Головна Спрощенний режим Опис
Авторизація
Прізвище
Пароль
 

Бази даних


Картотека аналітичного опису періодичних видань- результати пошуку

Вид пошуку

Зона пошуку
Формат представлення знайдених документів:
повнийінформаційнийкороткий
Відсортувати знайдені документи за:
авторомназвоюроком виданнятипом документа
Пошуковий запит: <.>K=Дистанційне зондування<.>
Загальна кількість знайдених документів : 4
Показані документи с 1 за 4
1.


    Лінкова, А. М.
    Активно-пасивні методи дистанцйного зондування хмар та опадів для систем формування штучних опадів [Текст] : за матеріалами наукового повідомлення на засіданні Президії НАН України 2 жовтня 2013 року / А. М. Лінкова // Вісник Національної академії наук України. - 2013. - № 12. - С. 85-92 : рис. - Бібліогр. в кінці ст.
Рубрики: Метеорологія--Штучні опади
   Радіофізика--Радіолокація

Кл.слова (ненормовані):
дистанційне зондування -- радар -- радіометр -- радіояскрава температура -- радіолокаційна відбиваність -- дощі -- хмари
Анотація: Наведено результати досліджень за методом двочастотного зондування рідких опадів для контролю ефективності активного впливу на хмари, а також за активно-пасивним методом вимірювання висотного профілю водності хмар. Проведено чисельне моделювання. За результатами здійснених експериментальних досліджень підтверджено ефективність запропонованих методів.


Знайти схожі

2.


    Попов, Михайло Олексійович.
    Про стан та перспективи застосування технологій дистанційного зондування Землі при вирішенні актуальних проблем реального сектору економіки та оборони [Текст] : за матеріалами наукової доповіді на засіданні Президії НАН України 9 листопада 2016 року / Михайло Олексійович Попов // Вісник Національної академії наук України. - 2017. - № 1. - С. 48-63 : рис. - Бібліогр. в кінці ст.
Рубрики: Геодезія--Дистанційне зондування Землі
   Геодезія--Аерокосмічні знімання

Кл.слова (ненормовані):
дистанційне зондування -- багатоспектральне зображення -- сталий розвиток -- біорізноманіття -- екосистема -- стійкість до надзвичайних ситуацій
Анотація: У доповіді розглянуто проблему трансферу методів і технологій дистанційного зондування Землі в реальний сектор економіки і оборони. Наведено приклади ефективного використання методів і технологій дистанційного зондування Землі для виконання таких актуальних завдань, як збереження екосистем, стійкість у надзвичайних ситуаціях, розвиток урбанізованих територій та ін. Обговорено деякі аспекти, пов’язані із застосуванням дистанційних аерокосмічних систем і технологій подвійного призначення. Окреслено шляхи подальшого розвитку дистанційних аерокосмічних досліджень в Україні.


Знайти схожі

3.


    Федоров, Олег Павлович.
    Про цільову програму наукових досліджень НАН України "аерокосмічні спостереження довкілля в інтересах сталого розвитку та безпеки як національний сегмент проекту "Горизонт-2020" ERA-PLANET" [Текст] : за матеріалами наукової доповіді на засіданні Президії НАН України 25 жовтня 2017 року / Олег Павлович Федоров // Вісник Національної академії наук України. - 2017. - № 12. - С. 35-41 : рис. - Бібліогр. в кінці ст.
Рубрики: Космічні дослідження--Україна
   Геодезія--Дистанційне зондування Землі--Геопросторова інформація

Кл.слова (ненормовані):
космічний моніторинг -- інформаційні технології -- сталий розвиток -- дистанційне зондування
Анотація: У доповіді розглянуто основні підходи до реалізації нової цільової програми НАН України, спрямованої на виконання української частини спільного з європейським дослідницьким співтовариством проекту ERA-PLANET програми «Горизонт-2020». Заплановані дослідження є внеском Європи у створювану Глобальну систему систем спостережень за планетою Земля GEOSS і поєднують національні та міжнародні завдання щодо досягнення цілей сталого розвитку. Наведено найважливіші результати, вже одержані за тематикою програми та очікувані у найближчі три роки.


Знайти схожі

4.


    Якимчук, М. А.
    Результати застосування прямопошукових геофізичних методів для виявлення і локалізації зон скупчення та міграції водню в розрізах Землі і Місяця [Текст] / М. А. Якимчук, І. М. Корчагін // Доповіді Національної академії наук України. - 2021. - № 1. - С. 65-76. - Бібліогр. в кінці ст.
Рубрики: Геологія--Корисні копалини--Родовища вуглецевих порід та вуглеводнів
   Астрономія--Сонячна система--Система Земля-Місяць

Кл.слова (ненормовані):
Базальти -- Доломіт -- Маргелі -- Вулкан -- Дистанційне зондування -- Бурштин -- Нафта -- Газ
Анотація: Матеріали роботи, а також опубліковані раніше результати експериментальних досліджень у різних регіонах свідчать про доцільність застосування прямопошукових методів частотно-резонансної обробки супутникових знімків і фотознімків для виявлення зон скупчення водню в районах розташування базальтових вулканів, а також на ділянках водневої дегазації.


Дод.точки доступу:
Корчагін, І. М.

Знайти схожі

 
© Міжнародна Асоціація користувачів і розробників електронних бібліотек і нових інформаційних технологій
(Асоціація ЕБНІТ)