Головна Спрощенний режим Опис
Авторизація
Прізвище
Пароль
 

Бази даних


Картотека аналітичного опису періодичних видань- результати пошуку

Вид пошуку

Зона пошуку
Формат представлення знайдених документів:
повнийінформаційнийкороткий
Відсортувати знайдені документи за:
авторомназвоюроком виданнятипом документа
Пошуковий запит: <.>K=Індустрія 4.0<.>
Загальна кількість знайдених документів : 6
Показані документи с 1 за 6
1.


    Вишневський, В. П.
    Смарт-промисловість: перспективи і проблеми [Текст] / В. П. Вишневський, С. І. Князєв // Економіка України. - 2017. - № 7. - С. 22-37. - Бібліогр. в кінці ст.
Рубрики: Виробничо-економічні системи--Смарт-промисловість--Проблеми і перспективи розвитку, 21 ст.
Кл.слова (ненормовані):
Індустрія 4.0 -- "великі дані" -- смарт-підприємство -- промисловий інтернет речей -- кіберфізичні виробничі системи -- інформаційно-комунікаційні технології
Анотація: Розкрито відмітні особливості промислового смарт-підприємства (як гнучкого кібер-фізичного виробництва, що забезпечує точне налаштування на споживача і грунтується на використанні "великих даних"), а також смарт-промисловості (як комплексу смарт-підприємств, об’єднаних через глобальні комп’ютерні мережі з дослідниками, розробниками, постачальниками, дистриб'юторами, кінцевими споживачами та ін.). Визначено нові перспективи, можливості та проблеми, пов’язані з розвитком смарт-промисловості.


Дод.точки доступу:
Князєв, С. І.
Немає відомостей про примірники (Джерело у БД не знайдене)

Знайти схожі

2.


    Башинська, Ірина Олександрівна.
    Вплив сучасних тенденцій розвитку світової промисловості на економічну безпеку підприємства [Текст] / Ірина Олександрівна Башинська, Г. І. Гомонюк // Економіка. Фінанси. Право. - 2019. - № 2. - С. 4-6. - Бібліогр. наприкінці ст.
Рубрики: Економічна безпека--Підприємства--Україна
Кл.слова (ненормовані):
індустрія 4.0 -- четверта індустріальна революція -- кругова економіка -- конвертована фабрика -- економічна безпека підприємства
Анотація: Четверта промислова революція неухильно рухається. Це змінить світ, тому що не було аналогів і українських підприємств для того, щоб забезпечити їх економічну безпеку. Метою статті є вивчення впливу Індустрії 4.0 на економічну безпеку підприємства.


Дод.точки доступу:
Гомонюк, Галина Ігорівна

Знайти схожі

3.


    Хаджирадєва, С. К..
    Механізм активізації готовності до сприйняття інновацій в Україні [Text] / С. К. Хаджирадєва, Т. К. Гречко // Вісник Національної академії державного управління при Президентові України : науковий журнал. - 2019. - N 1. - P39-46. - Бібліогр. в кінці ст.
Рубрики: VUCA-світ--Індустрія 4.0--Дифузія
Кл.слова (ненормовані):
VUCA-світ -- Індустрія 4.0 -- Дифузія
Анотація: Проаналізовано основні напрями інноваційного розвитку в період становлення Індустрії 4.0.


Дод.точки доступу:
Гречко, Т. К.
Немає відомостей про примірники (Джерело у БД не знайдене)

Знайти схожі

4.


    Панфілова, Тамара Олександрівна.
    Динаміка і структура інвестицій в Україні – «пастка дивергентності» технологічного майбутнього [Текст] / Тамара Олександрівна Панфілова // Економіка України. - 2021. - № 8. - С. 56-67. - Бібліогр. в кінці ст.
Рубрики: Інвестиції--Структура--Динаміка--Україна
Кл.слова (ненормовані):
індустрія 4.0 -- парадигма розвитку -- технології цифрового виробництва
Анотація: «Незрілість» української економіки зумовлена кризовим станом інвестиційної діяльності у 2010–2021 рр., коли питома вага капітальних інвестицій у ВВП у середньому становила лише 15,5%. У структурі іноземних та капітальних інвестицій за видами промислової діяльності переважають інвестиції у низькотехнологічні галузі. Питома вага іноземних і капітальних інвестицій в освіту та охорону здоров’я не перевищує 1–1,5% від загального обсягу, що в середньостроковій перспективі може знівелювати якість людського капіталу. Україна потребує активізації державного регулювання у сфері інвестування, розроблення власної унікальної стратегії майбутнього виробництва і трансформації економіки.

Немає відомостей про примірники (Джерело у БД не знайдене)

Знайти схожі

5.


   
    Екологічний складник забезпечення інноваційного розвитку національної економіки в умовах Індустрії 4.0 [Текст] / Л. Г. Смоляр, О. І. Іляш, О. О. Трофименко, І. М. Джадан // Регіональна економіка. - 2021. - № 1. - С. 61-71 : рис. - Бібліогр. в кінці ст.
Рубрики: Національна економіка--Інноваційний розвиток--Україна
   Екологічна політика

Кл.слова (ненормовані):
інновації -- екологічний складник -- Індустрія 4.0 -- національна економіка
Анотація: Досліджено засади формування та функціонування екологічного складника забезпечення інноваційного розвитку національної економіки в умовах Індустрії 4.0. Проведено моніторинг системи екологічних індикаторів інноваційного забезпечення промислово-технологічного розвитку економіки, а саме: капітальних інвестицій на охорону навколишнього природного середовища, питомої ваги публікацій у сфері екології та довкілля, частки споживання відновлюваної енергії, викидів забруднюючих речовин і діоксиду вуглецю в атмосферне повітря стаціонарними джерелами. Представлено розподіл адміністративних територій за рівнем викидів забруднюючих речовин стаціонарними джерелами в атмосферне повітря. Найбільш високі значення таких викидів спостерігалися в Донецькій і Дніпропетровській областях - 31,4% і 23,4% відповідно. Визначено позитивну динаміку зростання потужностей відновлюваної енергії. Визначені позитивні передумови впровадження екологічних інновацій, а саме: новий порядок встановлення та розподілу екологічного податку, нову державну екологічну політику, приведення української екологічної політики у відповідність зі стандартами провідних країн. Визначено позицію України за індексом екологічної ефективності. Проаналізовані основні заходи щодо розвитку екологічного складника економіки у провідних країнах. Надано рекомендації щодо удосконалення державної політики промислово-технологічного розвитку в межах активізації екологічного складника.


Дод.точки доступу:
Смоляр, Л. Г.; Іляш, О. І.; Трофименко, О. О.; Джадан, І. М.

Знайти схожі

6.


    Захарченко, Віталій Іванович.
    Управління розвитком промислового підприємства в умовах індустрії 4.0. [Текст] / В. І. Захарченко, Оксана Анатоліївна Ковалик, Вікторія Валентинівна Гуральська // Економіка. Фінанси. Право. - 2022. - № 2. - С. 22-24. - Бібліогр. наприкінці ст.
Рубрики: Промислові підприємства--Індустрія--Діджиталізація
Кл.слова (ненормовані):
промислове підприємство -- управління розвитком -- індустрія 4.0 -- діджиталізація
Анотація: У роботі визначено, що Індустрія 4.0 може замінити застарілі системи, такі як системи управління операціями та планування ресурсів промислового підприємства, на єдину систему, що є набагато більш економним варіантом діяльності підприємства. Виділено три аспекти цифровізації, які становлять основу підходу Індустрія 4.0 для розвитку промислового підприємства. Визначено, що найпоширенішою проблемою в реалізації аналітичних можливостей на підприємствах є відсутність людей із досвідом для проведення аналізу. Виділено шість ключових рекомендацій, яких доцільно дотримуватися промисловим підприємствам, щоби запровадити стратегію Індустрії 4.0


Дод.точки доступу:
Ковалик, Оксана Анатоліївна; Гуральська, Вікторія Валентинівна

Знайти схожі

 
© Міжнародна Асоціація користувачів і розробників електронних бібліотек і нових інформаційних технологій
(Асоціація ЕБНІТ)