Головна Спрощенний режим Опис
Авторизація
Прізвище
Пароль
 

Бази даних


Картотека аналітичного опису періодичних видань- результати пошуку

Вид пошуку

Зона пошуку
Формат представлення знайдених документів:
повнийінформаційнийкороткий
Відсортувати знайдені документи за:
авторомназвоюроком виданнятипом документа
Пошуковий запит: <.>K=Диверсифікація експорту<.>
Загальна кількість знайдених документів : 3
Показані документи с 1 за 3
1.


    Шевчук, В. О.
    Вплив динаміки промислового виробництва регіону та географії зовнішньої торгівлі на технологічний експорт [Текст] / В.О. Шевчук, Н.І. Черкас // Регіональна економіка. - 2008. - № 2. - С. 34-43. - Бібліогр.: 7 назв.
Рубрики: Територіальний розвиток--Технологічна база
   Економічне зростання--Україна

Кл.слова (ненормовані):
Диверсифікація експорту -- Імпорт -- Сировина
Анотація: Проаналізовано процес географічної диверсифікації зовнішньої торгівлі України в контексті стимулювання технологічного експорту. Проведено оцінку динаміки промислового виробництва областей України та досліджено його вплив на структуру експорту. Обгрунтовано доцільність переорієнтації зовнішньої торгівлі України на ринки Східної Європи.


Дод.точки доступу:
Черкас, Н.І.

Знайти схожі

2.


    Косінова, Катерина Станіславівна.
    Проблема об’єктності аутсорсингових відносин в системі економічної та господарсько-правової політики держави [Текст] / Катерина Станіславівна Косінова // Вісник Національної академії правових наук України. - 2019. - № 2. - С. 172-186. - Бібліогр. в кінці ст.
Рубрики: Аутсорсинг
   Господарське право--Господарські відносини

Кл.слова (ненормовані):
зовнішньоекономічна політика -- інноваційна політика -- державний суверенітет -- іноземний інвестор -- диверсифікація експорту
Анотація: Аутсорсинг впливає на різні процеси, в тому числі і на економічні та політичні чинники та представляє собою сукупність механізмів, які направлені на передачу підприємством окремих процесів і функцій іншій організації, яка має високу кваліфікацію у сфері поставлених завдань. Аутсорсинг сприяє підвищенню конкурентоспроможності ринкових відносин, оскільки спрямований на зменшення витрат, формування гнучкості динамічного середовища, забезпечення високої якості продуктів, уникнення або зниження рівня ризиків. Тому основна мета роботи полягає в аналізі проблеми об’єктивності аутсорсингових відносин в системі економічної та господарсько-правової політики держави. Наведено аргументи щодо доцільності розгляду аутсорсингових відносин як інструменту вирішення проблем та завдань публічного характеру, а також й становлення їх об’єктом зовнішньоекономічної, інвестиційної та інноваційної політики держави.

Є примірники у відділах: всього 1
Вільні: 1

Знайти схожі

3.


    Валієва Сабіна Іззет гизи
    Ненафтові експортні виклики нафтових країн на прикладі Азербайджану [Text] / Валієва Сабіна Іззет гизи // Економіка АПК. - 2021. - № 5. - С. 77-90 : табл. - англ. - Бібліогр. в кінці ст.
Рубрики: Аграрний сектор--Диверсифікація експорту--Ненафтовий експорт--Азербайджан
Кл.слова (ненормовані):
Азербайджан -- нафтова залежність -- аграрний сектор -- диверсифікація експорту -- ненафтовий експорт
Анотація: Мета статті - проаналізувати торговий сектор Азербайджану за останні десятиріччя та визначити конкурентні переваги аграрного сектору. Поточні та перспективні дослідження, що стосуються експортних тенденцій, питань RCA та диверсифікації експорту, дадуть змогу урядовим установам і державним структурам контролювати й розробляти поточні стратегії для подолання негативних наслідків ресурсної залежності в Азербайджані.


Знайти схожі

 
© Міжнародна Асоціація користувачів і розробників електронних бібліотек і нових інформаційних технологій
(Асоціація ЕБНІТ)