Головна Спрощенний режим Опис
Авторизація
Прізвище
Пароль
 

Бази даних


Картотека аналітичного опису періодичних видань- результати пошуку

Вид пошуку

Зона пошуку
у знайденому
Формат представлення знайдених документів:
повнийінформаційнийкороткий
Відсортувати знайдені документи за:
авторомназвоюроком виданнятипом документа
Пошуковий запит: <.>K=Відтік<.>
Загальна кількість знайдених документів : 12
Показані документи с 1 за 10
 1-10    11-12 
1.


    Троян, В.
    Українські вчені за кордоном: "відплив умів" чи збагачення? [Текст] / В. Троян // Всесвіт. - 2003. - № 3-4. - С. 131-135
Рубрики: Вчені України--Еміграція
Кл.слова (ненормовані):
"Відтік умів"


Знайти схожі

2.


    Карпачова, Н. І.
    Світова проблема міграції висококваліфікованої робочої сили та відтік інтелекту з України [Текст] / Н.І. Карпачова // Безпека життєдіяльності. - 2007. - № 10. - С. 15 - 20
Рубрики: Наукові дослідження--Міграція
Кл.слова (ненормовані):
Міграція
Анотація: Серед наслідків трудової міграції для України не можна не відзначити, що найбільш негативним явищем у цьому контексті є втрата висококваліфікованої робочої сили, передусім наукових працівників вищої кваліфікації.

Є примірники у відділах: всього 1 : ЧЗ (1)
Вільних прим. немає
-ЧЗ) зайняті

Знайти схожі

3.


    Онопрієнко, В.
    Ефект взаємодії [Текст] : [реалії історичного партнерства академічних установ України і Росії] / В. Онопрієнко // Вісник Національної академії наук України. - 2008. - № 11. - С. 25-34. - Бібліогр. : с. 34.
Рубрики: Академічна наука--Розвиток і дослідження--Україна--Росія
   НАН України--Міжнародна співпраця

Кл.слова (ненормовані):
Бідність -- Старіння -- Десант -- Інтенсифікація-90 -- Сибір -- Великий перелом -- Молодша сестра -- Українська рука -- Відтік -- Патріотизм
Анотація: У статті з'ясовано функції академічної науки і реалії їх здійснення в різні історичні періоди, проведено історичну реконструкцію форм взаємодії академії наук України і Росії, оцінено внески українських учених у розвиток фундаментальних наук у Росії і російських учених у становлення й розвиток академічної науки України, створення нових наукових установ. Проаналізовано принципи і чинники ефективного партнерства академії наук України і Росії в умовах глобалізації в контексті завдань входження в європейський і світовий науковий простір та інноваційного перетворення економіки.


Знайти схожі

4.


    Феленчак, Ю. Б.
    Аналіз і оцінка ризику демографічних втрат: інноваційні підходи та методи (на метеріалах Львівської області) [Текст] / Ю. Б. Феленчак, Л. Т. Шевчук // Регіональна економіка. - 2009. - № 1. - С. 183-190. - Бібліогр.: 12 назв.
Рубрики: Територіальний розвиток--Соціальна сфера--Україна
   Львівська область--Демографічна політика
Кл.слова (ненормовані):
Міграційний відтік -- Трудова міграція -- Природні втрати
Анотація: Визначено основні чинники формування ризику демографічних втрат Львівської області в територіальному аспекті. Здійснено порівняння показників природних і міграційних демографічних втрат у міських поселеннях та сільській місцевості протягом 1990-2007 рр. Запропоновано прогнозні величини розподілу рівнів ризику демографічних втрат у межах Львівської області.


Дод.точки доступу:
Шевчук, Л. Т.

Знайти схожі

5.


    Локтєв, В.
    Чи з'явиться світло в кінці тунелю? [Текст] / В. Локтєв // Вісник Національної академії наук України. - 2010. - № 1. - С. 11-19. - Бібліогр. в кінці ст.
Рубрики: Наука--Фінансова підтримка--Україна
   Освіта--Напрями розвитку

   НАН України--Фундаментальні дослідження

Кл.слова (ненормовані):
Втрачені пропозиції -- Відтік мізків -- На межі наукового колапсу -- Нові обрії
Анотація: "Дехто вважає, що такий важкий час ми не можемо дозволити собі інвестувати в науку, що підтримка наукових досліджень - це розкіш тоді, коли все визначає необхідність. Автор категорично проти. Наше процвітання та якість життя тепер більше ніж колись залежать від науки", - заявив Президент США Барак Обама в промові до ченів НАН Сполучених Штатів Америки.


Знайти схожі

6.


    Буркинський, Борис.
    Перспективи підвищення ефективності використання інвестиційного потенціалу регіону та скорочення непродуктивного відтоку капіталу / Б. Буркинський // Економіст. - 2011. - № 9. - С. 1
Рец. на Лайко О.І. Інвестиційний потенціал регіону: використання та непродуктивний відтік капіталу / за наук. ред. акад. НАН України Б.В. Буркинського. - Одеса: Інститут проблем розвитку та економіко-екологічних досліджень НАН України, 2009. - 433 с.

Рубрики: Рецензії на книги з економіки

Немає відомостей про примірники (Джерело у БД не знайдене)

Знайти схожі

7.


    Ільїч, Л. М.
    Людський капітал інноваційної діяльності: проблеми підготовки, залучення й утримання талантів [Текст] / Л. М. Ільїч // Регіональна економіка. - 2014. - № 4. - С. 127-135. - Бібліогр. в кінці ст.
Рубрики: Економіка України--Інноваційний розвиток
   Економіка--Людський капітал

Кл.слова (ненормовані):
наукові кадри -- "відтік талантів" -- конкурентоспроможність
Анотація: Вивчені проблеми розвитку людського капіталу для потреб інноваційної діяльності в Україні. Досліджено позиції України у світових рейтингах за людським капіталом та інноваціями. Доведено, що країна має достатній науково-технічний потенціал для забезпечення сталого міжнародного співробітництва в інноваційній сфері.


Знайти схожі

8.


    Черняк, Є. О.
    Міжнародна трудова еміграція та "відтік мізків": економічне обгрунтування еміграції з України [] / Є. О. Черняк // Економіка та держава. - 2015. - № 5. - С. 120-123. - Бібліогр. с.122-123 (29 назв)
Рубрики: Трудові ресурси--Міграція--Україна
Анотація: У статті узагальнено теоретичні аспекти та запропоновано практичні підходи до регулювання трудової міграції кваліфікованих працівників та оцінки економічної ефективності міжнародних міграційних процесів.

Немає відомостей про примірники (Джерело у БД не знайдене)

Знайти схожі

9.


    Мацибора, Т. В.
    Прямі іноземні інвестиції як індикатор інвестиційної привабливості [Текст] / Т. В. Мацибора // Економіка АПК. - 2015. - № 10. - С. 27-32. - Бібліогр. в кінці ст.
Рубрики: Економіка України--Інвестиції--Інвестиційна привабливість
   Інвестиції--Інвестиційний клімат

Кл.слова (ненормовані):
Інвестиційний клімат -- Відтік інвестицій -- Регіони -- Капітал іноземний
Анотація: Визначено мотиви іноземного інвестування й створення багатонаціональних підприємств. Розглянуто інвестиційний клімат як фактор інвестиційної привабливості країни та її регіонів. Надано пропозиції щодо підвищення інвестиційної привабливості України.


Знайти схожі

10.


    Guzikova, L. A.
    How to stop the flight of Russian capital? [Text] / L. A. Guzikova, I. N. Lyukevich // Актуальні проблеми економіки. - 2016. - № 12. - P51-61 : рис., табл. - Бібліогр.: 21 назва
Рубрики: Економіка Російської Федерації--Фінанси--Рух капіталу--Відтік капіталу -- Вивіз капіталу
Анотація: У статті відстежено два шляхи, якими капітал залишає Росію, а також визначено заходи зі зменшення масштабів цього явища. Встановлено, що на сьогодні в Росії вивіз капіталу є серйозною проблемою для інвестиційного процесу та економічного розвитку в цілому, і відтак, може бути охарактеризований як втеча капіталу. Виділено два основні аспекти і, відповідно, запропоновано два типи заходів з подолання надмірного експорту капіталу.


Дод.точки доступу:
Lyukevich, I. N.
Немає відомостей про примірники (Джерело у БД не знайдене)

Знайти схожі

 1-10    11-12 
 
© Міжнародна Асоціація користувачів і розробників електронних бібліотек і нових інформаційних технологій
(Асоціація ЕБНІТ)