Головна Спрощенний режим Опис
Авторизація
Прізвище
Пароль
 

Бази даних


Картотека аналітичного опису періодичних видань- результати пошуку

Вид пошуку

Зона пошуку
у знайденому
Формат представлення знайдених документів:
повнийінформаційнийкороткий
Відсортувати знайдені документи за:
авторомназвоюроком виданнятипом документа
Пошуковий запит: <.>K=Відновлювальні джерела енергії<.>
Загальна кількість знайдених документів : 11
Показані документи с 1 за 10
 1-10    11-11 
1.


   
    Інформація про проведення міжнародної науково-технічної конференції "Земля України - потенціал енергетичної та екологічної безпеки держави" [Текст] // Економіка АПК. - 2010. - № 5. - С. 173-176.
Рубрики: Конференції--Наукові--Україна
   Конференції--Міжнародні наукові

Кл.слова (ненормовані):
Відновлювальні джерела енергії -- Біоенергетика
Анотація: Розглядається тематика міжнародної науково-технічної конференції: економічні й екологічні аспекти біоенергетики; проблеми законодавства, стратегії розвитку і фінансування біоенергетики; ресурсний потенціал біомаси в Україні; стан та розвиток біоенергетичних технологій; системи машин та обладнання для роботи з використання альтернативних видів палива й енергії.


Знайти схожі

2.


    Кудря, С. О.
    Перспективи розвитку відновлюваної енергетики в Україні до 2030 року [Текст] : наук.-техн. конф. / С. О. Кудря // Енергетика та електрифікація. - 2013. - № 2. - С. 70-71
Рубрики: Енергетика--Альтернативні джерела енергії
Кл.слова (ненормовані):
низьковуглецеві технології -- відновлювальні джерела енергії
Анотація: Україна має достатній потенціал ВДЕ, який може забезпечити до 30% від загального споживання енергетичних ресурсів до 2030 р. Подальший розвиток відновлюваної енергетики в Україні потребує удосконалення законодавчо-правової та нормативно-технічної бази з урахуванням особливостей освоєння кожного з видів відновлювальних джерел енергії.

Є примірники у відділах: всього 1 : ВДЕТН (1)
Вільні: ВДЕТН (1)

Знайти схожі

3.


    Павловський, В. В.
    Підвищення якості регулювання частоти та активної потужності в ОЕС України з урахуванням відновлювальних джерел енергії [Текст] / В. В. Павловський, А. О. Стелюк, В. С. Макогончук // Енергетика та електрифікація. - 2013. - № 4. - С. 2-7 : рис. - Бібліогр.: с. 7
Рубрики: Електроенергетика--Україна
Кл.слова (ненормовані):
відновлювальні джерела енергії -- енергетичні системи -- електростанції -- енергетична стратегія -- потужність
Анотація: Розглянуто особливості роботи ОЕС України з електростанціями на основі ВДЕ з точки зору зміни частоти та активної потужності.


Дод.точки доступу:
Стелюк, А. О.; Макогончук, В. С.
Є примірники у відділах: всього 1 : ВДЕТН (1)
Вільні: ВДЕТН (1)

Знайти схожі

4.


    Кудря, С. О.
    Стан та перспективи розвитку відновлювальної енергетики [Текст] / С. О. Кудря, О. В. Пепелов // Енергетика та електрифікація. - 2013. - № 12. - С. 51-53 : табл.
Рубрики: Відновлювальна енергетика--Інвестиції--Світовий досвід
Кл.слова (ненормовані):
відновлювальні джерела енергії -- електрична потужність
Анотація: Доповідь на ХХVI Міжнародній конференції з проблем розвитку енергетики України "Інноваційні та інвестиційні проекти з метою реалізації енергетичної стратегії України на період до 2030 року".


Дод.точки доступу:
Пепелов, О. В.
Немає відомостей про примірники (Джерело у БД не знайдене)

Знайти схожі

5.


    Башинська, Ю. І.
    Особливості регіональних програм з використання відновлювальних джерел енергії [Текст] / Ю. І. Башинська // Регіональна економіка. - 2014. - № 1. - С. 165-174 : табл. - Бібліогр. в кінці ст.
Рубрики: Регіональна економіка--Західний регіон України
   Енергетика--Вироблення енергії--Україна

Кл.слова (ненормовані):
відновлювальні джерела енергії -- регіональна програма -- ефективність -- виробництво електроенергії -- інвестиції
Анотація: Проаналізовано особливості державних, а також регіональних програм стратегій, в яких розглядається питання впровадження відновлювальних джерел енергії. Представлено порівняльну характеристику деяких регіональних програм з розвитку відновлювальної енергетики західних областей України.


Знайти схожі

6.


    Венгляжи, Кароль.
    Модель станції агробіогазу: досвід польських вчених та практиків [Текст] / Кароль Венгляжи // Ефективне тваринництво. - 2015. - № 7. - С. 35-41. - Бібліогр. в кінці ст.
Рубрики: Біогазові установки--Спорудження--Зарубіжний досвід--Польща
Кл.слова (ненормовані):
відновлювальні джерела енергії -- біомаса -- технологічні лінії -- ферментер
Анотація: Експериментальний Інститут тваринництва завершив проект по створенню сільськогосподарської біогазової установки в Костовіце з відновлюваних джеред енергії. За використанням біотехнологічних методів на установці проводиться утилізація відходів, перетворюючи їх на чисту, корисну електричну енергію та цінне добриво (або корм).

Немає відомостей про примірники (Джерело у БД не знайдене)

Знайти схожі

7.


    Бенедик, Яна.
    Міжнародне енергетичне агентство в організаційному механізмі співробітництва держав у сфері відновлюваної енергетики [Текст] / Яна Бенедик // Підприємництво, господарство і право. - 2016. - № 3. - С. 171-176. - Бібліогр. в кінці ст.
Рубрики: Енергетика--Міжнародне спіробітництво
Кл.слова (ненормовані):
відновлювальні джерела енергії -- імплементаційні угоди
Анотація: Статтю присвячено дослідженню ролі Міжнародного енергетичного агентства як одного з ключових елементів організаційно-правового механізму міжнародного співробітництва у сфері відновлюваної енергетики. Розкрито сутність імплементаційних угод Міжнародного енергетичного агентства, порядок їх укладення та реалізації, характерні особливості. Здійснено критичний аналіз щорічних аналітичних доповідей Міжнародного енергетичного агентства та їх впливу на процес інтеграції відновлюваних джерел енергії до енергетичних систем


Дод.точки доступу:
\про нього\
Немає відомостей про примірники (Джерело у БД не знайдене)

Знайти схожі

8.


   
    Забезпечення стійкої роботи ОЕС України за частотою за умов виникнення небалансів активної потужності [Текст] / В. В. Павловський [та ін.] // Енергетика та електрифікація. - 2019. - № 4. - С. 9-15 : рис. - Бібліогр.: с. 15
УДК
Рубрики: Електричні мережі--Функціонування--Україна
Кл.слова (ненормовані):
розрахункові дослідження -- моделювання електромеханічних перехідних процесів -- небезпечна зміна частоти -- первинне регулювання -- режими роботи об'єднаної енергетичної системи -- сумарна потужність споживання -- відключення від мережі двох енергоблоків -- результати моделювання перехідних режимів -- структура генеруючих потужностей -- погодинне моделювання режимів -- відновлювальні джерела енергії
Анотація: Розглянуто вимоги до забезпечення стійкості за частотою в обєднаній енергосистемі (ОЕС) України за умов виникнення небалансів активної потужності. Сформовано методологію розрахункових досліджень, а також наведено результати моделювання режимів за частотою за умов відключення енергоблоку атомної електростанції потужністю 1000 МВт, а також гідроагрегата на Дністровській гідроакумулюючій електростанції (ГАЕС), що працює у насосному режимі. Встановлено, що виникнення останнього збурення призводить до значної зміни частоти в ОЕС України. У роботі запропоновано заходи, направлені на обмеження зміни частоти за умов відключення насосу на Дністровській ГАЕС. Наведено результати досліджень, що підтверджують ефективність запропонованих заходів.


Дод.точки доступу:
Павловський, В. В.; Стелюк, А. О.; Леньга, О. В.; Гречко, В. В.; Зайченко, В. Б.
Немає відомостей про примірники (Джерело у БД не знайдене)

Знайти схожі

9.


   
    Економічні аспекти вирощування багаторічних енергетичних культур [Текст] / М. В. Роїк [та ін.] // Біоенергетика/Bioenergy. - 2019. - № 1. - С. 4-7 . - Бібліогр. в кінці ст.
Рубрики: Енергетичні культури--Вирощування--Економічна ефективність--Україна
   Біоенергетика--Рослинна сировина--Економічна ефективність

Кл.слова (ненормовані):
біопаливо -- верба -- міскантус -- відновлювальні джерела енергії
Анотація: Виробництво та використання відновлювальних джерел енергії (ВДЕ) слід розглядати як важливий фактор підвищення рівня енергетичної й економічної безпеки України та зниження антропогенного впливу на довкілля. Враховуючи сприятливі грунтово-кліматичні умови найбільш перспективним видом ВДЕ для України є біоенергетика на основі сировини спеціально вирощених біоенергетичних рослин.


Дод.точки доступу:
Роїк, М. В.; Ганженко, О. М.; Фучило, О. М.; Квак, В. М.
Є примірники у відділах: всього 1
Вільні: 1

Знайти схожі

10.


    Дороніна, І. І..
    Механізми державного регулювання розвитку відновлюваної енергетики: світові тенденції та українські реалії [Текст] / І. І. Дороніна // Вісник Національної академії державного управління при Президентові України : науковий журнал. - 2019. - N 4. - С. 25-32 : рис. - Бібліогр. в кінці ст.
Рубрики: Відновлювальна енергетика--Віновлювальні джерела енергії--Сталий розвиток
Кл.слова (ненормовані):
Відновлювальна енергетика -- Відновлювальні джерела енергії -- Сталий розвиток
Анотація: Стаття висвітлює проблеми, які спонукають країни світу та Україну зокрема до забезпечення умов для поступової трансформації енергосистеми.

Немає відомостей про примірники (Джерело у БД не знайдене)

Знайти схожі

 1-10    11-11 
 
© Міжнародна Асоціація користувачів і розробників електронних бібліотек і нових інформаційних технологій
(Асоціація ЕБНІТ)