Головна Спрощенний режим Опис
Авторизація
Прізвище
Пароль
 

Бази даних


Картотека аналітичного опису періодичних видань- результати пошуку

Вид пошуку

Зона пошуку
у знайденому
 Знайдено у інших БД:Буковина (1)
Формат представлення знайдених документів:
повнийінформаційнийкороткий
Відсортувати знайдені документи за:
авторомназвоюроком виданнятипом документа
Пошуковий запит: <.>S=Методика викладання Історії<.>
Загальна кількість знайдених документів : 29
Показані документи с 1 за 10
 1-10    11-20   21-29 
1.


    Ястребова, Г.
    Європейське бачення викладання історії для формування критичного мислення і толерантності [Текст] / Г. Ястребова // Рідна школа. - 2006. - № 2. - С. 24-26. - Бібліогр.: 11 назв.
Рубрики: Методика викладання історії
Анотація: викладання дисциплін історичного циклу з урахуванням прагнень України інтегруватися в європейський політичний , економічний та освітньо-науковий простір.


Знайти схожі

2.


    Фідря, О.
    Просторова компетенція та картографічні вміння й навички у курсах шкільної історії [Текст] : стаття третя / О. Фідря, Н. Фідря // Історія в школах України. - 2008. - № 11-12 . - С. 26-32.
Рубрики: Методика викладання Історії
Кл.слова (ненормовані):
просторова компетенція -- картографічні вміння -- шкільний курс історії -- робота з картою
Анотація: Стаття розглядає проблему процесу формування картографічних умінь учнів у процесі вивчення шкільного курсу історії.


Дод.точки доступу:
Фідря, Н.
Є примірники у відділах: всього 1
Вільні: 1

Знайти схожі

3.


   
    Український підручник: міркування методистів та вчителів (матеріали "круглого столу") [Текст] // Історія в школах України. - 2009. - № 6. - С. 16-24.
Рубрики: Методика викладання Історії
Кл.слова (ненормовані):
ПІДРУЧНИК З ІСТОРІЇ
Анотація: Редакцією журналу було запропоновано методистам обласних інститутів післядипломної педагогічної освіти та вчителям-практикам узяти участь в обговоренні проблем українського підручника. Охочі давали відповіді на запитання: "У чому, на Вашу думку, особлива роль історії серед інших предметів? Як ця особливість позначається на підручнику історії та чим він має відрізнятися від підручників з інших предметів? Як ви можете оцінити стан українського підручникотворення сьогодні (чого бракує новим підручникам, які мають переваги перед попереднім поколінням)?


Знайти схожі

4.


    Турянська, О.
    Типи уроків історії : теоретичні основи свідомого вибору [Текст] / О. Турянська // Рідна школа. - 2010. - № 9. - С. 40-46. - Бібліогр.: 10 назв.
Рубрики: Методика викладання історії
Анотація: Розкрито сутність поняття "система типів уроків" в особистісно-орієнтованому навчанні історії в школі. Висвітлено теоретичні засади вибором вчителем того чи іншого типу уроку.


Знайти схожі

5.


    Трухан, О.
    Організація роботи з підручником учнів основної школи на уроках історії [Текст] / О. Трухан // Рідна школа. - 2011. - № 8-9. - С. 36-40. - Бібліогр.: 10 назв.
Рубрики: Методика викладання Історії
Анотація: У статті висвітлено способи формування в учнів основної школи умінь працювати з підручником у процесі навчання історії. Акцентовано увагу на ефективних методах та прийомах навчальної роботи.


Знайти схожі

6.
9
І-906


   
    Традиції та інновації викладання шкільного курсу історії: науковий семінар кафедри історії нового та новітнього часу ЧНУ [Текст] : [огляд] / підгот. О. Є. Сахновський // Історична панорама : зб. наук. ст. ЧНУ. Спеціальність "Історія". - Чернівці : ЧНУ, 2010. - Вип. 11. - С. 169-178
УДК
Рубрики: ЧНУ--Факультет історії, політології та міжнародних відносин--Огляд семінарів, 2008-2009 рр.
   Методика викладання історії

Анотація: 11 листопада 2009 р. у контексті продовження обговорення кафедрою історії нового та новітнього часу ЧНУ розпочатої ще в 2008 р. загальної теми "Історична наука та освіта в інформаційному суспільстві" відбувся черговий кафедральний науковий семінар "Традиції та інновації викладання шкільного курсу історії".


Дод.точки доступу:
чернівецький автор, про Чернівці (Чернівецьку область)
Є примірники у відділах:
1 Інв.Б 532664 (вільний)

Знайти схожі

7.


    Терно, С.
    Пробне незалежне оцінювання з історії України -2009 [Текст] : (як готувати учнів до ЗНО) / С. Терно // Історія в школах України. - 2009. - № 3 . - С. 14-17. - Бібліогр.: 5 назв.
Рубрики: Методика викладання Історії
   ЗНО

Кл.слова (ненормовані):
ЗНО -- контроль знань
Анотація: В статті вказується на необхідність змін у методиці підготовки до незалежного зовнішнього оцінювання. Результати попередніх років вказують, що традиційні методи підготовки не спрацьовують. Це відбувається через невідповідність новим умовам контролю. Постає актуальне запитання: якою мусить бути нова методика підготовки? Саме на це питання автор намагається відповісти, спираючись на досвід пробного незалежного оцінювання.

Є примірники у відділах: всього 1
Вільні: 1

Знайти схожі

8.


    Степанов, О.
    Роль насильства в історії [Текст] / О. Степанов // Відкритий урок: розробки, технології, досвід. - 2010. - № 11. - С. 48-49.
Рубрики: Історія--Позакласні заходи
   Методика викладання Історії

Кл.слова (ненормовані):
насильство -- війна -- революція -- холокост -- геноцид -- репресії -- апартеїд
Анотація: Сценарій проведення уроку-дискусії.


Знайти схожі

9.


    Сич, О.
    З повагою до історичного досвіду попердніх поколінь [Текст] / О. Сич // Історія в школах України. - 2008. - № 11-12 . - С. 54-56.
Рубрики: Методика викладання Історії
Кл.слова (ненормовані):
"людський вимір" -- посібник
Анотація: Представлено рецензію на навчальний посібник для 10 класу загальноосвітніх навчальних закладів "Історія епохи очима людини. Україна та Європа у 1900-1939 роках".

Є примірники у відділах: всього 1
Вільні: 1

Знайти схожі

10.


    Сердюк, Т.
    Візуалізація навчального матеріалу з історії як прийом інтерактивного навчання [Текст] / Т. Сердюк // Історія в школах України. - 2009. - № 10. - С. 21-24. - Бібліогр.: 6 назв.
Рубрики: Методика викладання Історії
Кл.слова (ненормовані):
візуалізація -- навчальний матеріал -- ІНТЕРАКТИВНЕ НАВЧАННЯ
Анотація: Йдеться про застосування візуалізації навчального матеріалу у викладанні історії в школі. В умовах творчого педагогічного пошуку нових форм та методів навчання інтерактивні технології можуть стати дієвим способом реорганізування навчально-виховного процесу відповідно до вимог сучасності.


Знайти схожі

 1-10    11-20   21-29 
 
© Міжнародна Асоціація користувачів і розробників електронних бібліотек і нових інформаційних технологій
(Асоціація ЕБНІТ)