Головна Спрощенний режим Опис
Авторизація
Прізвище
Пароль
 

Бази даних


Картотека аналітичного опису періодичних видань- результати пошуку

Вид пошуку

Зона пошуку
Формат представлення знайдених документів:
повнийінформаційнийкороткий
Відсортувати знайдені документи за:
авторомназвоюроком виданнятипом документа
Пошуковий запит: <.>K=Конвенція про захист прав людини та основоположних свобод<.>
Загальна кількість знайдених документів : 3
Показані документи с 1 за 3
1.


    Гаврилюк, Олександр.
    Проблемні питання застосування практики Європейського суду з прав людини національними судами [Текст] / Олександр Гаврилюк // Підприємництво, господарство і право. - 2018. - № 4. - С. 223-230. - Бібліогр. в кінці ст.
Рубрики: Європейський Суд з прав людини--Судова практика
Кл.слова (ненормовані):
рішення -- Конвенція про захист прав людини та основоположних свобод
Анотація: Стаття присвячена аналізу проблемних питань, що виникають під час застосування практики Європейського суду з прав людини національними судами. На підставі аналізу наукової літератури та судової практики виокремлюються негативні чинники, що утруднюють ефективне та правильне використання практики Європейського суду з прав людини на рівні національного правопорядку, а також пропонуються шляхи їх усунення.

Немає відомостей про примірники (Джерело у БД не знайдене)

Знайти схожі

2.


    Олексишин, С. О.
    Доступ до конвенційних прав шукачів притулку: вибрана практика Європейського суду з прав людини [Текст] / С. О. Олексишин // Часопис Київського університету права. - 2020. - № 3. - С. 443-447. - Бібліогр. в кінці ст.
Рубрики: Права людини--Шукачі притулку--Захист
Кл.слова (ненормовані):
право притулку -- інститут притулку -- біженці -- Конвенція про захист прав людини та основоположних свобод
Анотація: У статті йдеться про доступ до конвенційних прав (гарантованих Конвенцією про захист прав людини та основоположних свобод 1950 р.) шукачів притулку, специфічної категорії осіб, які не є біженцями, однак потребують захисту. Сформулювавши правовий наратив характерних особливостей правового статусу особи як шукача притулку на підставі вибраної практики Європейського суду з прав людини, варто зауважити, що основним є те, що внаслідок побоювань така особа не може чи не бажає повернутися до держави походження (громадянства та/чи постійного проживання).

Є примірники у відділах:
(05.02.2021р. - Б.ц.) (свободен)

Знайти схожі

3.


    Швидка, Тетяна.
    Законодавче закріплення права на доступ до Інтернету [Текст] / Тетяна Швидка, Артем Ніколенко // Підприємництво, господарство і право. - 2021. - № 5. - С. 145-150. - Бібліогр. в кінці ст.
Рубрики: Інтернет--Правове регулювання
Кл.слова (ненормовані):
покоління прав людини -- Загальна декларація прав людини -- Конвенція про захист прав людини та основоположних свобод -- Європейський суд з прав людини -- контент
Анотація: Статтю присвячено дослідженню природи права на доступ до Інтернету. Вона має комплексний характер. Значну увагу приділено питанню походження права на доступ до Інтернету. З’ясовано його витоки із Загальної декларації прав людини та Конвенції про захист прав людини і основоположних свобод. Розкрита теорія класифікації прав людини за поколіннями. З’ясоване місце зазначеного права в системі класифікації прав людини. На підставі цього виокремлено найсуттєвіші та основоположні ознаки досліджуваного права. Наведено позиції міжнародних правозахисників та представників міжнародних організацій щодо змісту та необхідності визнання права на доступ до Інтернету. Основний акцент був поставлений на тлумачення зазначеного права та його змісту міжнародними юрисдикційними органами та національними судами зарубіжних країн.


Дод.точки доступу:
Ніколенко, Артем

Знайти схожі

 
© Міжнародна Асоціація користувачів і розробників електронних бібліотек і нових інформаційних технологій
(Асоціація ЕБНІТ)