Головна Спрощенний режим Опис
Авторизація
Прізвище
Пароль
 

Бази даних


Картотека аналітичного опису періодичних видань- результати пошуку

Вид пошуку

Зона пошуку
у знайденому
Формат представлення знайдених документів:
повнийінформаційнийкороткий
Відсортувати знайдені документи за:
авторомназвоюроком виданнятипом документа
Пошуковий запит: <.>S=Кримінально-процесуальне право<.>
Загальна кількість знайдених документів : 23
Показані документи с 1 за 10
 1-10    11-20   21-23 
1.


    Карабут, Л.
    Ітерації у кримінально-процесуальній діяльності [Текст] / Л. Карабут // Право України. - 2011. - № 10. - С. 236-241. - Бібліогр. в кінці ст.
Рубрики: Ітерація--Кримінально-процесуальна діяльність
   Кримінально-процесуальне право

Анотація: Досліджено актуальну для теорії та практики проблему застосування у кримінально-процесуальній діяльності ітерацій, тобто повторення процесуальних дій з метою покращення результатів цієї діяльності.


Знайти схожі

2.


    Черечукіна, Л.
    Впізнання особи поза візуальним спостереженням: кримінально-процесуальний і криміналістичний аспекти [Текст] / Л. Черечукіна // Право України. - 2003. - № 10. - С. 75-77
Рубрики: Кримінально-процесуальне право
Анотація: Проблема криміналістичної сутності впізнання, розробка тактичних підстав його проведення поза візуальним спостереженням, що сприятиме вдосконаленню науково обгрунтованих рекомендацій практичним працівникам.


Знайти схожі

3.


    Вернидубов, І.
    Генеза публічного кримінального переслідування у теорії і законодавстві [Текст] / І. Вернидубов // Право України. - 2009. - № 4. - С. 102-106. - Библиогр.: с. 106 (23 назви)
Рубрики: Кримінально-процесуальне право
Анотація: У цій статті поставлено за мету прослідкувати як саме розвивалося публічне кримінальне переслідування у вітчизняних теорії та кримінально-процесуальному законодавстві.


Знайти схожі

4.


    Карпенко, М.
    Деякі проблемні питання застосування статей 125, 126 КПК України під час досудового провадження [Текст] / М. Карпенко, О. Верхогляд // Право України. - 2010. - № 9. - С. 172-179. - Библиогр.: с. 178 (5 назв)
Рубрики: Майно--Конфіскація--Кримінальне право
   Кримінально-процесуальне право

Анотація: У статті розглядаються питання щодо: підстав та процедури накладення арешту на майно; критеріїв віднесення об'єкта цивільних прав до категорії "майно" у розумінні ст. 126 КПК України; суб'єктів, які можуть зазнавати примусу в кримінальному судочинстві з метою забезпечення цивільного позову або можливої конфіксації майна.


Дод.точки доступу:
Верхогляд, О.

Знайти схожі

5.


    Капліна, О.
    До питання про аналогію кримінально-процесуального закону [Текст] / О. Капліна // Юридична Україна. - 2005. - № 1. - С. 55-61. - Бібліогр.: 15 назв.
Рубрики: Кримінально-процесуальне право
Анотація: Стаття аналізує юридичні аспекти інституту аналогії в кримінальному судочинстві й на прикладах з правозастосованої практики виробляє теоретичні й практичні рекомендації, а також критерії законного і обгрунтованного застосування аналогії в кримінальному процесі

Є примірники у відділах: всього 1 : ЕП (1)
Вільні: ЕП (1)

Знайти схожі

6.


    Маляренко, В. Т.
    До питання про запобіжні заходи в кримінальному процесі [Текст] / В.Т.Маляренко // Вісник Верховного Суду України. - 2000. - N4. - С. 41-44
Рубрики: Кримінально-процесуальне право


Знайти схожі

7.


    Тертишник, В.
    Концептуальна модель КПК України й проблеми реалізації ідей правової держави у сфері правосуддя [Текст] / В. Тертишник // Право України. - 2003. - № 11. - С. 89-94. - Бібліогр.: 5 назв
Рубрики: Кримінально-процесуальне право
Анотація: Реформування кримінально-процесуального законодавства, визначення основних засад концептуальної моделі КПК України.


Знайти схожі

8.


    Кагадій, М.
    Кримінально-процесуальна практика у діяльності органів внутрішніх справ [Текст] / М. Кагадій // Юридична Україна. - 2004. - № 5. - С. 72-75
Рубрики: Кримінально-процесуальне право


Знайти схожі

9.


    Золотарьова, Н. І.
    Порівняльний аналіз порушення кримінальних справ про адміністративні правопорушення [Текст] / Н.І.Золотарьова // Вісник Верховного Суду України. - 2000. - N5. - С. 52-56
Рубрики: Кримінально-процесуальне право
   Адміністративні правопорушення



Знайти схожі

10.


    Огнев'юк, Ганна Зіновіївна.
    Правова визначеність та принцип недопустимості подвійної відповідальності: питання теорії і практики [Текст] / Ганна Зіновіївна Огнев'юк // Вісник Національної академії правових наук України. - 2019. - № 4. - С. 130-143. - Бібліогр. в кінці ст.
Рубрики: Правопорушення--Відповідальність--Правове регулювання
   Кримінально-процесуальне право

Кл.слова (ненормовані):
юридична відповідальність -- принципи права -- правопорушення -- передбачуваність -- верховенство права
Анотація: У статті розглянуто принцип недопустимості подвійного притягнення до відповідальності особи за одне і те саме правопорушення. Визначено, що традиційно цей принцип досліджується як принцип кримінального та кримінально-процесуального права, де існує переважна згода у поглядах на необхідність його дотримання. У статті стверджується, що недопустимість повторного притягнення особи до відповідальності має зв’язок з іншими загальнотеоретичними положеннями. Порушення цієї вимоги веде до розширення дискреційних повноважень державних органів. Подвійна відповідальність формує невизначеність для учасників правовідносин, створює загрозу неоднакового застосування законодавства у схожих чи подібних правовідносинах, що негативно впливає на рівень правопорядку.

Є примірники у відділах:
(01.08.2020р. - Б.ц.) (вільний)

Знайти схожі

 1-10    11-20   21-23 
 
© Міжнародна Асоціація користувачів і розробників електронних бібліотек і нових інформаційних технологій
(Асоціація ЕБНІТ)