Головна Спрощенний режим Опис
Авторизація
Прізвище
Пароль
 

Бази даних


Картотека аналітичного опису періодичних видань- результати пошуку

Вид пошуку

Зона пошуку
Формат представлення знайдених документів:
повнийінформаційнийкороткий
Відсортувати знайдені документи за:
авторомназвоюроком виданнятипом документа
Пошуковий запит: <.>K=Масова комунікація<.>
Загальна кількість знайдених документів : 4
Показані документи с 1 за 4
1.


    Імерідзе, Максим.
    Сутнісно-функціональний аналіз мас-медіа [Текст] / М. Імерідзе // Психологія і суспільство : укр. теорет.-метод. соціогуманіт. часоп. - 2016. - № 1. - С. 109-113. - Бібліогр. в кінці ст. . - ISSN 1810-2131
Рубрики: Журналістика--Методика викладання
   Філософія--Соціальна

Кл.слова (ненормовані):
масова комунікація -- мас-медіа -- інформаційне суспільство -- психоінформаційні технології -- медіаосвіта -- медіакомпетентність
Анотація: У пропонованій розвідці доведено, що медіаосвітні технології - методично організаційні засоби освітнього процесу, які охоплюють періодичні видання, радіо, телебачення, кіно і програмне забезпечення апаратних засобів й устаткування та дають змогу збирати, обробляти, накопичувати, зберігати і перетворювати потрібну інформацію.

Немає відомостей про примірники (Джерело у БД не знайдене)

Знайти схожі

2.


    Сусська, Ольга
    Методологічні преференції та дифузії в сучасній соціології мас-медіа [Текст] / Ольга Сусська // Соціологія: теорія, методи, маркетинг. - 2017. - № 2. - С. 119-130 : табл. - Бібліогр. в кінці ст.
Рубрики: Соціологія масових комунікацій
Кл.слова (ненормовані):
масова комунікація -- методологія -- комунікативна стратегія -- соціокультурний аналіз -- інформаційне поле
Анотація: У соціології масових комунікацій методологічні інтерференції та варіативність використання наукових підходів ведуть своє походження від другої половини XX ст. й набувають нових рис у поточний період. Нові виклики радше не породжують нові методи, а відкривають шляхи до суміщення, іноді “дифузного” використання, іноді інтерференції методологічних підходів, схрещення раціональних та постмодерністських тлумачень симулятивної природи мас-медійної комунікації. Так вибудовується картина достатньо проявленої “дифузії” наукових підходів і напрямів. Стає дедалі вагомішим поширення ан- тропоцентричних та соціокультурних візій. Використання згаданих підходів надає широкі можливості у вивченні комунікативних стратегій та дозволяє осягнути максимально різнобічно медіа-комунікативну діяльність, зокрема в дослідженні комунікативних дій персоніфікованого суб'єкта, спрямованих на формування власного інформаційного поля.

Є примірники у відділах:
(вільний)

Знайти схожі

3.


    Сусська, Ольга.
    Інституціональність vs проспериті. Про зміни медіа-ландшафту та методологічні лакуни соціології масових комунікацій / Ольга Сусська // Соціологія: теорія, методи, маркетинг. - 2019. - № 1. - С. 56-72 : рис. - Бібліогр. в кінці ст.
Рубрики: Засоби масової комунікації--Комунікативні відносини--Інституціональність--Сучасне розуміння
Кл.слова (ненормовані):
соціологія мас-медіа -- масова комунікація -- комунікативна взаємодія -- інформаційний обмін -- журналістська спільнота
Анотація: Статтю присвячено розгляду сучасного розуміння інституціональності комунікативних відносин у медіа-просторі, їхнього асиметричного статусу в його неантагоністичному протистоянні новому статусу приватності-суб’єктності, з його самодостатністю та успішністю (проспериті), що демонструє “партиципаційна журналістика”, або “журналістика участі”.

Немає відомостей про примірники (Джерело у БД не знайдене)

Знайти схожі

4.


    Степанов, В. Ю..
    Цифрова дипломатія як інструмент масової комунікації в публічному управлінні [Текст] / В. Ю. Степанов, К. Г. Бричук // Вісник Національної академії державного управління при Президентові України : науковий журнал. - 2020. - N 3. - С. 5-10. - Бібліогр. в кінці ст.
Рубрики: Цифрова дипломатія--Публічне управління--Масова комунікація
Кл.слова (ненормовані):
Цифрова дипломатія -- Публічне управління -- Масова комунікація
Анотація: У статті досліджено концептуальні погляди на цифроау дипломатію як інструмент масової комунікації в публічному управлінні. Наведено різні інтерпретації експертів - фахівців міжнародних відносин та інформаційних комунікаційних технологій для досягнення дипломатичних цілей. Особливу увагу приділено так званій "Цифровій дипломатії", як формі публічної дипломатії.


Дод.точки доступу:
Бричук, К. Г.
Немає відомостей про примірники (Джерело у БД не знайдене)

Знайти схожі

 
© Міжнародна Асоціація користувачів і розробників електронних бібліотек і нових інформаційних технологій
(Асоціація ЕБНІТ)