоєнь та свердловин Українського щита.


Знайти схожі

5.


    Шевера, М. В.
    Типіфікація видів родин Cupressaceae Bartl. та Pinaceae lindl., описаних з території України [Текст] / М. В. Шевера, М. М. Федорончук // Біологічні системи. - 2011. - Т. 3, вип. 4. - С. 464-466. - Бібліогр. в кінці ст.
Рубрики: Систематика рослин--Хвойні--Таксономія--Україна
Кл.слова (ненормовані):
тип виду -- базионім -- голотип -- ізотип -- лектотип -- синтип -- неотип


Дод.точки доступу:
Федорончук, М. М.

Знайти схожі

6.


    Пилюгина, Л.
    Вічнозелені красуні. Як зберегти ліс від вирубування перед святом "Нового року? [Текст] : [проект] / Л. Пилюгина // Початкова школа. - 2017. - № 3. - С. 63-64.
РУБ CUKK-VDPU
Рубрики: Природознавство--Метод проектів
Кл.слова (ненормовані):
екскурсія до соснового лісу -- хвойні дерева -- проектна діяльність
Анотація: Представлена творча робота над поектом "Вічнозелені красуні. Як зберегти ліс від вирубування перед святом Нового року?". У сучасних умовах загострення екологічних проблем виникає необхідність виховувати у молодого покоління бережливе ставлення до природи, змінити споживацьке ставлення до неї.

Замовлені прим-ки для відділів: ЧЗПЕРІОД

Знайти схожі

7.


    Козловський, Микола.
    Кого приваблять мертві ялинки [Текст] / М. Козловський, В. Крамарець // Урядовий кур'єр. - 2017. - 1 груд. (№ 227). - С. 7
Рубрики: Екологічні катастрофи--Хвойні--Україна


Дод.точки доступу:
Крамарець, Володимир

Знайти схожі

8.


    Шимко, Анна.
    Інтегрований урок у 1 класі : (українська мова, природознавство, математика, трудове навчання) / Анна Шимко // Початкова школа. - 2018. - № 3. - С. 44-46.
РУБ CUKK-VDPU
Рубрики: Природознавство--Урок
Кл.слова (ненормовані):
інтегрований урок -- методика викладання -- українська мова -- природознавство -- математика -- трудове навчання -- листяні і хвойні рослини -- робота з природним матеріалом -- звукова модель слів
Анотація: Запропоновано розробку інтегрованого уроку з української мови, природознавства, математики, трудового навчання за темою "На гостини до Шишки та Каштана", мета якого - дати поняття "листяні та хвойні дерева"; навчити відрізняти та порівнювати листяні та хвойні рослини; закріпити вміння складати звукову модель слів; повторити склад числа 10; вонати роботу з природнім матеріалом.


Знайти схожі

9.


    Завгородній, В. П.
    Пізнавально-дендрологічний усний журнал "Новорічна красуня, або знайома незнайомка" / В. П. Завгородній, Т. І. Завгородня // Виховна робота в школі : наук.-метод. журн. - 2019. - № 12. - С. 10-13
Рубрики: Виховні заходи--Екологічне виховання
   Екологія--Позакласний захід

Кл.слова (ненормовані):
ялина -- ялинка -- хвойні рослини
Анотація: Захід покликаний навчати учнів оцінювати стан найближчого природного оточення, формувати інтерес до навколишнього середовища; вчити моральних норм у відносинах із довкіллям, мотивувати відповідальне ставлення до природи, сприяти прагненню глибокого її пізнання, виховувати інтерес і повагу до природи та майбутньої професії.


Дод.точки доступу:
Завгородня, Т. І.
Немає відомостей про примірники (Джерело у БД не знайдене)

Знайти схожі

10.


    Завада, М. М.
    Особливості заходів із поліпшення санітарного стану лісів природно-заповідного фонду за нинішніх умов [Текст] / М. М. Завада, О. О. Шульга // Природа Карпат: науковий щорічник Карпатського біосферного заповідника та Інституту екології Карпат НАН України. - 2020. - № 1 (5). - С. 32-38. - Бібліогр. в кінці ст.
Рубрики: Природно-заповідний фонд--Короїд--Хвойні ліси--Карпати


Дод.точки доступу:
Шульга, О. О.

Знайти схожі

 
© Міжнародна Асоціація користувачів і розробників електронних бібліотек і нових інформаційних технологій
(Асоціація ЕБНІТ)