Головна Спрощенний режим Опис
Авторизація
Прізвище
Пароль
 

Бази даних


Картотека аналітичного опису періодичних видань- результати пошуку

Вид пошуку

Зона пошуку
у знайденому
 Знайдено у інших БД:Генеральний каталог ЧОУНБ (3)
Формат представлення знайдених документів:
повнийінформаційнийкороткий
Відсортувати знайдені документи за:
авторомназвоюроком виданнятипом документа
Пошуковий запит: <.>S=Психологія особистості<.>
Загальна кількість знайдених документів : 65
Показані документи с 1 за 20
 1-20    21-40   41-60   61-65 
1.


    Смольська, Л. М.
    Інтелігентність - показник сучасного професіоналізму вчителя [Текст] / Л. М. Смольська // Практична психологія та соціальна робота. - 2014. - № 5. - С. 68-71. - Бібліогр. : 15 назв.
Рубрики: Психологія особистості
   Професіоналізм--Вчитель

Анотація: Стаття присячена поняттю інтелігентності. Вона розглядається як ознака високої професійної та особистісної якості вчителя. Авторська ідея є такою ; сучасні умови та життєві виклики формують новий образ інтелігентності як дизайнерської стратегіїї - акцент переміщено з рефлексивного аналізу об'єктивних негативів на позитивний конструктив. Радість і задоволення по відношенню до будь -якої роботи є також визначальним для інтелігентності як свідомої особистісної стратегії.


Знайти схожі

2.


    Кочубейник , О.
    Автентичність особистості у перспективі "пост":особливості бачення [Текст] / О. Кочубейник // Соціальна психологія. - 2010. - №1. - С. 107-117. - Библиогр. в конце ст.
Рубрики: Психологія особистості
Анотація: Статтю присвячено аналізу продуктивності розуміння автентичності як відповідності особистості власний природі.Висвітлено теоретичні основи оформлення "метафори відповідності" й окреслено поле її пояснювальної спроможності. Визначено особливості трансформації розуміння особистості у постмодерні, з огляду на які структурно-ієрархічні моделі втрачають свою дієвість.


Знайти схожі

3.


    Шинкаренко, О. В.
    Використання психотерапевтичних метафор у роботі практичного психолога [Текст] / О. В. Шинкаренко // Практична психологія та соціальна робота. - 2003. - № 8. - С. 66-68. - Бібліогр,: 7 назв.
Рубрики: Практичний психолог
   Психологія особистості

Анотація: Розглянуто один з можливих варіантів непрямого впливу на особистість у процесі консультування з використанням психотерапевтичних метафор


Знайти схожі

4.


    Пащенко-де Превиль, Е. В.
    Влияние личностной вовлеченности на отношение к карьере у российских и французских студентов [Текст] / Е. В. Пащенко-де Превиль, Я. А. Чернышев // Вопросы психологии. - 2013. - № 6. - С. 54-68
Рубрики: Психологія особистості


Дод.точки доступу:
Чернышев, Я.А.

Знайти схожі

5.


    Колісник, О. П.
    Волинський університет-психогуманний ступінь духовного розвитку [Текст] / О.П. Колісник // Практична психологія та соціальна робота. - 2007. - № 5. - С. 25-28
Рубрики: Психологія особистості
Анотація: Психогуманний ступінь духовного розвитку є переживання особистістю в якості ведучих смислів Людини, Любові і Добра. Буття пасіонарної особистості у світі полягає у самотрансцеденції, тобто у повсякчасному виходові за межі самої себе та загальноспільнотних регламентів у взаємодію із одиничним та неповторним у світ та в іншій особистості.


Знайти схожі

6.
061
Ч-492


    Скрипник, Наталія.
    Вольовий компонент довільної поведінки особистості як об'єкт психолого-педагогічних досліджень [Текст] / Наталія Скрипник // Науковий вісник Чернівецького університету : зб. наук. пр. - Чернівці : ЧНУ, 2011. - Вип. 574: Педагогіка та психологія. - С. 160-166. - Бібліогр. в кінці ст.
УДК
Рубрики: Психологія особистості

Є примірники у відділах:
1 (03.07.2012р. Інв.Б 538076 - Б.ц.) (вільний)

Знайти схожі

7.


    Волянюк, Н. Ю.
    Временной фактор в организации деятельности субъекта [Текст] / Н. Ю. Волянюк // Практична психологія та соціальна робота. - 2013. - № 11. - С. 2-5. - Бібліогр. : 10 назв.
Рубрики: Психологія особистості
Кл.слова (ненормовані):
Час -- Суб‘єкт -- Діяльність
Анотація: Стаття присвячена рефлексивному аналізу основних напрямків вивчення феномену часу в психології, який позиціонується як важливий компонент орієнтуванні людини в світі.


Дод.точки доступу:
Ложкин, Г. В.

Знайти схожі

8.


    Скороходько, К. В.
    Децентрація як механізм міжособистісного пізнання [Текст] / К. В. Скороходько // Практична психологія та соціальна робота. - 2010. - № 12. - С. 18-20. - Бібліогр. : 10 назв.
Рубрики: Спілкування--Міжособистісне
   Психологія особистості

Анотація: У статті децентрація розглядається як механізм, який забезпечує успішне міжособистісне спілкування. Децентрація ставиться поряд з ідентифікацією, рефлексією та емпатією у процесі міжособистісного пізнання. Стаття спрямована показати, що юнацький вік є найбільш сенситивним для становлення децентрації.


Знайти схожі

9.


    Педан, Т. П.
    Динамичность психики для защиты после психотравм [Текст] / Т. П. Педан // Психология и соционика межличностных отношений. - 2013. - № 12. - С. 21-26. - Бібліогр. в кінці ст.
Рубрики: Психологія особистості


Знайти схожі

10.


    Мельник, М.
    Досягнення успіху у вибраній професії [Текст] / М. Мельник // Відкритий урок: розробки, технології, досвід. - 2008. - № 11. - С. 83.
Рубрики: Особистість педагога--Професія вчителя
   Психологія особистості

Кл.слова (ненормовані):
успіх -- професіоналізм
Анотація: Поняття успіху вживається сьогодні не тільки для позначення вдалої кар'єри, а і як синонім здатності людини потурбуватись про свою родину, проводити час із друзями, усюди бути бажаною та незамінною. Проте основне визначення успіху стосується в першу чергу все ж таки роботи.

Є примірники у відділах: всього 1
Вільні: 1

Знайти схожі

11.


    Журавльов, А.
    Другого шансу не буде [Текст] / А. Журавльов // Відкритий урок: розробки, технології, досвід. - 2008. - № 11. - С. 40-41 : фото
Рубрики: Психологія особистості
Кл.слова (ненормовані):
образ -- перше враження -- роботодавець
Анотація: Автор розкриває тонкощі у створенні позитивного образу при прийомі на роботу.

Є примірники у відділах: всього 1
Вільні: 1

Знайти схожі

12.


    Бех, Іван.
    Духовне прозріння особистості як психолого-педагогична проблема [Текст] / І. Бех // Освіта і управління. - 2006. - № 3-4. - С. 79-98. - Библиогр.: с. 98 (25 назв)
Рубрики: Психологія особистості
   Розвиток особистості

   Емоційні переживання

   Альтруїзм особистості

Анотація: Автор розглядає духовну безпечність як напруженість у вихованні та розвитку особистості та духовну культуродомінантність як виховний ідеал, приведені засоби досягнення.


Знайти схожі

13.


    Титаренко, Т.
    Життєві завдання як практики самоконституювання особистості [Текст] / Т Титаренко // Соціальна психологія. - 2008. - № 6. - С. 3-11
Рубрики: Психологія особистості


Знайти схожі

14.


    Пурло, О.
    Життєтворчість як творчий процес [Текст] / О. Пурло // Соціальна психологія. - 2008. - № 6. - С. 78-85
Рубрики: Психологія особистості


Знайти схожі

15.


    Єрмола, А. М.
    Креативність в освітньому моніторингу [Текст] / А.М. Єрмола // Практична психологія та соціальна робота. - 2003. - № 8. - С. 71-74. - Бібліограф.: 8 назв.
Рубрики: Моніторинг--Освіта
   Психологія особистості

Анотація: Матеріал дослідження спрямований на те , щоб дізнатися, чи забезпечують компонети творчого процесу продуктивні результати навчання й самовизначення. Також висвічується проблема необхідності об’єднання зусиль фахівців різних галузей для створення ефективних моделей управління процесу формування творчої особистості


Знайти схожі

16.


    Миколайчук, М. І.
    Культурно - ціннісна та релігійна детермінація становлення ідентичності особистості [Текст] / М.І. Миколайчук // Практична психологія та соціальна робота. - 2008. - № 12. - С. 68-70. - Бібліогр. : 11 назв.
Рубрики: Психологія особистості
   Культурно-релігійна --Ідентичність особистості

Анотація: Світові глобалізаційні процеси, стирання культурно-етнічних відомостей, плюралізм ідеологічно-ціннісних орієнтирів, стрімкі соціальні зміни деморалізують сучасну людину, призводять до трансформації її саморозуміння, до кризи ідентичності, позбавляючи часто необхідних ресурсів для її подолання. В сою ченргу це спричиняє послаблення психічного та соціального здоров'я. Ідентичність, як відомо, є однією з найістотніших характеристик людини, без якої вона не може існувати як свідома автономна особистість.


Знайти схожі

17.


    Корсун, Л.
    Людина як предмет наукового пізнання [Текст] / Л. Корсун // Відкритий урок: розробки, технології, досвід. - 2008. - № 7-8. - С. 24-26 : фото
Рубрики: Психологія особистості
Анотація: Аналізуються концепція З. Фрейда про структуру особистості, погляди Юнга на несвідомий рівень людської психіки, погляди Адлера та Фроммма на особистість. Детально проаналізовані такі поняття, як "індивід" та "особистість", "соціалізація".

Є примірники у відділах: всього 1 : ЧЗ (1)
Вільні: ЧЗ (1)

Знайти схожі

18.


    Гуменюк, О.
    Маніпуляція як різновид психологічного впливу [Текст] / О. Гуменюк // Практична психологія та соціальна робота. - 2003. - № 5. - С. 23-26. - Бібліогр.: 9 назв.
Рубрики: Психологія особистості


Знайти схожі

19.


    Климчук, В. А.
    Моделирование жизненного пути с помощью каузометрии, многометрального шкалирования и кластерного анализа [Текст] / В. А. Климчук // Вопросы психологии. - 2010. - № 3. - С. 113-120
Рубрики: Психологія особистості


Знайти схожі

20.


    Шинкарюк, А.
    Модель психомоторно-рівневої структури активності та свободи суб'єкта [Текст] / А. Шинкарюк // Психологія і суспільство. - 2008. - № 3 . - С. 5-18. - Бібліогр.: 64 назв.
Рубрики: Психологія особистості
Кл.слова (ненормовані):
моторика -- психіка -- моторні можливості -- філогенез -- онтогенез
Анотація: Мета публікації -теоретично й експериментально визначити закономірності та механізми взаємовпливу моторики і психіки у структурі рівнів побудови рухів та умови прояву психомоторної активності і свободи суб"єкта. Водночас одним із головних завдань було обгрунтувати та розробити підходи до діагностики психіки за показниками моторики, досягнення м"язової релаксації, навчання моторних навичок відповідно до задіяних рівнів психомоторної активності та їх орієнтувально-дослідницьких рухів.

Є примірники у відділах: всього 1
Вільні: 1

Знайти схожі

 1-20    21-40   41-60   61-65 
 
© Міжнародна Асоціація користувачів і розробників електронних бібліотек і нових інформаційних технологій
(Асоціація ЕБНІТ)