Головна Спрощенний режим Опис
Авторизація
Прізвище
Пароль
 

Бази даних


Картотека аналітичного опису періодичних видань- результати пошуку

Вид пошуку

Зона пошуку
 Знайдено у інших БД:Буковина (16)
Формат представлення знайдених документів:
повнийінформаційнийкороткий
Відсортувати знайдені документи за:
авторомназвоюроком виданнятипом документа
Пошуковий запит: <.>S=Корисні копалини<.>
Загальна кількість знайдених документів : 2
Показані документи с 1 за 2
1.


    Бодюк, А. В.
    Сутність і особливості фіскальних надро-ресурсних продуктів [Текст] / А. В. Бодюк // Формування ринкових відносин в Україні. - 2019. - № 12. - С. 63-72. - Бібліогр. с. 71-72 (11 назв)
Рубрики: Надрокористування
   Корисні копалини

Анотація: Результати роботи - обґрунтовані ряд теоретичних понять фіскальної геології. Під поняттям фіскального надро-ресурсного продукту пропонується розуміти вартість геологічного об'єкта, по показниках якого обчислюються платежі до бюджету за видобуті корисні копалини або за господарське користування підземним простором. Обґрунтувано троїстість значень поняття "фіскальний надро-ресурсний продукт": за походженням природний, виявлений і виміряний у процесі геологічного вивчення надр (власником яких є народ); з вилученням з надр і включенням у господарський оборот є товаром (проходить процес товарно-грошового обміну, зміна власника); за виробничим використанням - сировина (використовується власником, що придбав як товар). У фіскалюванні надрокористування необхідно виділити наступні регламентації (у ставках нарахування платежів, коефіцієнтах до них, наданні пільг тощо): видобування і господарське використання корисних копалин з надр власних територій; застосування для видобування і господарського використання інноваційних технологій, заходів з раціоналізації праці; видобування корисних копалин з надр у складних умовах, з великих глибин, виснажених, техногенних родовищ і т.д.; видобування корисних копалин з міжнародних родовищ, за державними проектами, програмами або власника надрокористування, забалансових запасів. За проблемами, що впливають на показники фіскального надро-ресурсного продукту, слід визнати способи його підрахунку, встановлення достовірності інформації, яка застосовується при підрахунку запасів або видобутих корисних копалин.

Немає відомостей про примірники (Джерело у БД не знайдене)

Знайти схожі

2.


    Бодюк, А. В.
    Економування використання залізних руд та їх родовищ [Текст] / А. В. Бодюк // Формування ринкових відносин в Україні. - 2021. - № 4. - С. 77-82. - Бібліогр. с. 82 (7 назв)
Рубрики: Корисні копалини
   Рудні родовища

Анотація: Предмет дослідження - геологічна інформація про залізні руди та їх родовища, що досліджуються, передаються за офіційними дозволами у надрокористування. Метою написання статті є обґрунтування сутності та понятійного апарату вартісно-ресурсного економування залізних руд і процесів залізорудного надрокористування. Методологія проведення роботи - застосування абстрактно-логічного аналізу (розробка понятійного апарату економування]; правового аналізу (дослідження нормативно-правової бази); узагальнення (формування висновків і пропозицій). Резльтати роботи - обґрунтовано поняття вартісного цільового відображення результатів надрокористування трактувати формування оцінюванням на нормативно-правовій базі вартостей залізорудних ресурсів для встановлення видів і сум доходів, що мають визначати підприємства при отриманні цих ресурсів у господарське користування (аренду) або придбані як товари, ресурсно-вартісним економуванням залізорудного користування.

Немає відомостей про примірники (Джерело у БД не знайдене)

Знайти схожі

 
© Міжнародна Асоціація користувачів і розробників електронних бібліотек і нових інформаційних технологій
(Асоціація ЕБНІТ)