Головна Спрощенний режим Опис
Авторизація
Прізвище
Пароль
 

Бази даних


Картотека аналітичного опису періодичних видань- результати пошуку

Вид пошуку

Зона пошуку
у знайденому
Формат представлення знайдених документів:
повнийінформаційнийкороткий
Відсортувати знайдені документи за:
авторомназвоюроком виданнятипом документа
Пошуковий запит: <.>S=Зварювання<.>
Загальна кількість знайдених документів : 16
Показані документи с 1 за 10
 1-10    11-16 
1.


    Файнберг, Л. Й.
    Дводугове зварювання під флюсом із застосуванням присадного холодного дроту [Текст] / Л.Й. Файнберг, В.В. Щеголь, Л.В. Гончаренко // Автоматичне зварювання. - 2022. - № 1. - С. 3-8 : табл. - Бібліогр.: 6 назв
Рубрики: Зварювання
   Зварні шви

Анотація: Розглянута можливість покращення властивостей зварних з’єднань шляхом подачі холодного дроту в зварювальну ванну для збільшення швидкості її охолодження. На прикладі дводугового зварювання під флюсом низьколегованої сталі 10Г2ФБ досліджена техніка процесу при застосуванні холодного дроту. На зразках типу IX з гострим надрізом за ГОСТ 6996 визначена ударна в’язкість металу шва і ЗТВ в залежності від параметрів процесу зварювання, а також досліджені структури зварних з’єднань.


Дод.точки доступу:
Щеголь, В.В.; Гончаренко, Л.В.
Немає відомостей про примірники (Джерело у БД не знайдене)

Знайти схожі

2.


   
    Хімічне зварювання нанокомпозитів на основі епоксидної смоли та окисненого графену [Текст] / А.В. Ващук [та ін.] // Автоматичне зварювання. - 2022. - № 4. - С. 50-53 : рис. - Бібліор.: 8 назв
Рубрики: Зварювання
   Зварні шви

Анотація: У даній роботі розроблено технологію хімічного зварювання полімерних нанокомпозитів на основі епоксидних смол та окисненого графену. Зварювання плівкових матеріалів товщиною 0,5 мм внапуск проведено в умовах ізотермічного нагрівання за 150 °С та тиску обмежувальної пластини. Вибір ефективного режиму зварювання проведено на основі зміни часу зварювання. Показано, що міцність зварних з'єднань зростає зі збільшенням часу зварювання від 30 до 60 хв. Хімічну структуру матеріалу зварних з'єднань досліджено Фур'є трансмісійною інфрачервоною спектроскопією. Особливості структурної організації нанокомпозитних плівок та їх зварних з'єднань досліджено методом ширококутового розсіювання рентгенівських променів.


Дод.точки доступу:
Ващук, А.В.; Мотруніч, С.І.; Демченко, В.Л.; Юрженко, М.В.
Немає відомостей про примірники (Джерело у БД не знайдене)

Знайти схожі

3.


   
    Особливості формування структури коаксіальних з’єднань міді та алюмінію при зварюванні вибухом з вакуумуванням зварювального проміжку [Текст] / М. О. Пащин [та ін.] // Автоматичне зварювання. - 2021. - № 2. - С. 3-9. - Бібліогр. с. 8 (14 назв)
Рубрики: Зварювання
Анотація: Викладено результати дослідження утворення інтерметалідів при зварюванні вибухом коаксіальних з’єднань міді і алюмінію в залежності від довжини з’єднання і середовища в зварювальному проміжку (повітрі і вакуумі). Проведений металографічний аналіз границі коаксіального з’єднання в мідно-алюмінієвих стрижнях показав, що на різних ділянках біметалевих стрижнів при зварюванні в різних режимах і в повітрі, і при наявності вакууму в зазорі, утворюються інтерметалідні прошарки різної товщини. Зростання, яке спостерігалося в об’ємній частці і товщині прошарку інтерметалідів в зоні з’єднання, по мірі віддалення від точки ініціювання, незалежно від середовища в зварювальному проміжку (повітря або вакуум), має закономірний характер і пояснюється канальним ефектом при зварюванні вибухом.


Дод.точки доступу:
Пащин, М.О.; Шльонський, П.С.; Бризгалін, А.Г. ; Кушнарьова, О.С.; Тодорович, Н.Л.
Немає відомостей про примірники (Джерело у БД не знайдене)

Знайти схожі

4.


    Соловйов, В.Г.
    Скін-ефект в м’якій біологічній тканині і особливості її нагріву при автоматизованому біполярному зварюванні [Текст] / В.Г. Соловйов, Ю.М. Ланкін, І.Ю. Романова. - Електрон. журн. // Автоматичне зварювання. - 2021. - № 7. - С. 27-32
Рубрики: Зварювання
Анотація: Скін-ефект, що виникає в електричному ланцюзі при високочастотній електрохірургії, включаючи електрозварювання м’яких біологічних тканин (МБТ) електродами для біполярного зварювання, викликає інтерес дослідників як можливе джерело значної нерівномірності нагріву МБТ при автоматизованому зварюванні. Проведено дослідження математичними методами протікання електричних і теплових процесів при автоматизованому біполярному зварюванні з урахуванням і без урахування дії скін-ефекту на частоті 300 кГц. Визначено, що в біологічній тканині скін-ефект викликає нерівномірність нагріву в меншій мірі. Головними причинами, які впливають на нерівномірність нагріву, є наявність гострих ребер на поверхні електродів, що контактують з тканиною, ступінь стискання м’яких біологічних тканин затискачами електродів, розмір проміжку стиснутої МБТ між електродами, а також час протікання процесу нагріву МБТ.

Перейти к внешнему ресурсу: Соловйов В.Г.

Дод.точки доступу:
Ланкін, Ю.М. ; Романова, І.Ю.
Немає відомостей про примірники (Джерело у БД не знайдене)

Знайти схожі

5.


    Размишляєв, О. Д.
    Характеристики стовпа дуги при TIG-зварюванні з дією поздовжнього магнітного поля [Текст] / О. Д. Размишляєв, М. В. Агєєва // Автоматичне зварювання. - 2021. - № 11. - С. 3-7. - Бібліогр. с. 6-7 (14 назв)
Рубрики: Зварювання
Анотація: Розроблений пристрій, який дозволяє вводити зонд із вольфрамового дротика в плазму стовпа дуги при TIG-зварюванні. Робота пристрою полягала в тому, що металева струна діаметром в межах (0,25…0,4)?10-3 м пружно деформувалась (закручувалась) при дії на неї крутильного моменту. При руху плазми стовпа дуги на зонд діяло зусилля напору, струна пружно деформувалась, і це дозволило встановити швидкість плазми стовпа дуги, що оберталась навколо її вісі при TIG-зварюванні при дії постійного поздовжнього магнітного поля. Дуга горіла між вольфрамовим електродом і мідною пластиною товщиною 6?10-3 м на прямій полярності без перемішування електрода (vзв = 0). Довжина дуги становила 4,0?10-3 м. Встановлено, що при силі зварювального струму 200 А, збільшення індукції магнітного поля від 18 до 45 мТл призводить до збільшення азимутальної швидкості плазми стовпа дуги на відстані в межах (3…4)?10-3м від його вісі в межах від 17 до 20 м/год, а кутової швидкості обертання – в межах від 750 до 940 об/с. В роботі виконані зондування плазми стовпа дуги подвійним зондом при TIG-зварюванні із дією постійного поздовжнього магнітного поля. Зондами служили вольфрамові дротики діаметром 0,3•10-3 м. За результатами вимірювань падіння напруги між зондами були встановлені значення поздовжньої і азимутальної щільності струму в заданій точці при TIG-зварюванні. Встановлено, що при рівні індукції магнітного поля в межах 18…45 мТл і струму дуги 200 А значення азимутальної компоненти щільності струму в стовпі дуги приблизно такі ж, як і значення поздовжньої компоненти щільності струму в стовпі дуги.


Дод.точки доступу:
Агєєва, М.В.
Немає відомостей про примірники (Джерело у БД не знайдене)

Знайти схожі

6.


   
    Формування структури та механічних властивостей з'єднань з інтерметалідного сплаву TiAlNb при дифузійному зварюванні [Текст] / Н. В. Піскун [та ін.] // Автоматичне зварювання. - 2020. - № 2. - С. 3-10 : табл.
Рубрики: Зварювання
   Зварні шви--Механічні властивості

Анотація: В роботі досліджено вплив технологічних прийомів дифузійного зварювання в вакуумі на формування структури та механічні властивості з`єднань з інтерметалідного сплаву TiAlNb. Показано, що зварювання інтерметалідного сплаву способом дифузійного зварювання в вакуумі при температурі Тзв = 1050 °С, тиску Рзв = 10 МПа, протягом 20 хв. не забезпечує отримання бездефектних з`єднань. Після зварювання в стику спостерігається лінія з`єднання, вздовж якої знаходиться значна кількість дефектів у вигляді ланцюжка пор. Збільшення параметрів зварювання до температури Тзв = 1200 °С, тиску Рзв = 30 МПа, тривалості зварювання 30 хв., а також використання пластичного прошарку з NbTi сплаву товщиною 1 мм дозволяє покращити умови формування зварного з`єднання та значно зменшити кількість дефектів в стику. В процесі зварювання між матеріалом прошарку та інтерметалідним сплавом відбувається утворення загальних зерен та дифузійної зони товщиною 25…35 мкм. Використання при зварюванні інтерметалідного сплаву TiAlNb наношаруватого проміжного прошарку системи Al-Ti загальною товщиною 25 мкм у поєднанні з циклічним навантаженням у вигляді 3 циклів навантаження-розвантаження призводить до зміни характеру структури в зоні з`єднання. На мікроструктурах зварних з`єднань, отриманих за допомогою оптичної металографії, лінія з`єднання не спостерігається. Застосування електронної мікроскопії дозволяє виявити в стику дифузійну зону товщиною 15…20 мкм, за складом близькою до хімічного складу інтерметалідного сплаву. Дослідження міцності зварних з`єднань на стиснення дозволили встановити, що середня міцність з`єднань з інтерметалідного сплаву TiAlNb, отриманих з використанням прошарку зі сплаву NbTi, становить 988,2 МПа, а використання при зварюванні наношаруватого прошарку системи Al-Ti дозволяє збільшити середню міцність зразків до 1279,8 МПа.


Дод.точки доступу:
Піскун, Н.В.; Фальченко, Ю.В.; Петрушинець, Л.В.; Устінов, А.І.; Мельніченко, Т.В.; Статкевич, І.І.
Немає відомостей про примірники (Джерело у БД не знайдене)

Знайти схожі

7.


    Jianxin Wang
    Effect of Co addition on interface reaction between Sn–Ag–Cu solder and Cu substrate [Текст] / Jianxin Wang, Yun Zhou, Taikun Fan // Автоматичне зварювання. - 2020. - № 6. - С. 31-34 : табл. - Бібліогр.: с. 33-34 (8 назв)
Рубрики: Зварювання
Анотація: Сплави Sn-Ag-Cu (SAC) вважаються найбільш перспективними безсвинцевими припоями в електронній промисловості. Отже, характеристики кристалізаційної мікроструктури та властивості міжфазних реакцій сплавів SAC мають принципове значення для забезпечення надійної роботи електронних пристроїв. Особливо це стосується для сплавів SAC з низьким вмістом срібла, частково через укрупнені інтерметаліди на міжфазній границі цих сплавів з більш високим поверхневим натягом, ніж у звичайних близьких до евтектичних сплавів (SAC). У зв`язку з цим бажано зменшити розмір зерна на міжфазних границях інтерметалідів з низьким вмістом срібла та звичайними підкладками, такими як Сu. У цій роботі, шляхом проведення оплавлення припою при температурі близькій до 260 °С, було досліджено ефект додавання незначної кількості Co на міжфазній границі між звичайним сплавом SAC305 та сплавом з низьким вмістом срібла SAC107 та мідною підкладкою. Крім того, вплив домішок Co на зростання міжфазних інтерметалідів досліджувалося при температурі 150 °C після наддовгої обробки обпалюванням протягом 384, 768 та 1536 год. За допомогою електронних мікроскопів отримано мікрознімки у вигляді зверху, а також у вигляді поперечного перерізу. Було встановлено, що додавання незначної кількості Co може значно підвищити якість міжфазних зерен інтерметалідів Cu6Sn5 після процесу оплавлення припою та перешкоджати зростанню Cu3Sn після обробки обпалюванням. Це пояснюється заміною атомів міді атомами Со в кристалах Cu6Sn5, що, в свою чергу, пригнічує дифузію міді і перешкоджає перетворенню Cu6Sn5 на Cu3Sn в процесі старіння.


Дод.точки доступу:
Yun Zhou; Taikun Fan
Немає відомостей про примірники (Джерело у БД не знайдене)

Знайти схожі

8.


    Вакуленко, І.О.
    Визначення параметрів режиму зварювання тертям з перемішуванням сплаву на основі алюмінію [Текст] / І. О. Вакуленко, С. О. Плітченко // Автоматическая сварка. - 2018. - № 4. - С. 24-30 . - Бібліогр. с. 29 (17 назв)
Рубрики: Зварювання
Анотація: На прикладі алюмінієвого сплаву пропонується методика визначення параметрів процесу з'єднання пластин за технологією зварювання тертям з перемішуванням. В процесі досліджень за різних співвідношень частоти обертання робочого інструмента та нормального притискання до з'єднуваних кромок визначено характер розігріву металу. З аналізу характеру підвищення температури розігріву з'єднуваних кромок визначено мінімальне значення температурного інтервалу при реалізації технології зварювання тертям з перемішуванням. За аналізом отриманих експериментальних даних пропонується концепція визначення основних параметрів процесу зварювання.


Дод.точки доступу:
Плітченко, С.О.
Немає відомостей про примірники (Джерело у БД не знайдене)

Знайти схожі

9.


   
    Применение процесса трения с перемешиванием для соединения магниевых сплавов и модификации их структуры [Текст] / А. Л. Майстренко [та ін.] // Автоматическая сварка. - 2016. - № 5/6. - С. 74-81 : мал. - Библиогр. с. 80-81 (18 назв)
Рубрики: Зварювання
Анотація: Разработан технологический процесс обработки поверхностных слоев деталей из магниевых и алюминиевых сплавов трением с перемешиванием с целью модификации структуры, направленной на формирование слоя мелкозернистой структуры сплава (размер зерна 1,2...4,5 мкм), что в 16...63 раза меньше размеров зерен исходного металла (75,8 мкм). Определено,что максимальная температура нагрева сплава в зоне контактного взаимодействия инструмента с обрабатываемыми трением с перемешиванием слоями образцов исследуемых сплавов достигала 340...380 °С. Выполнен анализ влияния кинетических параметров инструмента на изменение микроструктуры модифицированных поверхностных слоев изделий и сварных соединений


Дод.точки доступу:
Майстренко, А.Л.; Лукаш, В.А.; Заболотный, С.Д.; Страшко, Р.В.
Немає відомостей про примірники (Джерело у БД не знайдене)

Знайти схожі

10.


    Пальцевич, А. П.
    Исследование условий обеспечения низких содержаний диффузионного водорода при сварке электродами основного типа [Текст] / А. П. Пальцевич // Автоматическая сварка. - 2016. - № 1. - С. 38-41 : табл., рис.
Рубрики: Зварювання
Анотація: У даній роботі проведені дослідження по впливу CaF2 та вологовміст в покритті на вміст, визначено склад примісей води у компонентах електродних покриттів при нагріванні до 1000 градусів С.

Немає відомостей про примірники (Джерело у БД не знайдене)

Знайти схожі

 1-10    11-16 
 
© Міжнародна Асоціація користувачів і розробників електронних бібліотек і нових інформаційних технологій
(Асоціація ЕБНІТ)