Головна Спрощенний режим Опис
Авторизація
Прізвище
Пароль
 

Бази даних


Картотека аналітичного опису періодичних видань- результати пошуку

Вид пошуку

Зона пошуку
у знайденому
Формат представлення знайдених документів:
повний інформаційнийкороткий
Відсортувати знайдені документи за:
авторомназвоюроком виданнятипом документа
Пошуковий запит: <.>S=Зварювання<.>
Загальна кількість знайдених документів : 16
Показані документи с 1 за 10
 1-10    11-16 
1.

Форма документа : Стаття із журналу
Шифр видання :
Автор(и) : Jianxin Wang, Yun Zhou, Taikun Fan
Назва : Effect of Co addition on interface reaction between Sn–Ag–Cu solder and Cu substrate
Місце публікування : Автоматичне зварювання. - 2020. - № 6. - С. 31-34: табл. (Шифр А360303/2020/6)
Примітки : Бібліогр.: с. 33-34 (8 назв)
Предметні рубрики: Зварювання
Анотація: Сплави Sn-Ag-Cu (SAC) вважаються найбільш перспективними безсвинцевими припоями в електронній промисловості. Отже, характеристики кристалізаційної мікроструктури та властивості міжфазних реакцій сплавів SAC мають принципове значення для забезпечення надійної роботи електронних пристроїв. Особливо це стосується для сплавів SAC з низьким вмістом срібла, частково через укрупнені інтерметаліди на міжфазній границі цих сплавів з більш високим поверхневим натягом, ніж у звичайних близьких до евтектичних сплавів (SAC). У зв`язку з цим бажано зменшити розмір зерна на міжфазних границях інтерметалідів з низьким вмістом срібла та звичайними підкладками, такими як Сu. У цій роботі, шляхом проведення оплавлення припою при температурі близькій до 260 °С, було досліджено ефект додавання незначної кількості Co на міжфазній границі між звичайним сплавом SAC305 та сплавом з низьким вмістом срібла SAC107 та мідною підкладкою. Крім того, вплив домішок Co на зростання міжфазних інтерметалідів досліджувалося при температурі 150 °C після наддовгої обробки обпалюванням протягом 384, 768 та 1536 год. За допомогою електронних мікроскопів отримано мікрознімки у вигляді зверху, а також у вигляді поперечного перерізу. Було встановлено, що додавання незначної кількості Co може значно підвищити якість міжфазних зерен інтерметалідів Cu6Sn5 після процесу оплавлення припою та перешкоджати зростанню Cu3Sn після обробки обпалюванням. Це пояснюється заміною атомів міді атомами Со в кристалах Cu6Sn5, що, в свою чергу, пригнічує дифузію міді і перешкоджає перетворенню Cu6Sn5 на Cu3Sn в процесі старіння.
Знайти схожі

2.

Форма документа : Стаття із журналу
Шифр видання :
Автор(и) : Szubert L., Skoczewski P., Matusiak J., Wycislik J.
Назва : Measurement-and-analytical system for welding parameters and noise level during process of welded structures manufacture
Місце публікування : Автоматическая сварка. - 2016. - № 5/6. - С. 173-178: мал. (Шифр А360303/2016/5/6)
Примітки : Библиогр. с. 178 (8 назв)
Предметні рубрики: Зварювання
Анотація: This paper presents the design, technical possibilities and intended use of the multi-station measurement-analytical system for assessing welding process parameters and noise levels. The system is an innovative solution as regards the measurement technique related to welding parameters and acoustic pressure in production floors. Once implemented industrially, the system enables the monitoring and recording of noise levels in individual work centres as well as the monitoring and recording of technological conditions accompanying welding of various structures and products.
Знайти схожі

3.

Форма документа : Стаття із журналу
Шифр видання :
Автор(и) : Matusiak J. , Wycislik J.
Назва : Resistance welding of coated steel plates in the aspect of environmental conditions
Місце публікування : Автоматическая сварка. - 2016. - № 5/6. - С. 166-172: мал. (Шифр А360303/2016/5/6)
Примітки : Библиогр. с. 172 (17 назв)
Предметні рубрики: Зварювання
Анотація: In the industry, resistance welding has always been regarded as the process without significant adverse effect on the work environment. The research literature of the last years dealing with investigations into fume and chemical factors of resistance welding was the only reason that has directed the attention of specialists on working safety to the amount and type of pollutants emitted during this process. The article presents research conducted at Instytut Spawalnictwa in Gliwice, into the emission of pollutants generated during spot resistance welding of steel plates with various protective coatings. The article demonstrates the research station and methodology of determination of total fume, carbon monoxide, nitrogen oxides and organic matters. The examination of fume and gas emission was conducted during resistance welding of electrolytic and hot-dip coated plates, covered with zinc, zinc and iron alloy, aluminium with the admixture of silicon as well as zinc-epoxy double layer coatings. The comparative analysis of the research results was aimed at the determining the impact of coating type and welding current on emission of fumes and gases during resistance welding of plates with different thickness.
Знайти схожі

4.

Форма документа : Стаття із журналу
Шифр видання :
Автор(и) : Ма Пин
Назва : Анализ основных индикаторов произвоства и потребления стали и конструкционных материалов для рынка сварки
Місце публікування : Економіка та держава. - 2009. - № 3. - С. 38-40 (Шифр Е996798/2009/3)
Примітки : Библиогр. с. 40 (9 наим.)
Предметні рубрики: Зварювання
Сталі-- Виробництво
Конструкційні матеріали-- Споживання
Анотація: Исследуется производство и потребление стали и конструкционных материалов с точки зрения построения индикаторов интегрального показателя эффективности работы высокотехнологического предприятия на мировом рынке сварки.
Знайти схожі

5.

Форма документа : Стаття із журналу
Шифр видання :
Автор(и) : Вакуленко І.О. , Плітченко С.О.
Назва : Визначення параметрів режиму зварювання тертям з перемішуванням сплаву на основі алюмінію
Місце публікування : Автоматическая сварка. - 2018. - № 4. - С. 24-30 (Шифр А360303/2018/4)
Примітки : Бібліогр. с. 29 (17 назв)
Предметні рубрики: Зварювання
Анотація: На прикладі алюмінієвого сплаву пропонується методика визначення параметрів процесу з'єднання пластин за технологією зварювання тертям з перемішуванням. В процесі досліджень за різних співвідношень частоти обертання робочого інструмента та нормального притискання до з'єднуваних кромок визначено характер розігріву металу. З аналізу характеру підвищення температури розігріву з'єднуваних кромок визначено мінімальне значення температурного інтервалу при реалізації технології зварювання тертям з перемішуванням. За аналізом отриманих експериментальних даних пропонується концепція визначення основних параметрів процесу зварювання.
Знайти схожі

6.

Форма документа : Стаття із журналу
Шифр видання :
Автор(и) : Файнберг Л.Й., Щеголь В.В., Гончаренко Л.В.
Назва : Дводугове зварювання під флюсом із застосуванням присадного холодного дроту
Місце публікування : Автоматичне зварювання. - 2022. - № 1. - С. 3-8: табл. (Шифр А360303/2022/1)
Примітки : Бібліогр.: 6 назв
Предметні рубрики: Зварювання
Зварні шви
Анотація: Розглянута можливість покращення властивостей зварних з’єднань шляхом подачі холодного дроту в зварювальну ванну для збільшення швидкості її охолодження. На прикладі дводугового зварювання під флюсом низьколегованої сталі 10Г2ФБ досліджена техніка процесу при застосуванні холодного дроту. На зразках типу IX з гострим надрізом за ГОСТ 6996 визначена ударна в’язкість металу шва і ЗТВ в залежності від параметрів процесу зварювання, а також досліджені структури зварних з’єднань.
Знайти схожі

7.

Форма документа : Стаття із журналу
Шифр видання :
Автор(и) : Зельніченко, Олександр Тимофійович, Ліподаєв, Володимир Миколайович
Назва : Зварювання та споріднені технології - сьогодення і майбутнє : міжнародна конференція
Місце публікування : Вісник Національної академії наук України. - 2014. - № 3. - С. 77-82: фот.
Предметні рубрики: Зварювання
Конференції-- Міжнародні --Україна
Анотація: 25-26 листопада 2013 р. в Києві на базі Інституту електрозварювання ім. Є. О. Патона НАН України відбулася Міжнародна конференція "Зварювання та споріднені технології - сьогодення і майбутнє", організована НАН України та Ін-том електрозварювання ім. Є. О. Патона НАН України.
Знайти схожі

8.

Форма документа : Стаття із журналу
Шифр видання :
Автор(и) : Пальцевич А.П.
Назва : Исследование условий обеспечения низких содержаний диффузионного водорода при сварке электродами основного типа
Місце публікування : Автоматическая сварка. - 2016. - № 1. - С. 38-41: табл., рис. (Шифр А360303/2016/1)
Предметні рубрики: Зварювання
Анотація: У даній роботі проведені дослідження по впливу CaF2 та вологовміст в покритті на вміст, визначено склад примісей води у компонентах електродних покриттів при нагріванні до 1000 градусів С.
Знайти схожі

9.

Форма документа : Стаття із журналу
Шифр видання :
Автор(и) : Пащин М.О., Шльонський П.С., Бризгалін А.Г. , Кушнарьова О.С., Тодорович Н.Л.
Назва : Особливості формування структури коаксіальних з’єднань міді та алюмінію при зварюванні вибухом з вакуумуванням зварювального проміжку
Місце публікування : Автоматичне зварювання. - 2021. - № 2. - С. 3-9 (Шифр А360303/2021/2)
Примітки : Бібліогр. с. 8 (14 назв)
Предметні рубрики: Зварювання
Анотація: Викладено результати дослідження утворення інтерметалідів при зварюванні вибухом коаксіальних з’єднань міді і алюмінію в залежності від довжини з’єднання і середовища в зварювальному проміжку (повітрі і вакуумі). Проведений металографічний аналіз границі коаксіального з’єднання в мідно-алюмінієвих стрижнях показав, що на різних ділянках біметалевих стрижнів при зварюванні в різних режимах і в повітрі, і при наявності вакууму в зазорі, утворюються інтерметалідні прошарки різної товщини. Зростання, яке спостерігалося в об’ємній частці і товщині прошарку інтерметалідів в зоні з’єднання, по мірі віддалення від точки ініціювання, незалежно від середовища в зварювальному проміжку (повітря або вакуум), має закономірний характер і пояснюється канальним ефектом при зварюванні вибухом.
Знайти схожі

10.

Форма документа : Стаття із журналу
Шифр видання :
Автор(и) : Майстренко А.Л., Лукаш В.А., Заболотный С.Д., Страшко Р.В.
Назва : Применение процесса трения с перемешиванием для соединения магниевых сплавов и модификации их структуры
Місце публікування : Автоматическая сварка. - 2016. - № 5/6. - С. 74-81: мал. (Шифр А360303/2016/5/6)
Примітки : Библиогр. с. 80-81 (18 назв)
Предметні рубрики: Зварювання
Анотація: Разработан технологический процесс обработки поверхностных слоев деталей из магниевых и алюминиевых сплавов трением с перемешиванием с целью модификации структуры, направленной на формирование слоя мелкозернистой структуры сплава (размер зерна 1,2...4,5 мкм), что в 16...63 раза меньше размеров зерен исходного металла (75,8 мкм). Определено,что максимальная температура нагрева сплава в зоне контактного взаимодействия инструмента с обрабатываемыми трением с перемешиванием слоями образцов исследуемых сплавов достигала 340...380 °С. Выполнен анализ влияния кинетических параметров инструмента на изменение микроструктуры модифицированных поверхностных слоев изделий и сварных соединений
Знайти схожі

 1-10    11-16 
 
© Міжнародна Асоціація користувачів і розробників електронних бібліотек і нових інформаційних технологій
(Асоціація ЕБНІТ)