Головна Спрощенний режим Опис
Авторизація
Прізвище
Пароль
 

Бази даних


Картотека аналітичного опису періодичних видань- результати пошуку

Вид пошуку

Зона пошуку
Формат представлення знайдених документів:
повнийінформаційнийкороткий
Відсортувати знайдені документи за:
авторомназвоюроком виданнятипом документа
Пошуковий запит: <.>K=Податкова амністія<.>
Загальна кількість знайдених документів : 3
Показані документи с 1 за 3
1.


    Геск'єр, А.
    Загальний огляд макроекономічної ситуації в Україні [Текст] / А.Геск'єр // Вісник Національного банку України. - 2001. - № 4. - С. 5-7
Рубрики: Макроекономіка України
Кл.слова (ненормовані):
Внутрішній валовий продукт -- Податкова амністія -- МВФ


Знайти схожі

2.


    Карлін, М. І.
    Критерії та напрями удосконалення розподілу податкових доходів між регіонами країни [Текст] / М. І. Карлін // Регіональна економіка. - 2014. - № 2. - С. 116-123. - Бібліогр. в кінці ст.
Рубрики: Оподаткування--Доходи і витрати
   Державні фінанси--Податки

Кл.слова (ненормовані):
міжбюджетні відносини -- податок на додану вартість -- податок на прибуток підприємств -- акцизний податок -- податкова амністія
Анотація: Аналізується досвід окремих країн Європейського Союзу щодо зменшення диференціації в доходах між регіонами, механізми перерозподілу податку на додану вартість та інших податкових надходжень між ними. На основі вивчення цього досвіду пропонується зміни до порядку перерозподілу між регіонами України основних бюджетоутворюючих податків.


Знайти схожі

3.


    Скляр, Святослав.
    Правові фактори впливу на дотримання податкового законодавства [Текст] / Святослав Скляр // Підприємництво, господарство і право. - 2021. - № 8. - С. 83-88. - Бібліогр. в кінці ст.
Рубрики: Податки--Податковий комплаєнс--Антропосоціокультурні фактори--Дослідження
Кл.слова (ненормовані):
податкова амністія -- ухилення від сплати податків -- парадигма людиноцентризму
Анотація: Проаналізовано два протилежні підходи до розуміння факторів впливу на податковий комплаєнс: етатистський (за якого людина, відсторонюючись від держави, максимізує грошову вигоду шляхом ухилення від сплати податків) та людиноцентристський (за якого людина, розуміючи важливість податку та реципрокної взаємодії, добровільно сплачує податок). Доведено, що парадигма людиноцентризму (коли держава виконує виключно обслуговуючу функцію) відіграє вирішальну роль у податковому комплаєнсі, тоді як панування в суспільстві концепції верховенства держави, за якої люди покликані лише підтримувати існування держави, призводить до ухилення від сплати податків. Зазначено неспроможність факторів, що сформовані за етатистським підходом максимальної вигоди, позитивно вплинути на податковий комплаєнс у довгостроковій перспективі.

Немає відомостей про примірники (Джерело у БД не знайдене)

Знайти схожі

 
© Міжнародна Асоціація користувачів і розробників електронних бібліотек і нових інформаційних технологій
(Асоціація ЕБНІТ)