Головна Спрощенний режим Опис
Авторизація
Прізвище
Пароль
 

Бази даних


Картотека аналітичного опису періодичних видань- результати пошуку

Вид пошуку

Зона пошуку
Формат представлення знайдених документів:
повнийінформаційнийкороткий
Відсортувати знайдені документи за:
авторомназвоюроком виданнятипом документа
Пошуковий запит: <.>K=Енергоощадження<.>
Загальна кількість знайдених документів : 2
Показані документи с 1 за 2
1.


    Михалевич, М.
    Комп'ютерні технології та проблеми енергоощадження [Текст] / М. Михалевич // Вісник Національної академії наук України. - 2009. - № 9. - С. 3-13.
Рубрики: Енергетичні ресурси--Використання--Україна
   Економічна криза--Україна

Кл.слова (ненормовані):
Енергоємність -- Міжгалузевий баланс -- Оптимізаційні моделі -- Багатопроцесорні системи
Анотація: Одним із чинників, що перешкоджають швидкому подоланню в Україні наслідків глобальної економічної кризи, є надзвичайно висока енергоємність вітчизняної економіки. Для зменшення питомих витрат енегетичних ресурсів необхідно розробити та реалізувати низку заходів, радикально змінивши промислову, фіскальну, зовнішньоекономічну, кредитно-банківську та цінову політику держави. Розроблення зазначених заході є складним та багатоаспектним завданням, що зумовлює широке застосування для цього сучасних комп'ютерних технологій. У статті наведено приклади таких технології, створених за участю авторів, а також рекомендації із енергоощадження, вироблені із застосуванням цих технологій.


Дод.точки доступу:
Сергієнко, І.; Стогній, Б.

Знайти схожі

2.


    Халатов, А.
    Досягнення і перспективи промислового газотурбобудування [Текст] / А. Халатов, К. Ющенко // Вісник Національної академії наук України. - 2011. - № 3. - С. 45-57. - Бібліогр. в кінці ст.
Рубрики: Енергетика--Газові турбіни
Кл.слова (ненормовані):
Газотранспортна система -- Парогазова утановка -- Охолоджування лопаток -- Енергоощадження
Анотація: Газові турбіни відіграють провідну роль у сучасній енергетиці і механічному приводі. Пріоритетним у стаціонарному газоутворенні стає створення надпотужних і високотемпературних газотурбінних і парогазових установок. Для України особливо актуальне використання ПГУ малої та середньої потужностей у теплоенергетиці, металургійний, нафтопереробній промисловості, широке впровадженя детандерів-генераторів електричної енергії. Автори статті аналізують ключові науково-технічні проблеми газоутворення, наголошують на великих можливостях супрводу цієї промислової галузі з боку установок Національної академії наук.


Дод.точки доступу:
Ющенко, К.

Знайти схожі

 
© Міжнародна Асоціація користувачів і розробників електронних бібліотек і нових інформаційних технологій
(Асоціація ЕБНІТ)