Головна Спрощенний режим Опис
Авторизація
Прізвище
Пароль
 

Бази даних


Картотека аналітичного опису періодичних видань- результати пошуку

Вид пошуку

Зона пошуку
у знайденому
Формат представлення знайдених документів:
повнийінформаційнийкороткий
Відсортувати знайдені документи за:
авторомназвоюроком виданнятипом документа
Пошуковий запит: <.>S=Державні фінанси -- Управління<.>
Загальна кількість знайдених документів : 15
Показані документи с 1 за 10
 1-10    11-15 
1.


    Iefymenko, Tetiana.
    Academy of Financial Management- scientific provider of the best world practices of change management in public and corporate finances [Text] / T. Iefymenko // Фінанси України. - 2016. - № 11. - С. 7-8
Рубрики: Академія фінансового управління--Україна
   Державні фінанси--Управління



Знайти схожі

2.


    Кравченко, Юлія.
    Євроінтеграційні вектори побудови в Україні надійної системи державного внутрішього фінансового контролю [Текст] / Ю. Кравченко // Бухгалтерський облік і аудит. - 2014. - № 6. - С. 41-47. - Бібліогр. с. 47 (10 назв)
Рубрики: Державні фінанси--Управління
   Фінансовий контроль

Анотація: В статті описано наявну вітчизняну нормативно-правову базу у сфері державного внутрішнього фінансового контролю та зазначено основні її недоліки. Автором розглянуто основні елементи моделі СOSO ERM представлені в міжнародних стандартах. Проаналізовано три складові системи державного внутрішнього фінансового контролю. Значну увагу приділено проблемам розвитку цих складових в Україні та запропоновано основні шляхи їх вирішення.

Немає відомостей про примірники (Джерело у БД не знайдене)

Знайти схожі

3.


    Хомутенко, А. В.
    Імперативи та формально-праксеологічні домінанти управління державними фінансами [Текст] / А. В. Хомутенко // Економіка та держава. - 2018. - № 7. - С. 30-34. - Бібліогр. с. 33-34 (17 назв)
Рубрики: Державні фінанси--Управління
Анотація: У статті обгрунтовано необхідність встановлення імперативів управління державними фінансами та запропоновано авторське бачення їх переліку і змісту. Для досягнення поставленої мети було проведено дослідження існуючих наукових напрацювань, яке продемонструвало відсутність у сфері управління державними фінансами комплексних концептуальних положень. За рахунок логічного узагальнення було сформовано імперативи управління державними фінансами. Визначено, що частину таких імперативів, зокрема компетентність та відповідальність, варто встановити безпосередньо до осіб, що здійснюють управлінську діяльність. Натомість стверджується, що такі основоположні принципи, як: науковість, системність, законність, плановість, відкритість, ефективність — повинні стати підгрунтям системи управління в цілому. Крім того, за результатами дослідження з'ясовано концептуальні системні властивості управління державними фінансами, урахування яких дозволить краще зрозуміти механізм її функціонування. З метою підвищення ефективності управлінської діяльності аргументовано важливість урахування формально-праксеологічних домінант. Доведено, що встановлення імперативів управління державними фінансами сприятиме досягненню його головної мети — задоволення змінних у часі суспільних інтересів.

Немає відомостей про примірники (Джерело у БД не знайдене)

Знайти схожі

4.


    Козюк, В. В.
    Глобалізація та проблема провалу фіскальної дисципліни [Текст] / В. В. Козюк // Фінанси України. - 2013. - № 1. - С. 58-70. - Бібліогр. в кінці ст.
Рубрики: Державні фінанси--Управління
   Фіскальна політика

Анотація: Проаналізовано теоретичні проблеми браку фіскальної дисципліни в умовах глобалізації. Доведено, що гіпотеза нової економіки публічних фінансів не підтверджується.


Знайти схожі

5.


    Чумакова, Ірина.
    Зміна ідеології контролю або перспективи розвитку функції аудиту в секторі управління державними фінансами України [Текст] / І. Чумакова // Бухгалтерський облік і аудит. - 2013. - № 9. - С. 28-36. - Бібліогр. с. 35-36 (25 назв)
Рубрики: Державні фінанси--Управління
Анотація: Проведення економічних реформ в Україні передбачає побудову інноваційної модели управління державними фінансами, що видається неможливим без системної модернізації контролю у цій сфері. У статті проаналізовано інновації у перебудові системи контролю та визначено перспективи запровадження і розвитку функції аудиту в секторі управління державними фінансами в Україні.

Немає відомостей про примірники (Джерело у БД не знайдене)

Знайти схожі

6.


    Єфименко, Тетяна Іванівна.
    Концептуальні засади подальшого розвитку системи управління державними фінансами [Текст] / Тетяна Іванівна Єфименко // Економіка України. - 2017. - № 3. - С. 3–19. - Бібліогр. в кінці ст.
Рубрики: Державні фінанси--Управління
Кл.слова (ненормовані):
управління державними фінансами, реформування, процес прийняття рішень, механізми управління, структура організації, економічна криза, функції, інститути
Анотація: Обґрунтовано шляхи реформування системи управління державними фінансами з урахуванням зовнішніх і внутрішніх загроз, ризиків дестабілізації. Запропоновано стратегічні напрями подальшого вдосконалення фіскальної дисципліни, розподілу бюджетних ресурсів і забезпечення надання публічних послуг.

Немає відомостей про примірники (Джерело у БД не знайдене)

Знайти схожі

7.


    Базилюк, Я. Б.
    Міжнародні боргові відносини як чинник глобальної фінансової нестабільності [Текст] / Я. Б. Базилюк // Фінанси України. - 2013. - № 1. - С. 47-57. - Бібліогр. в кінці ст.
Рубрики: Боргові відносини--Міжнародні
   Державні фінанси--Управління

Анотація: Розглянуто ключові підходи до проблеми нагромадження державних боргів та механізми їх зменшення в міжнародному секторі суверенних фінансів. Досліджено специфіку сучасних міжнародних фінансових відносин, сутність якої полягає у випереджальних темпах накопичення заборгованості міжнародним суверенним сектором порівняно з іншими секторами. Проаналізовано сучасні міжнародні заходи з дослідження й запобігання кризовим явищам, а також перспективи зменшення негативних наслідків міжнародних фінансових криз для фінансового сектору України.


Знайти схожі

8.


    Хомутенко, А. В.
    Організаційний ефект від управління державними фінансами України [Текст] / А. В. Хомутенко, В. П. Хомутенко // Економіка та держава. - 2020. - № 7. - С. 55-60. - Бібліогр. с. 60 (16 назв)
Рубрики: Державні фінанси--Управління
Анотація: У статті актуалізовано необхідність формування методичного підходу до оцінювання організаційного ефекту від управління державними фінансами. За допомогою методу квантифікації здійснено кількісне оцінювання якості адміністрування та ефективності контролю в сфері державних фінансів. Грунтуючись на аналізі наявних вітчизняних і світових науково-методичних підходів розроблено систему показників до оцінювання організаційного ефекту. За кожним із індикаторів (інтегральним показником) визначено показники та їх нормативні значення. Проаналізовано динаміку зміни окремих із наведених показників. Визначено індекси дотримання строків подання та ухвалення Закону України "Про державний бюджет" протягом 2008—2019 рр. Досліджено рівень порушень при адмініструванні дохідної та видаткової частин бюджету. Здійснено моніторинг витрат Державного бюджету України на фінансову та фіскальну діяльність. Встановлено, що окремі показники якості адміністрування в державному секторі за останні десять років залишалися майже на одному рівні, а саме: рівень тіньової економіки, індекс відкритості, рівень конкурентоспроможності. Наведено окремі показники ефективності роботи органів фінансового контролю. Використовуючи бальний підхід оцінено індекси якості адміністрування та ефективності контролю в сфері державних фінансів, а також інтегральний показник організаційного ефекту від управління. Зроблено висновок про необхідність підвищення рівня результативності реформ у секторі загальнодержавного управління. Запропоновано напрями покращення адміністрування та контролю в сфері державних фінансів.


Дод.точки доступу:
Хомутенко, В.П.
Немає відомостей про примірники (Джерело у БД не знайдене)

Знайти схожі

9.


    Бауманн, Е.
    Стандарти Європейського Союзу у сфері державних фінансів [Текст] / Е. Бауманн // Фінанси України. - 2013. - № 12. - С. 21-32. - Бібліогр. в кінці ст.
Рубрики: Державні фінанси--Управління
Анотація: У рамках тривалої, плідної співпраці ДННУ "Академія фінансового управління" з Німецьким товариством міжнародного співробітництва "GIZ" влітку 2013 р. відбулася зустріч у форматі круглого столу з німецьким експертом пані Елке Баумани, яка представлена результати власного дослідження ситуації у сфері державних фінансів та рекомендації в контексті впровадження в Україні міжнародних стандартів.


Знайти схожі

10.


    Мярковський, А. І.
    Стратегічні напрями розвитку системи управління державними фінансами [Текст] / А. І. Мярковський // Фінанси України. - 2013. - № 8. - С. 7-18. - Бібліогр. в кінці ст.
Рубрики: Державні фінанси--Управління
Анотація: Розглянуто питання формування й реалізації стратегії розвитку системи управління державними фінансаси України. Висвітлено особливості розвитку державних фінансів у зарубіжних країнах у посткризовий період та заходи забезпечення їх стабілізації. Визначено підходи до формування в Україні якісно нового рівня управління державними фінансами з урахуванням досвіду країн - членів ЄС та особливостей розвитку нашої країни.


Знайти схожі

 1-10    11-15 
 
© Міжнародна Асоціація користувачів і розробників електронних бібліотек і нових інформаційних технологій
(Асоціація ЕБНІТ)