Головна Спрощенний режим Опис
Авторизація
Прізвище
Пароль
 

Бази даних


Картотека аналітичного опису періодичних видань- результати пошуку

Вид пошуку

Зона пошуку
Формат представлення знайдених документів:
повнийінформаційнийкороткий
Відсортувати знайдені документи за:
авторомназвоюроком виданнятипом документа
Пошуковий запит: <.>S=Ядерна фізика -- Дослідження<.>
Загальна кількість знайдених документів : 5
Показані документи с 1 за 5
1.


    Войнаровський, Володимир.
    Енергетичний вихід ядерних реакцій та енергія зв'язку атомних ядер [Текст] / В. Войнаровський // Фізика та астрономія в рідній школі. - 2015. - № 3. - С. 26-28
Рубрики: Ядерна фізика--Дослідження
Анотація: У статті йдеться про результати ядерних досліджень, які давно застосовуються у багатьох областях науки і техніки і мають великий вплив на повсякденне життя.

Немає відомостей про примірники (Джерело у БД не знайдене)

Знайти схожі

2.


    Загородній, Анатолій Глібович.
    Перспективні фундаментальні дослідження з фізики високих енергій та ядерної фізики [Текст] : стенограма наукової доповіді на засіданні Президії НАН України 13 січня 2016 року / Анатолій Глібович Загородній // Вісник Національної академії наук України. - 2016. - № 3. - С. 25-31 : іл.
Рубрики: Фізика--Фундаментальні дослідження
   Ядерна фізика--Дослідження

Анотація: У доповіді висвітлено основні результати, отримані під час виконання цільової програми співробітництва НАН України з Європейським центром ядерних досліджень та Об’єднаним інститутом ядерних досліджень. Реалізація цієї програми сприяла розвитку міжнародного наукового співробітництва із зазначеними дослідницькими центрами і стала одним із ключових чинників прийняття рішення про набуття Україною асоційованого членства у ЦЕРН.


Знайти схожі

3.


    Маслюк, Володимир Трохимович.
    Про стан та перспективи фундаментальних і прикладних досліджень на прискорювачі електронів (мікротроні) М-30 [Текст] : за матеріалами наукової доповіді на засіданні Президії НАН України 12 жовтня 2016 року / Володимир Трохимович Маслюк // Вісник Національної академії наук України. - 2016. - № 11. - С. 46-55 : рис. - Бібліогр. в кінці ст.
Рубрики: Наукові заклади України--Академічний ядерний підрозділ--Закарпаття
   Нейтронна фізика--Нейтрони

   Фізика ізомерів ядра

   Фізика поділу атомних ядер

   Ядерна фізика--Дослідження

Анотація: У доповіді розглянуто історію створення ядерного академічного підрозділу на Закарпатті, основні характеристики мікротрона М-30 (1-30 МеВ) та вагомі результати, досягнуті ужгородськими науковцями за останні роки. Окреслено перспективи розвитку досліджень на мікротроні М-30 з фізики атомного ядра та радіаційної фізики твердого тіла. Унікальні параметри М-30 за моноенергетичністю пучка електронів, можливості реалізації на його базі потужних нейтронних чи g-полів випромінювання є привабливими для застосувань у різних сферах: від ядерної енергетики та космічного приладобудування до ядерної медицини та радіоекології.


Дод.точки доступу:
Шкода-Ульянов, В. О. \про нього\; Запісочний, І. П. \про нього\

Знайти схожі

4.


    Мележик, О. О.
    60 років співробітництва в ім'я науки та миру на Землі. (До 60-річчя створення Європейської організації ядерних досліджень (ЦЕРН) [Текст] / О. О. Мележик // Вісник Національної академії наук України. - 2014. - № 11. - С. 93-98 : фот.
Рубрики: Науково-дослідні установи
   Ядерна фізика--Дослідження

Анотація: У 2014 р. Європейська організація ядерних досліджень - ЦЕРН святкує свій 60-річний ювілей "науки на службі миру". Створення цього найбільшого і єдиного у своєму роді науково-дослідного центру з фізики елементарних частинок з повним правом вважають однією з найважливіших віх у розвитку сучасної фізики. За всі роки своєї діяльності ЦЕРН дав ученим можливість хоч трохи підняти завісу над таємницею побудови нашого Всесвіту.


Дод.точки доступу:
\про неї\

Знайти схожі

5.


    Щур, Едуард.
    Поставимося до ВАКу без жаху й переляку! [Текст] / Едуард Щур // Науковий світ. - 2011. - № 1. - С. 6-7.
Рубрики: Ядерна фізика--Дослідження
   Всесвіт--Походження

Кл.слова (ненормовані):
Великий адронний коллайдер
Анотація: Про нинішню роль у пізнанні глибинних таємниць Всесвіту за допомогою техномонстра, добре відомого за абревіатурою ВАК, розповідає завідувач лабораторії часового аналізу ядерних процесів Іституту ядерних досліджень НАН України професор Владислав Ольховський.


Знайти схожі

 
© Міжнародна Асоціація користувачів і розробників електронних бібліотек і нових інформаційних технологій
(Асоціація ЕБНІТ)