Головна Спрощенний режим Опис
Авторизація
Прізвище
Пароль
 

Бази даних


Картотека аналітичного опису періодичних видань- результати пошуку

Вид пошуку

Зона пошуку
у знайденому
Формат представлення знайдених документів:
повнийінформаційнийкороткий
Відсортувати знайдені документи за:
авторомназвоюроком виданнятипом документа
Пошуковий запит: <.>S=Державно-приватне партнерство<.>
Загальна кількість знайдених документів : 23
Показані документи с 1 за 10
 1-10    11-20   21-23 
1.


    Звонар, В. П.
    Інноваційні технології розвитку соціального капіталу [Текст] / В. П. Звонар // Демографія та соціальна економіка. - 2021. - № 2. - С. 22-36
Рубрики: Громадянське суспільство
   Державно-приватне партнерство

Анотація: Актуальність статті визначена тим, що реалізація соціального капіталу та формування громадянського суспільства в сучасних умовах потребують інноваційних рішень і якісно нових організаційних сценаріїв, здатних враховувати прискорений темп суспільного життя та виклики ціннісних трансформацій у суспільстві. З огляду на це, мета статті полягає у формуванні сучасного інструментарію розвитку соціального капіталу, що використовував би соціальний та інноваційний потенціал інститутів громадянського суспільства і водночас утверджував їх діяльність як одну із базових суспільних цінностей сьогодення. Методологічною основою дослідження стали системний підхід, прийоми абстрагування й узагальнення, порівняльний аналіз. Наукова новизна роботи полягає у висвітленні специфіки й обґрунтуванні доцільності запровадження нових ресурсних, комунікаційних та інфраструктурних технологій, покликаних стимулювати нагромадження соціального капіталу в українському суспільстві через активізацію солідаризаційної ролі громадянського суспільства. У статті окреслено можливості використання публічно-приватно-громадського партнерства як модернізованої структури публічно-приватного партнерства для інноваційного впливу на соціальну капіталізацію у суспільстві. Автором визначено пріоритетні напрями, за якими має активізуватися співпраця між різними суб’єктами соціально-економічного розвитку в рамках осучасненого партнерства. Обґрунтовано, що ця співпраця зміцнює ресурсну основу розвитку соціального капіталу, розкриваючи потенціал інститутів громадянського суспільства. Запропоновано нові підходи до інфраструктурного забезпечення діяльності з нарощування соціального капіталу, засновані на принципах громадського активізму і системної децентралізації. Виявлено значення хабів соціальної активності як центрального елементу інноваційної інфраструктури підтримки громадських проєктів і функціонування місцевих громад. Обґрунтовано переваги agile-фреймворків як інноваційних комунікаційних технологій зміцнення соціального капіталу.

Немає відомостей про примірники (Джерело у БД не знайдене)

Знайти схожі

2.


    Макаренко, М. В.
    Державно-приватне партнерство як інструмент підвищення конкурентоспроможності регіонів [] / М. В. Макаренко // Економіка та держава. - 2014. - № 8. - С. 14-18. - Бібліогр. с.18 (6 назв)
Рубрики: Державно-приватне партнерство
   Регіони України--Інновації

Анотація: У статті обгрунтовано необхідність дослідження питань застосування державно-приватного партнерства як інструмента, що дозволяє досягтися інноваційного й конкурентоспроможного розвитку економіки регіонів.

Немає відомостей про примірники (Джерело у БД не знайдене)

Знайти схожі

3.


    Козарезенко, Л. В.
    Державно-приватне партнерство як інструмент фінансового регулювання розвитку людського потенціалу [Текст] / Л. В. Козарезенко // Фінанси України. - 2014. - № 2. - С. 79-93. - Бібліогр. в кінці ст.
Рубрики: Державно-приватне партнерство
   Людський потенціал--Фінансове стимулювання

Анотація: У статті розглянуто державно-приватне партнерство як інструмент фінансового регулювання розвитку людського потенціалу, проаналізовано світовий досвід використання такого партнерства у сферах освіти та охорони здоров'я, обгрунтовано необхідність його застосування в процесах інтеграції інтересів державного й приватного секторів економіки з метою розвитку людського потенціалу та досягнення соціально-економічного добробуту в Україні.


Знайти схожі

4.


    Сороченко, А. В.
    Державно-приватне партнерство як засіб залучення інвестицій до національної економіки України [Текст] / А. В. Сороченко, М. С. Островська // Формування ринкових відносин в Україні. - 2018. - № 9. - С. 68-77. - Бібліогр.: с. 75-76 (21 назва)
Рубрики: Державно-приватне партнерство
Анотація: Дана стаття присвячена дослідженню проблем, пов'язаних із реалізацією проектів державно-приватного партнерства в зарубіжних країнах, а також перспективам розвитку інституційної (корпоративної) форми такого партнерства в Україні. Обґрунтовано визначення поняття "проект державно-приватного партнерства". Проаналізовано світовий досвід використання форм та моделей державно-приватного партнерства як потужного стимулу розвитку бізнесу та залучення інвестицій до національної економіки (на прикладі таких країн як Туреччина, Польща, Канада, США та інших).


Дод.точки доступу:
Островська, М.С.
Немає відомостей про примірники (Джерело у БД не знайдене)

Знайти схожі

5.


    Самаєва, Юлія.
    Державно-приватне партнерство- не мета, а один із способів її досягнення [Текст] / Ю. Самаєва // Дзеркало тижня. - 2016. - 29 квіт.-14 трав. (№ 16). - С. 7
Рубрики: Державно-приватне партнерство


Знайти схожі

6.


    Безбах, Н. В.
    Державно-приватне пртнерство як альтернативна форма приватизації в Україні [Текст] / Н. В. Безбах // Економіка та держава. - 2011. - № 6. - С. 139-142. - Бібліогр. с. 142 (12 назв)
Рубрики: Державно-приватне партнерство
Анотація: У статті досліджені питання утвердження нової форми співробітництва: державно-приватне партнерство (ДПП). Гіпотетично доведено, що нова форма може бути альтернативою щодо процесів приватизації, які так і не спромоглися підвищити загальну ефективність суспільного виробництва.

Немає відомостей про примірники (Джерело у БД не знайдене)

Знайти схожі

7.


    Бутник, О. О.
    Законодавче регулювання державно-приватного партнерства: ризики та перспективи розвитку [Текст] / О. О. Бутник // Держава та регіони. Серія: Державне управління. - 2013. - № 3. - С. 119-123
Рубрики: Державно-приватне партнерство


Знайти схожі

8.


    Чукаєва, I. К.
    Контракти життєвого циклу: можливості та ризики використання в рамках державно-приватного партнерства на Україні [Текст] / I. К. Чукаєва // Формування ринкових відносин в Україні. - 2019. - № 4. - С. 24-31. - Бібліогр. с. 31 (6 назв)
Рубрики: Державно-приватне партнерство
Анотація: Здійснено порівняльний аналіз контрактів життєвого циклу і державних закупівель, що дозволило визначити плюси і мінуси контрактів життєвого циклу для його учасників.

Немає відомостей про примірники (Джерело у БД не знайдене)

Знайти схожі

9.


    Шедяков, В. Є.
    Механізми державно-приватного партнерства в реалізації стратегічної культури підготовки та проведення змін [Текст] / В. Є. Шедяков // Формування ринкових відносин в Україні. - 2019. - № 4. - С. 96-105. - Бібліогр. с. 104-105 (14 назв)
Рубрики: Державно-приватне партнерство
Анотація: Інформаційну базу дослідження становлять нормативні акти, вітчизняні та зарубіжні публікації дослідження з питань розвитку державно-приватного партнерства. Проведено аналіз принципів і механізмів функціонування державно-приватного партнерства. Запропоновано шляхи його оптимізації в системі реформ управління. Особливості накладення господарських секторів, властиві традиційному, модерном, і постмодерному укладів соціально-економічних процесів, зв'язуються з умовами постнедомс-дерну (або квазіпостмодерну) як характеристиками пострадянського транзиту. Демонструється значення поєднання загальних і спеціальних інтересів, публічних і приватних дій в ресурсному забезпеченні розвитку і реалізації науково-інтелектуального потенціалу суспільства.

Немає відомостей про примірники (Джерело у БД не знайдене)

Знайти схожі

10.


    Дорошенко, С. О.
    Механізми фінансування держано-приватного партнерства [Текст] / С. О. Дорошенко // Держава та регіони. Серія: Державне управління. - 2013. - № 1. - С. 60-66. - Бібліогр. в кінці ст.
Рубрики: Державно-приватне партнерство


Знайти схожі

 1-10    11-20   21-23 
 
© Міжнародна Асоціація користувачів і розробників електронних бібліотек і нових інформаційних технологій
(Асоціація ЕБНІТ)