Головна Спрощенний режим Опис
Авторизація
Прізвище
Пароль
 

Бази даних


Картотека аналітичного опису періодичних видань- результати пошуку

Вид пошуку

Зона пошуку
Формат представлення знайдених документів:
повнийінформаційнийкороткий
Відсортувати знайдені документи за:
авторомназвоюроком виданнятипом документа
Пошуковий запит: <.>K=Земельний ринок<.>
Загальна кількість знайдених документів : 5
Показані документи с 1 за 5
1.


    Черевко, Г. В.
    Еколого-економічні та технологічні аспекти раціонального використання земельних ресурсів [Текст] / Г.В. Черевко, Ф.В. Горбонос, Г.М. Земляна // Економіка АПК. - 2008. - № 2. - С. 37-42.
Рубрики: Сільське господарство--Землеробство
   Форум--Міжнародний науково-практичний--Львівський аграрний державний університет, 19-21 вересня 2007 року

Кл.слова (ненормовані):
сільські території -- Екологічна безпека -- Земельний ринок
Анотація: У журналі опубліковано обговорення проблем раціональності земельних відносин, яким був присвячений Міжнародний науково-практичний форум "Еколого-економічні та технологічні аспекти раціонального використання земельних ресурсів", який пройшов у Львівському державному аграрному університеті 19-21 вересня 2007 року.


Дод.точки доступу:
Горбонос, Ф.В.; Земляна, Г.М.

Знайти схожі

2.


    Червен, І. І.
    Підсумки роботи Конгресу вчених економістів-аграрників південного регіону [Текст] / І.І. Червен // Економіка АПК. - 2008. - № 5. - С. 28-30.
Рубрики: Збори--Вчені економісти-аграрники--м. Миколаїв, 10-11 грудня 2007 року
   Маркетинг--АПК--Конкурентоспроможність--Україна

Кл.слова (ненормовані):
Аграрна економіка -- Земельний ринок -- Аграрний маркетинг
Анотація: За рішенням керівництва Всеукраїнського конгресу вчених економістів-аграрників 10-11 грудня 2007 року у Миколаївському державному аграрному університеті було проведено збори членів конгресу південного регіону - Миколаївської, Одеської та Херсонської областей, а також АР Крим. Збори були присвячені розгляду проблеми щодо ролі держави у відродженні економічних інтересів сьльськогосподарських товаровиробників у розвитку аграрного виробництва в умовах вступу України до СОТ.


Знайти схожі

3.


    Степаненко, Т. О.
    Теоретичні положення обігу земель сільськогосподарського призначення [Текст] / Т. О. Степаненко // Економіка АПК. - 2017. - № 3. - С. 65-71 : табл. - Бібліогр. в кінці ст.
Рубрики: Ринок землі--Земельне право--Україна
Кл.слова (ненормовані):
земельний ринок -- інституційний механізм -- землекористування
Анотація: Мета статті - обґрунтування теоретичних положень обігу земель сільськогосподарського призначення в контесті їх інституціонального середовища. Як елементи новизни було теоретично визначено поняття обігу земель як сукупності врегульованих правових суспільних відносин, у процесі яких відбувається перехід прав на земельні ділянки від однієї особи до іншої в порядку, передбаченому чинним законодавством.


Знайти схожі

4.


    Третяк, В. М.
    Інституціональні проблеми обігу земельних часток (паїв) [Текст] / В. М. Третяк, А. С. Поліщук // Економіка АПК. - 2018. - № 12. - С. 68-75 : рис. - Бібліогр. в кінці ст.
Рубрики: Земельні ділянки--Власність--Правове регулювання
   Земельний ринок--Правове регулювання

Кл.слова (ненормовані):
земельні відносини -- власники земельних часток -- земельний ринок -- держава -- інституціональне середовище -- ринковий обіг земельних ділянок
Анотація: Мета статті – обгрунтувати необхідність законодавчого врегулювання формування інституціонального середовища обігу земельних ділянок власників земельних часток (паїв) і посилення ролі держави щодо гарантування прав у цьому процесі. Обгрунтовано висновок, що обіг земельних ділянок власників земельних часток (паїв) потрібно здійснювати на законодавчих засадах, поєднуючи інтереси власників земельних часток (паїв), сільських територій і людей, що на них проживають, і тим самим впливати на його формування, ціни на земельні ділянки і усього того, що з цим буде пов’язано. Ефективна структура управління контрактними відносинами та доступність достовірної інформації щодо розподілу прав власності на землю між усіма учасниками земельних відносин забезпечать регулювання і вплив на розвиток ринкового обігу земельних ділянок власників земельних часток (паїв).


Дод.точки доступу:
Поліщук, А. С.

Знайти схожі

5.


    Третяк, А. М.
    Інституціональні проблеми розвитку ринково-орієнтованих земельних відносин у сільському господарстві [Текст] / А. М. Третяк, А. С. Поліщук // Економіка АПК. - 2019. - № 9. - С. 98-108 : рис. - Бібліогр. в кінці ст.
Рубрики: Земельний ринок--Правове регулювання--Україна
   Земельна реформа--Україна

Кл.слова (ненормовані):
сільське господарство -- земельна реформа -- земельний ринок -- земельні відносини -- інституціональне середовище
Анотація: Мета статті - дослідити за період 2000-2018 рр. еволюцію невирішених інституціональних (законодавчо-нормативних та управлінських) проблем ринково-орієнтованих земельних відносин у сільському господарстві, що не дозволяє здійснити запуск прозорого земельного ринку в Україні. Обгрунтовано висновок, що формування прозорого земельного ринку в Україні блокується недосконалим земельним законодавством та організаційно-управлінською його інфраструктурою. За період 2000-2018 рр. залишалося не впорядкованим правове поле щодо економічних, екологічних, соціальних, сільськогосподарських відносин власності на землю та інші природні ресурси, що перешкоджає запуску прозорого земельного ринку в Україні.


Дод.точки доступу:
Поліщук, А. С.

Знайти схожі

 
© Міжнародна Асоціація користувачів і розробників електронних бібліотек і нових інформаційних технологій
(Асоціація ЕБНІТ)